اردن, اردن, اردوغان, پادشاه اردن, تلفن, رئیس جمهور ترکیه, عبدالله دوم, کرونا

اردن, اردن

گفت‌وگوی تلفنی سران ترکیه و اردن

گفت‌وگوی تلفنی سران #ترکیه و #اردن

23/05/2020 09:27:00 ب.ظ

گفت‌وگوی تلفن ی سران ترکیه و اردن

رئیس جمهور ترکیه با پادشاه اردن در ارتباط با گسترش روابط دوجانبه، تحولات منطقه‌ای و روند مقابله با ویروس کرونا گفت‌وگو کرد. - خبرگزاری آناتولی

23.05.2020استانبول/خبرگزاری آناتولیمرکز ارتباطات نهاد ریاست جمهوری ترکیه اعلام کرد: رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور کشور با عبدالله دوم، پادشاه اردن به صورت تلفنی گفت‌وگو کرد. ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

گفت‌وگوی تلفنی کالین با مشاور امنیت ملی کاخ سفیدسخنگوی ریاست جمهوری ترکیه و مشاور امنیت ملی آمریکا پیرامون مسایل منطقه‌ای به ویژه تحولات لیبی و سوریه به صورت تلفن ی گفت‌وگو کردند. - خبرگزاری آناتولی

نسخه کامل گفت‌وگوی بخش فارسی صدای آمریکا با مورگان اورتگاس سخنگوی وزارت خارجه آمریکاصدای آمریکا به ۴۳ زبان برنامه پخش می کند. بیشتر برنامه های ما روی امواج متوسط یا FM و ایستگاههای محلی پخش می شوند

مبارزه با کرونا با رکابزنی؛ جوان افغان روستا به روستا می‌رودادریس می‌گوید به روستاهایی رفته که ساکنانش هیچ آگاهی نسبت به ویروس کرونا ندارند.

ویروس کرونا| هفت راه برای مقابله با ترس از کروناترس از کرونا یا کرونا فوبیا یکی از عوارضی است که مردم جهان را درگیر کرده است. اضطراب حاصل از ابتلا به بیماری باعث می‌شود که برخی از مردم از انجام کارهای روزانه خود ناتوان گردند.

برخورد با خودروهای شماره گذاری نشده در خارج از کارخانه/ مردم احتکار خودرو را گزارش کنندمعاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت از برخورد پلیس با خودروهای شماره‌گذاری نشده در محیط خارج از کارخانه خبر داد.

تشکیلات خودگردان فلسطینی از قطع 'همکاری‌های اطلاعاتی' با آمریکا خبر دادتشکیلات خودگردان فلسطینی می‌گوید در ادامه اعتراض به برنامه دولت اسرائیل برای ضمیمه کردن بخش‌هایی از کرانه غربی رود اردن ، همکاری‌های امنیتی با سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) را متوقف کرده است. خاکبرسرش تاحالا . مرگ بر اسراییل به زبانهای زنده دنیا . باز نشر دهید لطفا. .