«هتل آتاری»؛ بهشت علاقه‌مندان به بازی‌های خاطره انگیز

20/12/1399 11:00 ب.ظ

«هتل آتاری»؛ بهشت علاقه‌مندان به بازی‌های خاطره انگیز جزئیات بیشتر🔽

اگر متولد دهه ۵۰ یا ۶۰ باشید احتمالا خاطره‌های خوبی از بازی‌های آتاری دارید، این شرکت تصمیم گرفته تا با ساخت هتل‌هایی جذابیت جدیدی برای علاقه‌مندان ایجاد کند. شرکت فرانسوی آتاری تصمیم گرفته تا برای علاقه‌مندان به بازی‌هایش ابتکار جدیدی به خرج دهد: ساخت «هتل آتاری».

به این ترتیب که قرار است یک هتل با تمامی امکانات برای دوستاران بازی‌هایش ایجاد کند تا آنها برای چند روزی «غرق» در بازی‌های محبوب آتاری شوند و خاطرات خوششان را زنده کنند.

نخستین قرارداد برای ساخت هتل آتاری در جبل الطارق و دوبی منعقد شده است. در این هتل‌ها علاوه بر اینکه می‌توانید بازی مورد علاقه‌تان را انجام دهید امکانات دیگری از جمله سینما و سالن ورزش نیز در اختیارتان قرار می‌گیرد.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

مذاکره از دو هتل مختلف در وین؛ آیا تهران و واشنگتن به برجام باز می‌گردند؟

ادامه مذاکرات در گرند هتل وین؛ مخالفان جمهوری اسلامی چه می‌گویند؟

حمله انتحاری در هتل محل اقامت سفیر چین در پاکستان ۵ کشته بر جای گذاشتاین انفجار انتحاری در یک هتل مجلل در شهر کویته پاکستان انجام شد. پلیس می‌گوید ۵ نفر کشته و دست‌کم ۱۲ نفر نیز در اثر این انفجار زخمی شده‌اند.

هجوم افراد مسلح به هتل محل اقامت شورای ریاست جمهوری لیبیمنابع العربیه گزارش دادند افراد مسلح با هجوم به هتل کورنتیا، محل اقامت شورای ریاست جمهوری لیبی در طرابلس، خواستار برکناری وزیر امور خارجه و لغو عزل وزیر

هتل آویزان از کوه در مجاورت ماچو پیچو در پرو؛ اگر از ارتفاع می‌ترسید فکرش را نکنیداگر از ارتفاع نمی‌ترسید، با ماجراجویی در کوههای پرو و اقامت در این هتل معلق، احتمالا می‌توانید بهترین خواب شبانه را تجربه کنید باشه فکرش نمیکنم

اگر متولد دهه ۵۰ یا ۶۰ باشید احتمالا خاطره‌های خوبی از بازی‌های آتاری دارید.

شرکت فرانسوی آتاری تصمیم گرفته تا برای علاقه‌مندان به بازی‌هایش ابتکار جدیدی به خرج دهد: ساخت «هتل آتاری». به این ترتیب که قرار است یک هتل با تمامی امکانات برای دوستاران بازی‌هایش ایجاد کند تا آنها برای چند روزی «غرق» در بازی‌های محبوب آتاری شوند و خاطرات خوششان را زنده کنند.

نخستین قرارداد برای ساخت هتل آتاری در جبل الطارق و دوبی منعقد شده است.

در این هتل‌ها علاوه بر اینکه می‌توانید بازی مورد علاقه‌تان را انجام دهید امکانات دیگری از جمله سینما و سالن ورزش نیز در اختیارتان قرار می‌گیرد.

شرکت آتاری در سال ۱۹۷۲ کار خود را آغاز کرد اما در سال ۲۰۱۳ تا مرز ورشکستگی رفت، اما با ورود سرمایه‌گذاران جدید جان تازه‌ای در آن دمیده شد.