یونان: زمان آن رسیده حمایت اروپا در موضوع مهاجران از حرف به عمل تبدیل شود

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

کیریاکوس میتسوتاکیس، نخست وزیر یونان در دیدار با شارل میشل، رئیس شورای اتحادیه اروپا تاکید کرد، نیاز است تا اروپا همبستگی عملی خود را با یونان در موضوع مهاجرت نشان دهد بیشتر بخوانید🔽

کیریاکوس میتسوتاکیس، نخست وزیر یونان در دیدار با شارل میشل، رئیس شورای اتحادیه اروپا تاکید کرد، نیاز است تا اروپا همبستگی عملی خود را با یونان در موضوع مهاجرت نشان دهد.وی تاکید کرد که اردوگاه موریا در جزیره لسبوس که هفته گذشته بر اثر آتش‌سوزی ویران شد، «متعلق به گذشته است». وی افزود که با پشتیبانی و مشارکت بیشتر اتحادیه اروپا، مکان جدیدی برای جایگزینی آن ساخته می‌شود.

نخست وزیر محافظه‌کار یونان همچنین تصریح کرد که مسئله مهاجرت نیازمند پاسخ از سوی اروپا و سیاست‌های جدید پناهجویی دارد.شارل میشل نیز در این دیدار گفت: «مهاجرت چالش مشترک اروپایی است. ما باید بیشتر متعهد باشیم.» وی همچنین تاکید کرد که به جزیره لسبوس خواهد رفت تا از نزدیک وضعیت مهاجران را با چشمان خود مشاهده کند.اردوگاه موریا شامگاه هشتم سپتامبر طعمهٔ حریق شد و بسیاری از بخش‌های آن سوخت که در اثر آن بیش از ۱۲ هزار مهاجر ساکن آن بی‌سرپناه شده‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

عربستان سعودی در جده موزهٔ هنر دیجیتال ایجاد می‌کند«این وزارتخانه بنا دارد شاخه‌ای از نمایشگاه‌ را بعدتر در ریاض نیز افتتاح کند تا به علاقمندان شرکت در آن مجال بیشتری داده شود.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

یونان یک مرکز دائمی برای اسکان مهاجران را جایگزین اردوگاه موریا می‌کند - BBC News فارسیدولت یونان می‌گوید که یک مرکز پذیرش دائمی برای اسکان مهاجران و پناهندگان در جزیره لسبوس می‌سازد، تا جایگزین اردوگاه ویران‌شده موریا شود.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

قیمت تخم مرغ رکورد زد/ هرشانه ۳۸ هزار تومان!قیمت تخم مرغ رکورد زد هرشانه ۳۸ هزار تومان! رییس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی: *در سال‌های اخیر سابقه نداشته که قیمت تخم مرغ بیش از ۳۰ هزارتومان شود *صادرات علت اصلی این افزایش قیمت است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پارلمان بریتانیا لایحه جانسون برای بازنگری برکسیت را به رای می‌گذاردپارلمان بریتانیا روز دوشنبه ۱۴ سپتامبر (۲۴ شهریور) طرح تازه بوریس جانسون نخست‌وزیر این کشور را که با بخش‌هایی از توافق برکسیت با اتحادیه اروپا در تعارض است به رای خواهد گذاشت.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

جوزپ بورل: همسایه‌های اتحادیه اروپا در آتش فرو رفته‌اندآقای بورل در گفتگو با روزنامه فایننشال تایمز گفت که در ده ماه گذشته، همسایه‌های اتحادیه اروپا از لیبی تا بلاروس با شعله هایی از آتش مواجه بوده‌اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

چه کسانی سرطان گوارش می‌گیرند؟تهران - ایرنا - افرادی که رژیم غذایی آنها باعث التهاب در سیستم بدن شود، چهار برابر بیشتر از سایر افراد به سرطان دستگاه گوارش مبتلا می‌شوند.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »