مجلس نمایندگان آمریکا بسته هزار و نهصد میلیارد دلاری کمک اقتصادی را تصویب کرد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 43 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مجلس نمایندگان آمریکا بسته هزار و نهصد میلیارد دلاری کمک اقتصادی را تصویب کرد جزئیات بیشتر🔽

مجلس نمایندگان آمریکا بسته ۱.۹ تریلیون دلاری کمک اقتصادی را برای جبران بخشی از صدمات ناشی از شیوع کرونا را تصویب کرد.

نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان پس از تصویب این لایحه گفت: «امروز تصمیمی را برای رسیدن به یک نتیجه فوق‌العاده‌ گرفتیم. تصمیمی که در زندگی میلیون‌های آمریکایی تغییر ایجاد می‌کند و باعث نجات جان و معیشت می‌شود.» با این حال یان اسکاکوسکی، نماینده دموکرات گفت: «این یک روز تاریخی است. این آغاز پایان افسردگی بزرگ کووید است.» اما جیسون اسمیت نماینده جمهوری‌خواه گفت: «این یک برنامه غلط در زمان غلط با شمار زیادی دلایل اشتباه است.»ویژگی غالب این لایحه ۶۲۸ صفحه‌ای، ابتکاراتی است که آن را به یکی از بزرگترین اقدامات فدرال در سال‌های اخیر برای کمک به خانواده‌های کم درآمد یا با درآمد متوسط تبدیل می‌کند.

دموکرات‌ها علاقمند بودند تا لایحه نهایی را قبل از انقضای مزایای بیکاری فدرال در تاریخ ۱۴ مارس به دفتر بایدن برای امضا تحویل دهند. کاخ سفید اعلام کرد که رئیس جمهوری آمریکا قصد دارد این لایحه را روز جمعه امضا کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

با کدام پشتوانه یعنی چاپ دلار بی پشتوانه و ایجاد تورم وفشار مضاعف بر قشر ضعیف وریختن این پول به جیب کارتل ها وتراستهای پولدار ومافیای یک درصد یعنی نود ونه درصد فدای یک درصد این است دموکراسی وحقوق بشر امریکایی

It’s a Shame That After Losing Hope in Trump Era Mass Visa Denials, This Time Biden Gave False Hope to Thousands of Diversity Visa Cases of DV2017–2020 Refused under pp 9645,9983 MuslimBan/ AfricanBan And Crushed Their Dreams Again MuslimBan AfricanBan

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها