۷۵۰ نازل سوخت خراب است/ کمبود قطعه جایگاه‌ها را به تعطیلی می‌کشاند

19/06/1399 01:44:00 ب.ظ

ایلنا:رئیس کانون انجمن‌های صنفی جایگاه ‌داران سوخت کشور با بیان اینکه بیش از ۷۵۰ نازل در کشور دچار خرابی و تعطیل شده‌اند، گفت: جایگاه‌ها بعلت ناقص بودن تاسیسات و یا قطعاتی که برای تعویض و یا تعمیر داده می‌شود، دچار مشکل هستند.

رئیس کانون انجمن‌های صنفی جایگاه ‌داران سوخت کشور با بیان اینکه بیش از ۷۵۰ نازل در کشور دچار خرابی و تعطیل شده‌اند، گفت: جایگاه‌ها بعلت ناقص بودن تاسیسات و یا قطعاتی که برای تعویض و یا تعمیر داده می‌شود، دچار مشکل هستند. وی افزود: واقعیت این است که امکانات و تجهیزات موجود نیست و اکثرا تعمیر شده و دست چندم هستند و در جریان کار دچار مشکل شده و پس از مدت کوتاهی دوباره خراب می‌شوند.

رئیس کانون انجمن‌های صنفی جایگاه ‌داران سوخت کشور در ادامه گفت: بنده از یک ماه قبل اعلام کرده بودم که حدود 500 نازل در خوزستان خرابی داشته و از مدار خارج شده‌اند، وعده داده شد که هرچه سریع‌تر در اولویت قرار گرفته و مسئله حل شود، اما به خاطر اینکه قطعات و تجهیزات کم، ناقص و اغلب کهنه و کارکرده هستند، اکنون نه تنها در خوزستان بلکه سراسر کشور با معضل جدی مواجهیم.

وی تصریح کرد: اکثر قطعات وارداتی هستند اما مدت زیادی است که شرکتی پشتیبانی قطعات را تقبل کرده و قطعات خراب یک جایگاه را تعمیر می‌کند و به جایگاه بعدی که قطعه نیاز دارد تحویل می‌دهد. یعنی قطعه نو و فابریک بسیار کم است و در برخی موارد اصلا نداریم. شرایط به نحوی است که از قطعات تعمیر شده دوباره استفاده می‌کنند، بنابراین قطعات دوباره خراب می‌شوند.

صالحی خاطرنشان کرد: قطعات قبلا از آلمان و مدت‌ها قبل از امریکا وارد می‌شد اما اکنون قطعات چینی هم در دسترس نیست. شناور امریکایی را قبلا تا 3میلیون و 800 هزار تومان خریداری می‌کردیم، امروز با نرخ اکنون 32 میلیون تومان باید خریداری شود. headtopics.com

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »
Loading news...
Failed to load news.

شرکت آلمانی آبجویی ابداع کرد که در خانه و با ترکیب پودر و آب درست می‌شود

با نزدیک شدن فصل تابستان و گرمای هوا، بازار فروش آبجو بار دیگر رونق گرفته است. اکنون یک شرکت آلمانی می‌گوید با آبجوسازی در خانه می‌خواهد این صنعت را متحول کند. ادامه مطلب >>

مشکل آب آشامیدنی در مناطق دورافتاده ایران - BBC News فارسیمشکل کمبود آب در استان سیستان و بلوچستان مخصوصا در جنوب این استان چندی است توجه افکار عمومی را جلب کرده است.

پژوهش جدید: کمبود ویتامین «د» خطر ابتلا به کووید۱۹ را افزایش می‌‌دهد🔺پژوهش جدید: کمبود ویتامین «د» خطر ابتلا به کووید۱۹ را افزایش می‌‌دهد ⚡️یک پژوهش نشان می‌دهد که کمبود ویتامین «د» (ویتامین «دی» یا D) می‌تواند خطر ابتلا به کووید۱۹ را بالا ببرد.

نیمه تعطیل شدن جایگاه‌های سوخت به علت کمبود قطعات در آبادان

عرضه دوباره کره در بازار با افزایش 2 برابری قیمت- اخبار صنعت و تجارت - اخبار اقتصادی تسنیم - Tasnimعرضه دوباره کره در بازار با افزایش ۲ برابری قیمت! رئیس اتحادیه سوپر مارکت‌ها: قیمت_کره ۱۰۰گرمی از ۴۵۰۰ تومان به ۸۰۰۰ تومان و کره ۵۰گرمی از ۲۳۰۰ تومن به ۴۱۰۰ تومان افزایش یافته است تولیدکننده قیمت را افزایش داده که فروشنده نیز مجبور به گران فروختن است چرا قیمت_کره ۲ برابر شد؟ انجمن صنایع لبنی: دیگر ارز ۴۲۰۰ تومانی به واردات این محصول اختصاص نمی یابد و از این پس کره از محل تولید داخلی تامین خواهد شد

یک بمب در مسیر حرکت کاروان حامل معاون اول رئیس جمهوری افغانستان منفجر شدبه گفته خبرگزاری فرانسه، به نقل از یک منبع آگاه این انفجار انتحاری بوده که خود را همزمان با رسیدن کاروان حامل معاون رئیس جمهور منفجر کرده است.

بالگرد شبه‌نظامیان حفتر به دست نیروهای ارتش لیبی افتادارتش لیبی اعلام کرد که یک فروند بالگرد متعلق به شبه‌نظامیان حفتر را به کنترل خود در آورده است. - خبرگزاری آناتولی