شمار جان‌باختگان ناشی از ویروس کرونا در برزیل به بیش از ۵۰ هزار نفر رسید

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 51%

شمار جان‌باختگان ناشی از ویروس_کرونا در برزیل به بیش از ۵۰ هزار نفر رسید وزارت بهداشت برزیل از ۶۴۱ مورد تازه مرگ طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داده و می گوید شمار قربانیان به ۵۰۶۱۷ و شمار مبتلایان به «کووید۱۹» به بیش از یک میلیون و هشتاد هزار نفر رسیده است.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

صدای آمریکا ـ برزیل تا روز یکشنبه بیش از ۵۰ هزار مورد مرگ ناشی از شیوع ویروس کرونا و حدود یک میلیون مورد ابتلا به این بیماری را ثبت کرده است.

وزارت بهداشت برزیل از ۶۴۱ مورد تازه مرگ طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داده و می گوید شمار قربانیان به ۵۰۶۱۷ و شمار مبتلایان به «کووید۱۹» به بیش از یک میلیون و هشتاد هزار نفر رسیده است.بنا بر آمارهای رسمی، برزیل پس از ایالات متحده بدترین آسیب‌ها را از شیوع این ویروس در جهان متحمل شده است.

شیوع «کووید۱۹» در کشورهای حوزه آمریکای لاتین سرعت گرفته است و مکزیک، پرو، و شیلی به شدت از آن آسیب دیده اند.پرو در آستانه آمادگی برای بازگشایی مراکز خرید آن کشور از مرز ۹ هزار قربانی عبور کرده است.شمار جان باختگان ناشی از این ویروس در شیلی به ۷۱۴۴ نفر رسیده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پورابراهیمی: خروج از سوئیفت تنها راه برون‌‌رفت از تحریم است- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnim🎥 خروج از سوئیفت تنها راه برون‌‌رفت از تحریم پورابراهیمی: نظارت آمریکا بر سوئیفت باعث شده مبادلات ارزی کشورها با اشکال روبه‌رو شود ایران نیز مانند روسیه می‌تواند با ایجاد یک پیام‌رسان مشترک با کشورهای همسایه از سوئیفت خارج شود
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا از ۹ میلیون نفر در جهان گذشتشمار مبتلایان به کرونا از ۹ میلیون نفر گذشت تازه‌ترین آمارها حاکی از آن است که شمار قربانیان کروناویروس جدید به ۴۷۰ هزار و ۷۰۳ نفر رسیده و تاکنون ابتلای ۹ میلیون و ۴۶ هزار و ۲۱۵ نفر نیز به این بیماری تأیید شده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به ویروس کرونا در جهان از 9 میلیون تن گذشتمجموع مبتلایان به ویروس جدید کرونا در سراسر جهان به 9 میلیون و 51 هزار تن رسید. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در افغانستان از 29 هزار نفر گذشت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به 161 هزار و 533 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به ویروس کرونا در جهان از مرز 9 میلیون فراتر رفتشمار مبتلایان به ویروس کرونا در جهان از مرز 9 میلیون فراتر رفت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »