یک مقام نظامی ایران انفجار در نزدیکی نطنز را ناشی از «شلیک موشک از سامانه پدافند هوایی» دانست

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 51%

یک مقام نظامی ایران انفجار در نزدیکی نطنز را ناشی از «شلیک موشک از سامانه پدافند هوایی» دانست فرمانده دیده‌بانی پدافند نطنز، انفجار را ناشی از «شلیک موشک از سامانه پدافند هوایی در حاشیه شهر بادرود» دانست بیشتر بخوانید:

ایران اخبار, ایران سرفصلها

فرمانده دیده‌بانی پدافند نطنز، صدای انفجار مهیب در نزدیکی نطنز را ناشی از «شلیک موشک از سامانه پدافند هوایی در حاشیه شهر بادرود» دانست و هدف از این اقدام را کسب «آمادگی» توصیف کرد.

خبرگزاری فارس به دنبال شنیده شدن صدای انفجار مهیب در نزدیکی نطنز از «انفجار و انتشار دود» یک شیء در آسمان با «نور شدید» در یک روستا در بادرود نطنز خبر داد. فارس نوشت بر اساس شنیده‌ها احتمالا این شیء یک «پهپاد ناشناس» بوده است. رمضانعلی فردوسی، فرماندار نطنز در دقایق اول پس از انفجار گفت: «هنوز جزئیات دقیقی از این موضوع در دست نیست.» اما او ساعتی بعد مدعی شد انفجار ناشی از شلیک پدافندی در حاشیه شهر بادرود بوده و «مردم نگران نباشند.»

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

دیشب پنج مقام و روزنامه هر کدام یک جور اظهار نظر کردند کار از راستی آزمایی گذشت هماهنگی کار سختی نیست حداقل حرفهایتان هم آهنگ باشد

یک مقام نظامی ایران گفت هیچ نگرانی نداریم ریزگرد ها، گنده گردها، پهپادهای اسرائیلی همه جا هستند از بیت رهبری تا نطنز مثل بچه های ما کاری بشون نداریم آنها هم کاری ندارند خشتک رهبر را هم کشیدن امروز هم یک بسیجی الدنگ شلیک کرد اشتباه بود و رسما' از اسرائیلی ها معذرت خواهی میکنیم 😂

باور کنیم؟

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وزیر خارجه آمریکا از کشورهای جهان خواست افراد دارای معلولیت را در «روند دموکراتیک» شریک کنندوزیر خارجه ایالات متحده در پیامی به مناسبت روز جهانی افراد دارای معلولیت، از کشورهای مختلف جهان خواست برای حفظ حقوق و حضور برابر این افراد در جوامع خود تلاش کنند. آنتونی بلینکن در این پیام که روز جمعه ۱۲ آذر منتشر شد گفت: «سوم دسامبر روز جهانی افراد با معلولیت است و ایالات متحده برای پیشبرد... بایدن که معلول ذهنیه شده رئیس جمهور خمنه ای هم که معلول جسمیه شده رهبر دیگه چقد ما باید معلول ها را روند دموکراتیک شریک کنیم
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

فرانسه بیش از ۳۰۰ نفر را با یک هواپیمای نظامی از افغانستان خارج کرددر میان مسافران این پرواز یک‌طرفه، ۲۵۸ افغان که طی دو دهه اخیر با نیروهای فرانسوی در افغانستان همکاری داشته‌اند حضور دارند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

رایزنی و جمع‌بندی مذاکرات در پایتخت‌ها/ احتمال از سرگیری دوباره مذاکرات در هفته آیندهکمیسیون مشترک برجام در سطح معاونان وزیران خارجه ایران و ۱+۴ عصر روز جمعه به وقت محلی برگزار می‌شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نخست‌وزیر لبنان از استعفای «ضروری» قرداحی استقبال کرد؛ حزب‌الله او را به عنوان «قهرمان ملی» ستود🔺نخست‌وزیر لبنان از استعفای «ضروری» قرداحی استقبال کرد؛ حزب‌الله او را به عنوان «قهرمان ملی» ستود وی که هفته‌ها از استعفا سر باز زده بود، در کنفرانس روز جمعه گفت: «لبنان سزاوار این رفتار از سوی عربستان سعودی نیست.» ⬇️ بیشتر بخوانید: چطور از نظر آمریکا (صاحبان گاو شیری) این اعمال عربستان ، اقدامات بی ثبات کننده در منطقه تلقی نمیشه؟!! داستان دادگاه اون انفجار بندر بیروت چی شد ? این مردک مثلا اومده خوش رقصی کنه البته ایشون حتما فساد مالی داشته و این بهترین راه برای خروج از دولت و مانع از تحقیقات بعدی شدنه
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

روسیه واردات فلفل از ایران را ممنوع کرد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

انتقاد پوتین از به کارگیری پهپادهای ترکیه در شرق اوکراین | DW | 04.12.2021رئیس جمهور روسیه در تماس با اردوغان گلایه کرده که استفاده کی‌یف از پهپادهای ساخت ترکیه در مقابله با جدایی‌طلبان هوادار مسکو، تحریک‌‌آمیز است و توافق صلح در شرق اوکراین را تضعیف می‌کند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »