۹۰ درصد تجهیزات پروژه فاضلاب تهران سرقت می‌شود | DW | 28.11.2021

07/09/1400 09:44:00 ب.ظ

معاون شرکت فاضلاب تهران به نقل از پیمانکاران گفته است، ۸۰ تا ۹۰ درصد ورق‌های اجرای پروژه طرح فاضلاب تهران سرقت می‌شود و نیروی انتظامی نتوانسته علیه سارقان کاری بکند. افزایش این نوع دزدی‌ها را نشانه گسترش فقر دانستند.

معاون شرکت فاضلاب تهران به نقل از پیمانکاران گفته است، ۸۰ تا ۹۰ درصد ورق‌های اجرای پروژه طرح فاضلاب تهران سرقت می‌شود و نیروی انتظامی نتوانسته علیه سارقان کاری بکند. افزایش این نوع دزدی‌ها را نشانه گسترش فقر دانستند. به گفته این مقام شرکت فاضلاب شهر تهران، سرقت‌ها حتی با وجود نگهبانان شبانه‌روزی حاضر در محل صورت...

به گفته این مقام شرکت فاضلاب شهر تهران، سرقت‌ها حتی با وجود نگهبانان شبانه‌روزی حاضر در محل صورت می‌گیرد. پیمانکاران گفتند، تمامی تجهیزات به سرقت رفته قابل ردیابی است و معمولا در بازار خلازیر یافت می‌شود اما نیروی انتظامی برخوردی با این سارقان نمی‌کند.

او تاکید کرد که"این مسئله در شان پایتخت نیست" و باید با آن مقابله کرد. او همچنین افزود که سرقت‌های انجام گرفته شرکت فاضلاب را مجبور کرده روش‌هایی به کار بگیرد که پائین‌تر از استانداردهای تعیین شده هستند. او در این ارتباط توضیح داد که جنس دریچه‌های فاضلاب باید چدن باشند اما به دلیل جلوگیری از این سرقت‌ها شرکت فاضلاب تهران مجبور شده است از دریچه‌های بتنی و یا جنس‌های دیگر استفاده کند تا میزان سرقت‌ها کاهش یابد.

معاون شرکت فاضلاب تهران به عاملان و عوامل این سرقت‌ها اشاره‌ای نکرده است. هفته پیش نیز وقوع چندین مورد دزدی در مجموعه ورزشی آزادی تهران گزارش شده بود. طبق گزارش رسانه‌های ایران افراد سارق سیم‌های برق و کابل‌های ساختمان نیمه‌تمام فدراسیون دوچرخه‌سواری را به سرقت بردند. headtopics.

ادامه مطلب:
DW فارسی »

‎BBC NEWS فارسی‎ on Instagram‎: 'متین تندرو، پدر زانیار، معترض پیرانشهری که چشمش در اعتراضات سراسری ایران با ساچمه شلیک شده توسط ماموران آسیب دیده، در ویدیویی گفت آنها ۵ شب است در آب‌های یونان سرگردان شده‌اند. پیش از این آژانس خبری کردپای ویدیویی از زانیار منتشر کرده بود که نشان می‌داد در قایق پناهجویان است. پیشتر پدر زانیار (متین) در گفتگو با چاونیوز گفته بود که او به دلایل امنیتی و فشارهای سیاسی مجبور به خروج از ایران شده است.'‎

17K Likes, 307 Comments - ‎BBC NEWS فارسی (@bbcpersian) on Instagram‎‎: 'متین تندرو، پدر زانیار، معترض پیرانشهری که چشمش در اع...'‎ ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

سرقت گسترده ورق‌ها و دریچه‌های فاضلاب در تهران/ ۲۵ هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز داریممعاون مهندسی و توسعه شرکت فاضلاب تهران به تامین امنیت در طول اجرای شبکه اشاره کرد و گفت: ما در حوزه درون‌شهری به لحاظ امنیتی مشکل داریم. اکنون با سرقت حجم قابل توجهی از تجهیزات مواجه هستیم.

رئیس جمهور عشق آباد را به مقصد تهران ترک کردرئیس جمهوری اسلامی ایران پس از حضور و سخنرانی در پانزدهمین اجلاس سران سازمان همکاری اقتصادی اکو در ترکمنستان دقایقی پیش این کشور را به مقصد تهران ترک کرد.

تعطیلی برخی پایگاه‌های اورژانس تهران/ کمبود نیروی انسانی در اورژانس جدی استسرپرست مرکز اورژانس تهران با بیان اینکه کمبود نیروی انسانی در اورژانس پایتخت کاملا احساس می‌شود و به علت کمبود نیروی انسانی برخی از پایگاه‌ها تعطیل شده است، گفت: اگر در سال کمتر از ۵۰۰ نیروی بومی برای تهران تربیت کنیم مطمئنا دو یا سه سال بعد به بن بست بسیار جدی خواهیم رسید. وقتی دانش صحیح کشورداری وجودنداشته باشد،نیروهای تربیت شده بایدبیکارباشندویابه کشورهای دیگرهجرت کنندوسازمانها نیزباکمبودنیرومواجه باشندوان یکی ازموارداست که برای تامین ان ازنیروهای موجودامکانپدیراست که دولت بایدبه ان اقدام کند. اغا این دیگه اخر نامردیه تو تفنگ داشته باشی و ما دست خالی یا تو هم تفنگتو بذار زمین یا به منم یه تفنگ بده بعد... تا زمانی که خامنه ای هست اصلا رجوی عددی نیست همشون ادم کشن بیشرف

تجمع جانبازان در تهران در اعتراض به وضعیت معیشتی | DW | 27.11.2021رسانه‌های ایران از تجمع اعتراضی جانبازان در مقابل بنیاد شهید خبر دادند. طیق ویدیوهایی که در وبسایت‌های خبرگزاری‌های ایران انتشار یافته، جانبازان خواستار رسیدگی به وضعیت معیشتی خود شده‌اند.

فروشندگان بازار تهران: مردم بیشتر برای غذا خوردن به بازار می‌آیند📷شهروند‌خبرنگار ایران‌وایر: «گرانی آنقدر بیداد می‌کند که مردم ترجیح می‌دهند فقط برای تفریح به بازار تهران سر بزنند و بسته به وسعشان یک چلوکباب یا یک ساندویچ بخورند و بروند کسی برنامه خرید ندارد مگر این که گذری چیزی ببیند.» شهروند‌خبرنگار دقیقا درست میگه من و دوستام دلمون میگیره میریم بازار یه دور میزنیم بعد میریم ناهار دمت گرم .من و بردی به اون قدیما

اولیانوف: ترکیب هیئت مذاکره کننده ایران در وین نشان دهنده جدیت تهران استنماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی در وین در صفحه توییترش از برگزاری اولین نشست دوجانبه غیررسمی طرف‌های برجام پیش از آغاز رسمی مذاکرات وین خبر داد.