۱۷ کشته و ۹۲ قطع عضو/ بازداشت ۵۲ هنجارشکن/ انفجار منزل مسکونی در شهرری

24/12/1400 09:18:00 ب.ظ

آخرین خبرها از حوادث چهارشنبه سوری؛ ١١ کشته و ۵٠ قطع عضو/ بازداشت ۱۰ نفر از حادثه‌آفرینان/ انفجار منزل مسکونی در شهرری

سخنگوی اورژانس کشور اعلام کرد: متأسفانه تعداد فوتی‌های حوادث مرتبط با چهارشنبه آخر سال به ۱۷ نفر رسید و ۹۲ نفر هم دچار قطع عضو شدند. وی افزود: از این تعداد ۳۳ نفر در محل درمان شدند و ۲۲۵ نفر در بیمارستان بستری شدند و همچنین ۲۴ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

وی با اشاره به استان‌هایی که بیشترین مصدوم را دارند، گفت: تهران با ۳۲۱ نفر، آذربایجان غربی با ۱۵۰ نفر و آذربایجان شرقی با ۱۳۱ نفر بیشترین مصدومان را تا به این لحظه دارند.

وی ادامه داد: ۱۸ نفر در محل درمان و یک نفر نیز فوت شده است. وی درباره آسیب‌های وارده گفت: ۲۲ درصد آسیب چشمی، ۳۳درصد سوختگی و تروما ۴۵درصد است بیشترین مصدومان در محدوده سنی ۱۱ تا ۲۰ سال است که ۵۹ درصد از آسیب دیدگان را شامل می‌شود.

وی با اشاره به اینکه همانگونه که بارها تذکر و هشدار داده ایم هنجارشکنانی که در این شب دستگیر شوند تا پایان تعطیلات نوروزی در اختیار پلیس خواهند بود، عنوان داشت: تا کنون 52 از هنجارشکنانی که امنیت و آرامش شهروندان را مختل کرده بودند دستگیر شدند. headtopics.com

دو حادثه آتش‌سوزی مرتبط با بالن آروزها وی در خصوص دومین حادثه بالن آرزو ها گفت: در همان مقطع زمانی یک مورد حادثه دیگر در خیابان آپادانا، خیابان مرغاب به سامانه ١٢۵ سازمان آتش نشانی تهران اطلاع داده شد که آتش نشانی به محل اعزام شد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : حمله پهپادی روسیه به کی‌یف؛ ساکنان آپارتمانی تخریب سکونت‌گاه خود را به نظاره نشسته‌اند

ویدیوها : در این ویدئو گوشه‌ای از حملات موشکی و پهپادی روسیه به اوکراین در بامداد سه‌شنبه ۳۰ مه به تصویر کشیده شده است. ادامه مطلب >>

١١ کشته و ۵٠ قطع عضو/ بازداشت ۱۰ نفر از حادثه‌آفرینان/ انفجار منزل مسکونی در شهرریبراساس اعلام اورژانس کشور از ابتدای بهمن‌ماه تاکنون ۵٣٩ نفر در حوادث مربوط به شب آخرین چهارشنبه سال دچار حادثه شده و ١١ نفر نیز در این مدت جان خود را از دست داده‌اند.

روسیه: در حمله اوکراین به دونتسک 20 نفر کشته شدندوزارت دفاع روسیه اعلام کرد که در حمله اوکراین به شهر دونتسک این کشور 20 نفر جان باختند. - خبرگزاری آناتولی

۸ کشته و ۳۵ قطع عضو در حوادث مربوط به آخرین چهارشنبه سالسخنگوی اورژانس کشور از فوت ۸ نفر از ابتدای بهمن در حوادث مربوط به آخرین چهارشنبه سال خبر داد. اگه واقعا دلتون برا جان ملت میسوزه چهارشنبه سوری و جشن های اصیل ایرانی را بع شکل ملی برگذار کنید تا حوادث کم بشه.

آمار بالای جانباختگان چهارشنبه سوری امسال نسبت به سال گذشته/قطع عضو ۱۸ نفر تا کنونسخنگوی اورژانس کشور: *جانباختگان چهارشنبه سوری امسال نسبت به سال گذشته بیشتر است *متاسفانه چهار تن فوت شدند *تاکنون ١٨ نفر دچار قطع عضو شدند *زمان زیادی برای پیشگیری نداریم *فکر می‌کردیم که شهروندان رعایت کنند

گرفتاری مردم ۳ استان در طوفان شن/ هلال احمر به ۲۰۰۰ نفر امدادرسانی کردرئیس سازمان امدادونجات هلال احمر از امدادرسانی به ۱۹۶۵ نفر گرفتار طوفان شن در سه استان کرمان، اصفهان و یزد خبر داد.

دەها هزار نفر در آلمان با مردم اوکراین اعلام همبستگی کردند | DW | 13.03.2022هزاران نفر در چند شهر آلمان، برای نشان دادن همبستگی با مردم اوکراین و مخالفت با جنگ به خیابان‌ها آمدند. سازمان‌دهندگان این تظاهرات از مشارکت حدود ۱۲۵هزار نفر این این اجتماعات خبر می‌دهند.