گوگل قصد دارد ۱۰ میلیارد دلار در هند سرمایه‌گذاری کند

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 38 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 51%

گوگل قصد دارد ۱۰ میلیارد دلار در هند سرمایه‌گذاری کند سوندار پیچای، مدیر عامل گوگل، روز دوشنبه در بیانیه ای گفت: «این بازتابی از اطمینان ما به آینده هند و اقتصاد دیجیتال آن است.»

ایران اخبار, ایران سرفصلها

صدای آمریکا ـ گوگل اعلام کرد با هدف مقرون‌به‌صرفه‌تر و مفیدتر شدن اینترنت برای بیش از یک میلیارد مردم هند، در آن کشور ۱۰ میلیارد دلار سرمایه گذاری خواهد کرد.

سوندار پیچای، مدیر عامل گوگل، روز دوشنبه در بیانیه ای گفت: «این بازتابی از اطمینان ما به آینده هند و اقتصاد دیجیتال آن است.» این پول طی پنج تا هفت سال آینده از طریق یک «صندوق دیجیتالی کردن هند» در بخش فناوری هند سرمایه گذاری خواهد شد: «ما این مهم را از طریق ترکیبی از سرمایه گذاری نقدی، مشارکت، و سرمایه‌گذاری عملیاتی، زیرساختی، و زیست محیطی انجام خواهیم داد.»تمرکز این سرمایه‌گذاری‌ها بر دسترسی به اینترنت در سراسر هند و همچنین کمک به کسب و کارها در گذار به فعالیت های آنلاین است.

هدف گوگل این است که از این طریق دسترسی به اینترنت را فراتر از زبان انگلیسی به زبان‌های محلی‌تر در هند فراهم کند. گوگل همچنین امیدوار است از این سرمایه گذاری برای بهبود بخش های آموزش، کشاورزی، و بهداشت و درمان در هند استفاده شود.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

روسیه: موضوع ایاصوفیه، امور داخلی ترکیه استمعاون وزیر امور خارجه روسیه تصمیم ترکیه برای تبدیل وضعیت ایاصوفیه از موزه به مسجد را امور داخلی این کشور دانست. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بیانات راهگشای رهبری نقشه راه سه قوه در مسیر هم افزایی و همکاری است/ دولت مصمم است برای بهبود شرایط زندگی مردم با همراهی دو قوه دیگر تلاش کندرئیس جمهور با اشاره به شرایط سخت اقتصادی و معیشتی مردم بواسطه تحریم‌ها و شیوع بیماری کرونا، بر ضرورت همکاری، همدلی و تلاش سه قوه در راستای حل مسائل و مشکلات اقتصادی و بهبود اوضاع زندگی مردم تاکید کرد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

نامه سرگشاده شهردار لندن: افراط گرایی همچون کرونا در حال گسترش استصادق خان، شهردار لندن و نماینده حزب کارگر در مجلس عوام بریتانیا در نامه‌ای خطاب به پایتخت نشینان این کشور اعلام کرد که باید دولت با بزرگترین تهدید جامعه بریتانیا یعنی «افراط گرایی» مبارزه کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سیامک نمازی با ارسال نامه‌ای خواستار رسیدگی مجدد به پرونده‌اش شده استسیامک_نمازی با ارسال نامه‌ای خواستار رسیدگی مجدد به پرونده‌اش شده است لازم به ذکر است که بابک نمازی برادر سیامک نمازی در پی تماس صدای آمریکا، صحت این نامه و درخواست مجدد این شهروند آمریکایی ایرانی‌تبار برای بازنگری در پرونده‌اش را تایید کرده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

سخنگوی وزارت امور خارجه: موضع ایران در قبال منطقه «قره‌باغ» هیچ تغییر نکرده استسخنگوی وزارت امورخارجه کشورمان در پاسخ به پرسش خبرنگاران که آیا موضع جمهوری اسلامی ایران در قبال منطقه «قره باغ» تغییر کرده است؟ اظهار کرد : موضع ما درباره این منطقه که بین ارمنستان و جمهوری آذربایجان قرار دارد هیچ تغییری نکرده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

هوا چونینگ: چین اهمیت زیادی برای روابط دوستانه با ایران قائل استسخنگوی وزارت خارجه چین: چین اهمیت زیادی برای روابط دوستانه با ایران قائل است جوسازی‌ها برای مختل کردن همکاری‌های راهبردی بین ایران و چین است بعد از تایید سند از سوی چینی‌ها و نهایی شدن آن مطالب مرتبط با آن به اطلاع افکار عمومی رسانده می‌شود
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »