۷۵۰ نازل سوخت خراب است/ کمبود قطعه جایگاه‌ها را به تعطیلی می‌کشاند

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 31 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ایلنا:رئیس کانون انجمن‌های صنفی جایگاه ‌داران سوخت کشور با بیان اینکه بیش از ۷۵۰ نازل در کشور دچار خرابی و تعطیل شده‌اند، گفت: جایگاه‌ها بعلت ناقص بودن تاسیسات و یا قطعاتی که برای تعویض و یا تعمیر داده می‌شود، دچار مشکل هستند.

همایون صالحی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا، درباره کمبود قطعه در جایگاه‌های عرضه سوخت اظهار داشت: اکنون جایگاه‌ها بعلت ناقص بودن تاسیسات و یا قطعاتی که برای تعویض و یا تعمیر داده می‌شود، دچار مشکل هستند، اغلب قطعات حتی بعد از تعمیر پس از مدت کوتاهی گاها چند ساعت دوباره خراب می‌شوند.

رئیس کانون انجمن‌های صنفی جایگاه ‌داران سوخت کشور در ادامه گفت: بنده از یک ماه قبل اعلام کرده بودم که حدود 500 نازل در خوزستان خرابی داشته و از مدار خارج شده‌اند، وعده داده شد که هرچه سریع‌تر در اولویت قرار گرفته و مسئله حل شود، اما به خاطر اینکه قطعات و تجهیزات کم، ناقص و اغلب کهنه و کارکرده هستند، اکنون نه تنها در خوزستان بلکه سراسر کشور با معضل جدی مواجهیم.

صالحی خاطرنشان کرد: قطعات قبلا از آلمان و مدت‌ها قبل از امریکا وارد می‌شد اما اکنون قطعات چینی هم در دسترس نیست. شناور امریکایی را قبلا تا 3میلیون و 800 هزار تومان خریداری می‌کردیم، امروز با نرخ اکنون 32 میلیون تومان باید خریداری شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مشکل آب آشامیدنی در مناطق دورافتاده ایران - BBC News فارسیمشکل کمبود آب در استان سیستان و بلوچستان مخصوصا در جنوب این استان چندی است توجه افکار عمومی را جلب کرده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

پژوهش جدید: کمبود ویتامین «د» خطر ابتلا به کووید۱۹ را افزایش می‌‌دهد🔺پژوهش جدید: کمبود ویتامین «د» خطر ابتلا به کووید۱۹ را افزایش می‌‌دهد ⚡️یک پژوهش نشان می‌دهد که کمبود ویتامین «د» (ویتامین «دی» یا D) می‌تواند خطر ابتلا به کووید۱۹ را بالا ببرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

نیمه تعطیل شدن جایگاه‌های سوخت به علت کمبود قطعات در آبادان
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

عرضه دوباره کره در بازار با افزایش 2 برابری قیمت- اخبار صنعت و تجارت - اخبار اقتصادی تسنیم - Tasnimعرضه دوباره کره در بازار با افزایش ۲ برابری قیمت! رئیس اتحادیه سوپر مارکت‌ها: قیمت_کره ۱۰۰گرمی از ۴۵۰۰ تومان به ۸۰۰۰ تومان و کره ۵۰گرمی از ۲۳۰۰ تومن به ۴۱۰۰ تومان افزایش یافته است تولیدکننده قیمت را افزایش داده که فروشنده نیز مجبور به گران فروختن است چرا قیمت_کره ۲ برابر شد؟ انجمن صنایع لبنی: دیگر ارز ۴۲۰۰ تومانی به واردات این محصول اختصاص نمی یابد و از این پس کره از محل تولید داخلی تامین خواهد شد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

یک بمب در مسیر حرکت کاروان حامل معاون اول رئیس جمهوری افغانستان منفجر شدبه گفته خبرگزاری فرانسه، به نقل از یک منبع آگاه این انفجار انتحاری بوده که خود را همزمان با رسیدن کاروان حامل معاون رئیس جمهور منفجر کرده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بالگرد شبه‌نظامیان حفتر به دست نیروهای ارتش لیبی افتادارتش لیبی اعلام کرد که یک فروند بالگرد متعلق به شبه‌نظامیان حفتر را به کنترل خود در آورده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »