«آمریکا در حال استقرار شمار بی‌سابقه‌ای نیرو در دریای چین جنوبی است»

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 7 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 59%

چین نسبت به استقرار «تعداد بی‌سابقه‌ای نیروی آمریکایی» در آسیا و اقیانوسیه هشدار داد

ایران اخبار, ایران سرفصلها

تنش میان پکن و واشنگتن از زمان به قدرت رسیدن دونالد ترامپ، رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا در سال ۲۰۱۷ میلادی در جنبه‌های مختلف افزایش یافته است و هر دو کشور در واکنش به این تنش‌ها، به موازات تلاش‌های دیپلماتیک فعالیتهای نظامی خود را نیز افزایش داده‌اند.

پکن نیز در مقابل با ساخت جزایر مصنوعی و استقرار تاسیسات نظامی در بخش‌هایی از دریا، دیگر کشورهای منطقه را عصبانی کرده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وضعیت توزیع درآمد در ایران؛ «عادلانه‌تر از آمریکا و وخیم‌تر از اروپا»روند صعودی اختلاف طبقاتی در ایران مطابق آمار رسمی پس از ۵ سال متوقف شد و وضعیت توزیع درآمد در ایران همچنان عادلانه‌تر از آمریکا و ترکیه ولی وخیم‌تر از اتحادیه اروپاست.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شمار جان‌باختگان ناشی از ویروس کرونا در برزیل به بیش از ۵۰ هزار نفر رسیدشمار جان‌باختگان ناشی از ویروس_کرونا در برزیل به بیش از ۵۰ هزار نفر رسید وزارت بهداشت برزیل از ۶۴۱ مورد تازه مرگ طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داده و می گوید شمار قربانیان به ۵۰۶۱۷ و شمار مبتلایان به «کووید۱۹» به بیش از یک میلیون و هشتاد هزار نفر رسیده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

گزارش تحلیلی رویترز: در دوران عجیبی از نگرانی در مورد تورم اقتصادی به سر می‌بریم🔺گزارش تحلیلی رویترز: در دوران عجیبی از نگرانی در مورد تورم اقتصادی به سر می‌بریم ⚡️خبرگزاری رویترز در تحلیلی از وضعیت اقتصادی نوشت، با توجه به پیش‌بینی کاهش ۶ درصدی اقتصاد در سال جاری، به نظر می‌رسد جهان در دورانی از نگرانی در مورد تورم به سر می‌برد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

انوشه آشوری زندانی دوتابیعتی زندانی در ایران در پیامی صوتی از بوریس جانسون درخواست کمک کرد
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

یک عامل انتحاری در مقابل پایگاه آموزش نظامی ترکیه در موگادیشو از پای درآمدیک عامل انتحاری در مقابل پایگاه‌آموزش نظامی ترکیه در موگادیشو از پای درآمد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

فساد در دستگاه قضایی نسبت به برخی از مجموعه‌ها خیلی بالا نیست/ علنی بودن دادگاه‌ها از سیاست‌های ما است/ هیچ منطقه ممنوعه‌ای در مبارزه با فساد نداریمرییس دستگاه قضا با بیان اینکه علنی بودن دادگاه‌ها از سیاست‌های ماست، گفت: علنی بودن دادگاه‌ها مورد تأکید است و جز در مواردی که استثنا هست دادگاه ها باید علنی باشد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »