استقبال زبان آموزان آفریقای جنوبی از کلاس‌های موسسه یونس امره

07/09/1400 10:31:00 ب.ظ

استقبال زبان آموزان آفریقای جنوبی از کلاس‌های موسسه یونس امره سینتیا گاتتار شهروند آفریقای جنوبی به عنوان کهنسال‌ترین زبان آموز زبان ترکی موسسه یونس امره در شعبه آفریقای جنوبی این موسسه مشغول آموختن ترکی است.

کهنسال‌ترین زبان آموز زبان ترکی موسسه یونس امره مشغول آموختن ترکی در شعبه آفریقای جنوبی این موسسه است. - خبرگزاری آناتولی 28.11.

2021 ژوهانسبورگ/خبرگزاری آناتولی سینتیا گاتتار شهروند آفریقای جنوبی به عنوان کهنسال‌ترین زبان آموز زبان ترکی موسسه یونس امره در شعبه آفریقای جنوبی این موسسه مشغول آموختن ترکی است. گاتتار شهروند 79 ساله آفریقای جنوبی می گوید که تحت تاثیر تُرک‌ها به آموختن زبان ترکی روی آورده است.

وی با اشاره به اینکه پیشتر به دانشجویان اهل ترکیه زبان انگلیسی تدریس می‌کرده است، درباره علاقه اش به زبان ترکی گفت: آموختن ترکی مشکل است. تلفظ ترکی نسبتا آسان است اما دستور زبان آن خیلی مشکل و پیچیده است.

بیشتر زبان آموزان موسسه یونس امره در آفریقای جنوبی را زنان علاقه مند به زیان ترکی تشکیل می‌دهند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

اقتصاد- اصفهانی

ونزوئلا، سوریه یا پاکستان؟ ... اقتصاد ایران به کجا می‌رود؟ این پرسش مدت‌هاست ذهن ایرانیان زیادی را درگیر کرده است. ایرانیانی که مدام با رکوردهای تازه قیمت‌ها مواجه می‌شوند و حالا دولت می‌گوید شاید چند صفر اسکناس‌های رایج را حذف کند تا خواندن اعداد راحت‌تر شود! جواد صالحی‌اصفهانی، اقتصاددان، دانش‌آموخته هاروارد و استاد دانشگاه پلی‌تکنیک ویرجینیا در آمریکا معتقد است که اقتصاد ایران گرفتار شرایط غیرعادی شده و در بزنگاهی است که می‌تواند به سمت شرایط خطرناک تغییر مسیر دهد. توصیف او از اقتصاد ایران، اتاق تاریکی است که درِ خروج آن گم شده و هر حرکتی غیرممکن است. این اقتصاددان برجسته به «شرق» می‌گوید که وضعیت اقتصاد، برای ایرانی‌ها یک زندگی غیرعادی و سوررئالیسم را رقم زده است و خروج از این وضعیت به‌سادگی ممکن نیست. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

اومیکرون، سویه جدید کرونا؛ اروپا، ژاپن، آمریکا و کانادا قرنطینه و محدودیت‌های مسافرتی وضع کردندسازمان جهانی بهداشت اعلام کرد که ممکن است «اومیکرون» سویۀ جدید کشف شدۀ ویروس کرونا در آفریقای جنوبی، سریع‌تر از سایر سویه‌های این ویروس مرگبار گسترش یابد.

اولین مورد ابتلای مشکوک به اومیکرون، گونه جهش‌یافته کرونا در آلمان شناسایی شدسازمان جهانی بهداشت گونه اومیکرون از ویروس کرونا را که اولین بار روز پنجشنبه در آفریقای جنوبی شناسایی شد «مایه نگرانی» تشخیص داده است. گل بود ، به سبزه نیز آراسته شد 😷 حالا من که تصمیم بگیرم یه جا برم کن فیکون میشع😂😂😂😂 ما که گفتیم با مقررات مسخره و این پزشکی کلاسیک👨‍⚕️ حریف این ویروس نمی‌شوید!😏 این‌ها نمی‌ دانند که دوره دنیای سابق گذشته! چون با تخریب محیط زیستی🌲 که انجام داده‌اید، ویروس های متفاوت و قوی تری در حال شکل‌گیری هستند که فقط با پزشکی نوین آینده می‌توان از پس آن‌ها بر آمد.

نخستین موارد ابتلای مشکوک به اومیکرون در اروپا، گونه جهش‌یافته کرونا پس از آلمان به بریتانیا رسیدسجاد جاوید، وزیربهداشت بریتانیا شنبه بعداظهر در یک پست توئیتری دو مورد ابتلا به این مدل جدید کرونا را تایید کرده و گفته هر دو مورد با مسافرت از آفریقای جنوبی در ارتباطند. ساجد

شمار موارد ابتلا به 'اومیکرون' در آفریقای جنوبی به سرعت در حال افزایش است

سویه 'اومیکرون' کرونا؛ توصیه‌های سفیر ایران در آفریقای جنوبی | DW | 27.11.2021یک دیپلمات جمهوری اسلامی با توجه به گسترش سویه جدیدی از ویروس کرونا در آفریقای جنوبی به ایرانیان توصیه‌هایی کرد. او از ایرانیان مقیم و مسافران ایرانی به کشورهای جنوب آفریقا خواست در صورت بروز مشکل با سفارت تماس بگیرند. Vaccines kill people. They cause faulty communication with the mRNA (messenger) portion of your DNA, leading to illnesses later in life; such as cancer, infertility, ECT. So much later illnesses go unlinked to the vaccines. طلبه های آفریقای جنوبی تو حوزه‌های علمیه قم و ایران چند نفرند؟! شیوخ ایرانی حاضر در آفریقای جنوبی چند نفرند؟! اینا آخرین بار کی از آفریقای جنوبی اومدن ایران؟!😱

ایرانیان سفر به آفریقای جنوبی را به تعویق اندازند/سفر از مبداء این کشورها به ایران ممنوع شدرییس مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت با بیان اینکه سویه جدید ویروس کرونا از سمت آفریقای جنوبی می تواند قدرت سرایت و بیماری زایی بیشتری داشته باشد، تاکید کرد: هنوز تکلیف این ویروس مشخص نیست؛ بنابراین هموطنانمان سفرهایشان به کشورهای آفریقای جنوبی را به تعویق بیندازند.