هند

هند

گوگل قصد دارد ۱۰ میلیارد دلار در هند سرمایه‌گذاری کند

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

15/07/2020 08:07:00 ب.ظ

گوگل قصد دارد ۱۰ میلیارد دلار در هند سرمایه‌گذاری کند سوندار پیچای، مدیر عامل گوگل، روز دوشنبه در بیانیه ای گفت: «این بازتابی از اطمینان ما به آینده هند و اقتصاد دیجیتال آن است.»

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

صدای آمریکا ـ گوگل اعلام کرد با هدف مقرون‌به‌صرفه‌تر و مفیدتر شدن اینترنت برای بیش از یک میلیارد مردم هند، در آن کشور ۱۰ میلیارد دلار سرمایه گذاری خواهد کرد.سوندار پیچای، مدیر عامل گوگل، روز دوشنبه در بیانیه ای گفت: «این بازتابی از اطمینان ما به آینده هند و اقتصاد دیجیتال آن است.»

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد توضیحات دفتر رییس‌جمهوری در پی برخی شایعات درباره دیدار اخیر هیات دولت با رهبر معظم انقلاب یک نماینده مجلس: اشاره خامنه‌ای باعث شد طرح صیانت از فضای مجازی جدی شود

این پول طی پنج تا هفت سال آینده از طریق یک «صندوق دیجیتالی کردن هند» در بخش فناوری هند سرمایه گذاری خواهد شد: «ما این مهم را از طریق ترکیبی از سرمایه گذاری نقدی، مشارکت، و سرمایه‌گذاری عملیاتی، زیرساختی، و زیست محیطی انجام خواهیم داد.»

این سرمایه‌گذاری تازه نشانگر بزرگترین تعهد گوگل به هند تاکنون است.تمرکز این سرمایه‌گذاری‌ها بر دسترسی به اینترنت در سراسر هند و همچنین کمک به کسب و کارها در گذار به فعالیت های آنلاین است.هدف گوگل این است که از این طریق دسترسی به اینترنت را فراتر از زبان انگلیسی به زبان‌های محلی‌تر در هند فراهم کند. headtopics.com

گوگل همچنین امیدوار است از این سرمایه گذاری برای بهبود بخش های آموزش، کشاورزی، و بهداشت و درمان در هند استفاده شود. ادامه مطلب: VOA Farsi »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

روسیه: موضوع ایاصوفیه، امور داخلی ترکیه استمعاون وزیر امور خارجه روسیه تصمیم ترکیه برای تبدیل وضعیت ایاصوفیه از موزه به مسجد را امور داخلی این کشور دانست. - خبرگزاری آناتولی

بیانات راهگشای رهبری نقشه راه سه قوه در مسیر هم افزایی و همکاری است/ دولت مصمم است برای بهبود شرایط زندگی مردم با همراهی دو قوه دیگر تلاش کندرئیس جمهور با اشاره به شرایط سخت اقتصادی و معیشتی مردم بواسطه تحریم‌ها و شیوع بیماری کرونا، بر ضرورت همکاری، همدلی و تلاش سه قوه در راستای حل مسائل و مشکلات اقتصادی و بهبود اوضاع زندگی مردم تاکید کرد.

نامه سرگشاده شهردار لندن: افراط گرایی همچون کرونا در حال گسترش استصادق خان، شهردار لندن و نماینده حزب کارگر در مجلس عوام بریتانیا در نامه‌ای خطاب به پایتخت نشینان این کشور اعلام کرد که باید دولت با بزرگترین تهدید جامعه بریتانیا یعنی «افراط گرایی» مبارزه کند.

سیامک نمازی با ارسال نامه‌ای خواستار رسیدگی مجدد به پرونده‌اش شده استسیامک_نمازی با ارسال نامه‌ای خواستار رسیدگی مجدد به پرونده‌اش شده است لازم به ذکر است که بابک نمازی برادر سیامک نمازی در پی تماس صدای آمریکا، صحت این نامه و درخواست مجدد این شهروند آمریکایی ایرانی‌تبار برای بازنگری در پرونده‌اش را تایید کرده است.

سخنگوی وزارت امور خارجه: موضع ایران در قبال منطقه «قره‌باغ» هیچ تغییر نکرده استسخنگوی وزارت امورخارجه کشورمان در پاسخ به پرسش خبرنگاران که آیا موضع جمهوری اسلامی ایران در قبال منطقه «قره باغ» تغییر کرده است؟ اظهار کرد : موضع ما درباره این منطقه که بین ارمنستان و جمهوری آذربایجان قرار دارد هیچ تغییری نکرده است.

هوا چونینگ: چین اهمیت زیادی برای روابط دوستانه با ایران قائل استسخنگوی وزارت خارجه چین: چین اهمیت زیادی برای روابط دوستانه با ایران قائل است جوسازی‌ها برای مختل کردن همکاری‌های راهبردی بین ایران و چین است بعد از تایید سند از سوی چینی‌ها و نهایی شدن آن مطالب مرتبط با آن به اطلاع افکار عمومی رسانده می‌شود