سرقت گسترده ورق‌ها و دریچه‌های فاضلاب در تهران/ ۲۵ هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز داریم

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 61 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 28%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

یک مقام مسئول مطرح کرد؛ سرقت گسترده ورق‌ها و دریچه‌های فاضلاب در تهران/ ۲۵ هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز داریم

به گزارش خبرنگار ایلنا، مسعودرضا ثامنی در نشست خبری در جمع خبرنگاران با بیان اینکه عملیات اجرایی طرح فاضلاب تهران به صورت رسمی از سال 75 شروع شده و نزدیک 9000 کیلومتر شبکه و احداث 22 مدول جهت جمع‌آوری فاضلاب شهر تهران برنامه‌ریزی شده است، اظهار داشت: امروز بخش عمده پروژه تکمیل و بیش از 7000 کیلومتر شبکه احداث شده است.معاون مهندسی و توسعه شرکت فاضلاب تهران تصریح کرد: ما 88 درصد در عملیات لوله‌گذاری موفق بودیم. در بخش اجرای تونل و خط اصلی 290 کیلومتر اجرا شده و پیشرفت 90 درصدی داشته‌ایم.

ثامنی تاکید کرد: جمعیت تحت پوشش در حال حاضر 5 میلیون و 580 هزار نفر و حجم فاضلاب جمع‌آوری شده در تهران در روز 684 هزار متر مکعب است. وی با بیان اینکه در سالهای اخیر با توجه به تورم با مشکلات زیادی مواجه شدیم، بیان کرد: در سال 98 و 99 به طور متوسط 80 تا 85 درصد افزایش قیمت مصالح و مواد احداث پروژه‌ها را از جمله آهن و سیمان شاهد بودیم و این در حالی است که آبونمان فاضلاب تهران تنها 10 درصد افزایش داشته است. اما در هر حال تلاش کردیم تا مدیریت کنیم و با همکاری وزارت نیرو و شورای شهر موفق باشیم.

معاون مهندسی و توسعه شرکت فاضلاب تهران ادامه داد: در تهران یک میلیارد متر مکعب در سال مصرف آب داریم که با تکمیل چرخه فاضلاب 840 میلیون متر مکعب از فاضلاب تصفیه خواهد شد و در اختیار بخش کشاورزی و فضای سبز قرار خواهد گرفت. هم اکنون نیز بخش عمده فاضلاب جنوب تهران در اختیار کشاورزان جنوب شرق و دشت ورامین قرار می‌گیرد. پروژه غرب تهران نیز در حال راه‌اندازی است و در آینده‌ای نزدیک پساب تصفیه شده در اختیار مناطق جنوب غرب تهران قرار خواهد گرفت.

سامنی ادامه داد: اکنون وضعیت به گونه‌ای شده که پیمانکاران با موضوع کنار آمده‌اند و ورق موج‌دار را که ما یک میلیون و 200 هزار تومان خریداری می‌کنیم در بازار خلازیر 300 هزار تومان باید تهیه شود که امیدواریم کمک کنند تا شرایط ایمنی برای اجرای پروژه ایجاد شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

۵ کشته و ۱۸ زخمی در تصادفی مرگبار در سیریکسخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: در این حادثه که در جاده میناب به سیریک، حوالی روستای کلاوی رخ داد، راننده خودرو پژو و چهار تبعه کشور افغانستان جان باختند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کشف ۵۰ مار سمی و عقرب در آپارتمانی در شهر هاگن | DW | 27.11.2021رسانه‌های آلمان از نگهداری ده‌ها مار سمی در آپارتمان ۴۵ متری یک مرد در شهر هاگن خبر دادند. آتش‌نشان‌ها برای خارج کردن مارهای سمی و عقرب از این 'جنگل خصوصی' ۱۴ ساعت بی‌وقفه تلاش کردند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

شمار موارد ابتلا به 'اومیکرون' در آفریقای جنوبی به سرعت در حال افزایش است
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

جدیدترین آمارهای کرونا در ایران / ۱۰ استان در ۲۴ ساعت گذشته فوتی صفر یا یک داشتند۸۷ فوتی و ۳۰۴۵ ابتلای جدید کرونا در کشور *مبتلایان جدید: ۳۰۴۵ *جانباختگان جدید: ۸۷ نفر *مجموع مبتلایان: ۶۱۰۵۱۰۱ نفر *مجموع بهبودیافتگان: ۵۸۵۳۰۶۶ نفر *مجموع جان‌باختگان: ۱۲۹۵۴۹ نفر *مجموع واکسن تزریق شده: ۱۰۴۶۰۹۳۵۸
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ناآرامی‌های اصفهان در پی «ورشکستگی آبی»؛ بازداشت معترضان و اختلال در اینترنتگروه «نت‌بلاکس» که سطح دسترسی به اینترنت را رصد می‌کند از ایجاد محدودیت در دسترسی به اینترنت در بخش‌هایی از ایران خبر داد. سازمان حقوق بشر ایران می‌گوید «بیش از ۱۲۰ نفر» به زندان دستگرد اصفهان منتقل شده‌اند. خیلی بیشرفی بازداشت معترضان همین ؟ اونهمه ادمو که زدن لت و پار کردن و کشتن اونا چی ؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

قدرت بالای بیماری‌زایی در کرونای 'اُمیکرون' / تمایل 'ویروس' به سمت آلودگی در جوانانیک اپیدمیولوژیست: این احتمال وجود دارد که واریانت اُمیکرون در کشورهای همسایه ما هم وجود داشته باشد و ممکن است به کشور ما هم وارد شده باشد و یا اگر هوشیاری کافی نداشته باشیم، وارد کشور شود
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »