یک مقام نظامی ایران انفجار در نزدیکی نطنز را ناشی از «شلیک موشک از سامانه پدافند هوایی» دانست

14/09/1400 01:44:00 ق.ظ

فرمانده دیده‌بانی پدافند نطنز، صدای انفجار مهیب در نزدیکی نطنز را ناشی از «شلیک موشک از سامانه پدافند هوایی در حاشیه شهر بادرود» دانست و هذف از این اقدام را کسب «آمادگی» توصیف کرد.

ايران, سرخط خبرها

یک مقام نظامی ایران انفجار در نزدیکی نطنز را ناشی از «شلیک موشک از سامانه پدافند هوایی» دانست فرمانده دیده‌بانی پدافند نطنز ، انفجار را ناشی از «شلیک موشک از سامانه پدافند هوایی در حاشیه شهر بادرود» دانست بیشتر بخوانید:

فرمانده دیده‌بانی پدافند نطنز ، صدای انفجار مهیب در نزدیکی نطنز را ناشی از «شلیک موشک از سامانه پدافند هوایی در حاشیه شهر بادرود» دانست و هذف از این اقدام را کسب «آمادگی» توصیف کرد.

چاپفرمانده دیده‌بانی پدافند نطنز، صدای انفجار مهیب در نزدیکی نطنز را ناشی از «شلیک موشک از سامانه پدافند هوایی در حاشیه شهر بادرود» دانست و هدف از این اقدام را کسب «آمادگی» توصیف کرد.بر اساس گزارش خبرگزاری‌های ایران، روز شنبه در نزدیکی نطنز صدای یک انفجار مهیب شنیده شد، ومحل دقیق این حادثه در بادرود و در ۲۰ کیلومتری تاسیسات غنی‌سازی اورانیوم در نطنز اعلام شد.

به گزارش ایرنا، سروان علی مؤذنی، فرمانده دیده‌بانی پدافند نطنز گفت «هرگونه تهدید از سوی دشمنان با پاسخ قاطع و محکم» روبرو خواهد شد.خبرگزاری فارس به دنبال شنیده شدن صدای انفجار مهیب در نزدیکی نطنز از «انفجار و انتشار دود» یک شیء در آسمان با «نور شدید» در یک روستا در بادرود نطنز خبر داد. فارس نوشت بر اساس شنیده‌ها احتمالا این شیء یک «پهپاد ناشناس» بوده است.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

ناآرامی‌های ایران؛ گزارش‌ها از تیراندازی به سمت معترضان در زاهدان

آخرین اخبار و گزارش‌های مرتبط با رویدادهای ایران در روز جمعه چهارم آذر (۲۵ نوامبر) را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

دیشب پنج مقام و روزنامه هر کدام یک جور اظهار نظر کردند کار از راستی آزمایی گذشت هماهنگی کار سختی نیست حداقل حرفهایتان هم آهنگ باشد یک مقام نظامی ایران گفت هیچ نگرانی نداریم ریزگرد ها، گنده گردها، پهپادهای اسرائیلی همه جا هستند از بیت رهبری تا نطنز مثل بچه های ما کاری بشون نداریم آنها هم کاری ندارند خشتک رهبر را هم کشیدن امروز هم یک بسیجی الدنگ شلیک کرد اشتباه بود و رسما' از اسرائیلی ها معذرت خواهی میکنیم 😂

باور کنیم؟

وزیر خارجه آمریکا از کشورهای جهان خواست افراد دارای معلولیت را در «روند دموکراتیک» شریک کنندوزیر خارجه ایالات متحده در پیامی به مناسبت روز جهانی افراد دارای معلولیت، از کشورهای مختلف جهان خواست برای حفظ حقوق و حضور برابر این افراد در جوامع خود تلاش کنند. آنتونی بلینکن در این پیام که روز جمعه ۱۲ آذر منتشر شد گفت: «سوم دسامبر روز جهانی افراد با معلولیت است و ایالات متحده برای پیشبرد... بایدن که معلول ذهنیه شده رئیس جمهور خمنه ای هم که معلول جسمیه شده رهبر دیگه چقد ما باید معلول ها را روند دموکراتیک شریک کنیم

فرانسه بیش از ۳۰۰ نفر را با یک هواپیمای نظامی از افغانستان خارج کرددر میان مسافران این پرواز یک‌طرفه، ۲۵۸ افغان که طی دو دهه اخیر با نیروهای فرانسوی در افغانستان همکاری داشته‌اند حضور دارند.

رایزنی و جمع‌بندی مذاکرات در پایتخت‌ها/ احتمال از سرگیری دوباره مذاکرات در هفته آیندهکمیسیون مشترک برجام در سطح معاونان وزیران خارجه ایران و ۱+۴ عصر روز جمعه به وقت محلی برگزار می‌شود.

نخست‌وزیر لبنان از استعفای «ضروری» قرداحی استقبال کرد؛ حزب‌الله او را به عنوان «قهرمان ملی» ستود🔺نخست‌وزیر لبنان از استعفای «ضروری» قرداحی استقبال کرد؛ حزب‌الله او را به عنوان «قهرمان ملی» ستود وی که هفته‌ها از استعفا سر باز زده بود، در کنفرانس روز جمعه گفت: «لبنان سزاوار این رفتار از سوی عربستان سعودی نیست.» ⬇️ بیشتر بخوانید: چطور از نظر آمریکا (صاحبان گاو شیری) این اعمال عربستان ، اقدامات بی ثبات کننده در منطقه تلقی نمیشه؟!! داستان دادگاه اون انفجار بندر بیروت چی شد ? این مردک مثلا اومده خوش رقصی کنه البته ایشون حتما فساد مالی داشته و این بهترین راه برای خروج از دولت و مانع از تحقیقات بعدی شدنه

روسیه واردات فلفل از ایران را ممنوع کرد

انتقاد پوتین از به کارگیری پهپادهای ترکیه در شرق اوکراین | DW | 04.12.2021رئیس جمهور روسیه در تماس با اردوغان گلایه کرده که استفاده کی‌یف از پهپادهای ساخت ترکیه در مقابله با جدایی‌طلبان هوادار مسکو، تحریک‌‌آمیز است و توافق صلح در شرق اوکراین را تضعیف می‌کند.

اشتراک چاپ فرمانده دیده‌بانی پدافند نطنز، صدای انفجار مهیب در نزدیکی نطنز را ناشی از «شلیک موشک از سامانه پدافند هوایی در حاشیه شهر بادرود» دانست و هدف از این اقدام را کسب «آمادگی» توصیف کرد.اشتراک چاپ وزیر خارجه ایالات متحده در پیامی به مناسبت روز جهانی افراد دارای معلولیت، از کشورهای مختلف جهان خواست برای حفظ حقوق و حضور برابر این افراد در جوامع خود تلاش کنند.Send فرانسه می‌گوید توانسته بیش از ۳۰۰ نفر از جمله ۲۵۸ افغان را روز جمعه از افغانستان خارج کند.به گزارش ایسنا، نشست کمیسیون مشترک برجام برای جمع بندی مذاکرات هفته جاری عصر امروز (ساعت ۱۴ به وقت وین) در هتل کوبورگ برگزار می‌شود.

بر اساس گزارش خبرگزاری‌های ایران، روز شنبه در نزدیکی نطنز صدای یک انفجار مهیب شنیده شد، ومحل دقیق این حادثه در بادرود و در ۲۰ کیلومتری تاسیسات غنی‌سازی اورانیوم در نطنز اعلام شد. به گزارش ایرنا، سروان علی مؤذنی، فرمانده دیده‌بانی پدافند نطنز گفت «هرگونه تهدید از سوی دشمنان با پاسخ قاطع و محکم» روبرو خواهد شد.» وی افزود: «ما از دولت‌های خارجی می‌خواهیم افرادی دارای معلولیت را در روند دموکراتیک شریک کنند، با تبعیض، سوء رفتار و تعصب علیه آنها مقابله کنند، و اطمینان یابند که حقوق آنها و حضورشان در تمامی ابعاد زندگی به عنوان یک عضو برابر مانند همه مردم، مورد حمایت است. خبرگزاری فارس به دنبال شنیده شدن صدای انفجار مهیب در نزدیکی نطنز از «انفجار و انتشار دود» یک شیء در آسمان با «نور شدید» در یک روستا در بادرود نطنز خبر داد. این عملیات توسط یک هواپیمای نظامی که در فرودگاه کابل فرود آمده بود انجام شد. فارس نوشت بر اساس شنیده‌ها احتمالا این شیء یک «پهپاد ناشناس» بوده است. با توجه به این که بیش از یک میلیارد نفر در سراسر جهان دچار معلولیت هستند، این عدم دسترسی فراگیر نوعی محرومیت مضاعف و غیرقابل توجیه است. به گزارش ایرنا، صدای انفجار مهیب در آسمان بادرود از توابع شهرستان نطنز و در فاصله نزدیک به ۲۰ کیلومتری مجتمع شهید احمدی روشن شنیده شد. انتهای پیام.

این مجتمع یکی از تأسیسات هسته‌ای ایران است که برای غنی‌سازی اورانیوم در نزدیکی نطنز ساخته شده است. آنتونی بلینکن افزود، دولت پرزیدنت بایدن «ارزش‌ها، استعدادها و مشارکتی را که افراد دارای معلولیت برای جامعه جهانی به ارمغان می‌آورند، به رسمیت می‌شناسد. امانوئل ماکرون در سفر خود به خاورمیانه از احتمال تاسیس یک دفتر مشترک اروپایی در افغانستان برای برقراری ارتباط با طالبان خبر داده بود. یک شاهد عینی به خبرنگار ایرنا گفت: مردم بادرود این صدا را به همراه نوری که نشان از انفجار یک شی در آسمان این شهر بود مشاهده کرده‌اند. رمضانعلی فردوسی، فرماندار نطنز در دقایق اول پس از انفجار گفت: «هنوز جزئیات دقیقی از این موضوع در دست نیست.» سارا مینکارا یک مهاجر نسل اول لبنانی تبار است که تابعیت ایالات متحده را دارد.» اما او ساعتی بعد مدعی شد انفجار ناشی از شلیک پدافندی در حاشیه شهر بادرود بوده و «مردم نگران نباشند.» نور نیوز، رسانه نزدیک به شورای عالی امنیت ملی، نیز این انفجار را به «موشک پدافندی با هدف آزمایش واکنش سریع نسبت به تهاجم احتمالی شلیک و با هدایت سایت پدافندی منطقه» نسبت داد.

همچنین شاهین تقی‌خانی، سخنگوی ارتش جمهوری اسلامی ایران در مصاحبه با تلویزیون دولتی ایران گفت این قبیل آزمایش‌ها برای بررسی میزان آمادگی سامانه‌های دفاعی منطقه، «در فضای کاملا امن و با هماهنگی کامل شبکه یکپارچه پدافندی صورت می‌گیرد و جای هیچ‌گونه نگرانی وجود ندارد.» از سوی دیگر، ایرنا به نقل از یک «منبع مطلع محلی» نوشت: «انفجار ساعت ۲۰ و ۱۵ دقیقه امشب در آسمان شهرستان نطنز در منطقه کویری اتفاق افتاده و ربطی به تأسیسات هسته‌ای نطنز ندارد.» خبرگزاری دولتی جمهوری اسلامی ایران همچنین به نقل از فرماندار نطنز با بیان این که «نیروهای امنیتی در حال بررسی موضوع هستند»، نوشت، «بر اساس جمع‌بندی‌های فعلی این حادثه تلفاتی به اماکن مسکونی و یا ساختمان خاصی وارد نکرده» است. برترین‌ها .