«جهنم موریا» در آتش سوخت؛ رهایی پناه‌جویان یا آوارگی بیشتر؟

19/06/1399 06:38:00 ب.ظ

موریا در آتش سوخت. با این که بیشتر پناهجویان موفق به خروج از کمپ شده‌اند، اما در حال حاضر هیچ سرپناهی ندارند. هنوز هیچ آماری از مجروحان یا کشته‌شدگان احتمالی این آتش_سوزی منتشر نشده‌است. قاچاق_انسان گزارش آوات پوری را اینجا بخوانید👇 awatpouri

آتش‌سوزی در لس‌بوس این امکان را به پناه‌جویان کمپ موریا داده است تا شاید برای اولین بار از این کمپ...

آتش‌سوزی در لس‌بوس این امکان را به پناه‌جویان کمپ موریا داده است تا شاید برای اولین بار از این کمپ رها شوند، اما خروج آن‌ها در چنین شرایطی ممکن است به قیمت آوارگی یا بلاتکلیفی بیشتر پرونده‌هایشان تمام شود.

تا لحظه‌ تنظیم این گزارش هیچ‌کدام از منابع رسمی آماری از مجروحان و کشته‌شدگان احتمالی این آتش‌سوزی اعلام نکرده‌اند. *** شب گذشته، ۱۸شهریور۱۳۹۹، کمپ موریا در جزیره لس‌بوس یونان در آتش سوخت. یکی از شاهدان آتش‌سوزی در گفت‌وگویی با «ایران‌وایر» از انتقال صدها پناه‌جو پس از آتش‌سوزی به «کمپ خیوس» خبر داد: «ماموران در ابتدا با گاز اشک‌آور و باتوم از خروج پناه‌جویان از کمپ جلوگیری کردند، اما در عرض چند دقیقه کل کمپ آتش گرفت و ناچار شدند راه را باز کنند تا پناه‌جویان خارج شوند.

ادامه مطلب:
ایران وایر »

تحولات ایران؛ سازمان ملل: سرکوب معترضان ایرانی می‌تواند مصداق جنایت علیه بشریت باشد

آخرین اخبار و گزارش‌ها از رویدادهای ایران در روز دوشنبه ۲۰مارس (۲۹ اسفند) را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

بزرگترین اردوگاه پناهجویان اروپا در آتش سوخت | DW | 09.09.2020شامگاه سه‌شنبه آتش در چند نقطه از کمپ موریا در جزیره لسبوس شعله کشید. موریا بزرگترین اردوگاه پناهجویان در اروپا است. پناهجویان به کمپ‌های دیگر منتقل شده‌اند. آیا آتش‌سوزی عمدی بوده است؟

آتش‌سوزی در بزرگترین اردوگاه پناهجویان یونان - BBC News فارسیبزرگترین اردوگاه پناهجویان در جزیره لسبوس یونان آتش گرفت. تا کنون گزارشی از تلفات این آتش‌سوزی منتشر نشده است. مهاجران بلافاصله از این اردوگاه که موریا نام دارد تخلیه شدند. اردوگاه موریا بیش از ۱۳ هزار نفر را در خود جای داده است. این تعداد چهار برابر آمار رسمی است.

آتش ۸۰۰ هزار هکتار از زمین‌‌های کالیفرنیا را سوزاندآتش‌سوزی‌ مراتع کالیفرنیای آمریکا، در سه روز گذشته اوج تازه‌ای یافت تا جایی که بزرگترین نیروگاه ایالتی از کار افتاد و امدادگران ناگزیر شدند بیش از ۲۰۰ تن را به‌وسیلهٔ بالگرد از محاصرهٔ آتش بیرون بکشند.

بزرگ‌ترین گورستان ماموت‌های جهان در مکزیک هنوز هم اسکلت داردبزرگ‌ترین گورستان ماموت‌های جهان در مکزیک هنوز هم اسکلت دارد ویدئوی بدون شرح را ببینید🔽

دلیل آتش سوزی جدید در بندر بیروت چه بود؟- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnim🎥 آتش‌گرفتن بخشی از ویرانه‌های انفجار_بیروت مرکز دفاع شهری اعلام کرد که آتش‌سوزى جدید ناشی آواربرداری و آثار به جاى مانده از انفجار از طرف ارتش بوده است

چطور ممکن است بورس با وجود رکود عمیق اقتصادی رونق بگیرد؟ - BBC News فارسیبورس در روزهای اخیر دچار ریزش شده اما حتی در دوره‌ای که رو به رشد بود برای بسیاری بیشتر نگران کننده بود تا اطمینان بخش.