برخورد با خودروهای شماره گذاری نشده در خارج از کارخانه/ مردم احتکار خودرو را گزارش کنند

22/05/2020 09:59:00 ق.ظ

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت: پلیس با خودروهای شماره‌گذاری نشده در محیط خارج از کارخانه برخورد می‌کند

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت: پلیس با خودروهای شماره‌گذاری نشده در محیط خارج از کارخانه برخورد می‌کند

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت از برخورد پلیس با خودروهای شماره‌گذاری نشده در محیط خارج از کارخانه خبر داد.

وی با اشاره به محل هایی ممکن است برای نگهداری چنین خودروهایی انتخاب شوند، گفـت: پلیس اجازه نخواهد داد که در شرایط فعلی  افراد سودجو بخواهند به قیمت احتکار و ... اقدام به اخلال در بازار کنند و قطعا هرفضایی هم که چنین تخلفی در آن رخ دهد پلمب خواهد شد.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ از مردم نیز خواست که در این خصوص با پلیس همکاری کنند و گفت: از مردم می‌خواهیم که درصورت مشاهده انبارها و پارکینگ‌هایی که خودروهای شماره گذاری نشده در آن نگهداری می‌شود، موضوع را حتما به پلیس گزارش کنند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

دوازدهمین روز اعتراضات در ایران؛ شمار هشتگ‌های مهسا امینی از ۱۳۰ میلیون عبور کرد

دور جدید اعتراضات مردمی در ایران که از ۲۵ شهریور با کشته شدن مهسا امینی، شهروند ایرانی ساکن سقز در اثر ضرب و شتم مأموران گشت ارشاد تهران آغاز شد، وارد دوازدهمین روز خود شده است. ادامه مطلب >>

تصویب آیین‌نامه اعطای تابعیت ایران به فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی با مردان خارجیهیئت وزیران در اجرای ماده واحده قانون اصلاح قانون تعیین تکلیف تابعیت فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی با مردان خارجی، آیین نامه اجرایی نحوه اعطای تابعیت به افراد مشمول این قانون را تصویب کرد.

هدف اصلی روز قدس را از یاد نمی‌بریم/امیدوارم ارتباط دولت با مجلس یازدهم نزدیک‌تر باشدروحانی: *می‌توانستیم تفاهم بیشتری با مجلس دهم داشته باشیم *این امیدواری را به مجلس بعدی می‌گذارم *ما سه سال است یک لایحه دو فوریتی به مجلس داده‌ایم اما به جایی نرسیده‌ایم *آرزوی من این است که ارتباط دولت با مجلس یازدهم نزدیک‌تر باشد *امسال سال سختی است

کروناویروس و تجربه زندگی روزانه با کمتر از 2 دلارکروناویروس و تجربه زندگی روزانه با کمتر از ۲ دلار *بیماری همه‌گیر کروناویروس منجر شده تا ۶۰ میلیون نفر در جهان با کمتر از دو دلار در روز زندگی کنند *بر اساس گزارش‌های بانک جهانی، بیماری همه‌گیر کروناویروس می‌تواند ۶۰ میلیون نفر را به سمت فقر شدید سوق دهد جالب اینکه یارانه ایرانی ها ماهیانه دو دلاره الان تو ایران خیلیها با کمتر ازروزی دو دلار زندگی میکنن( روزی دو دلار برای یه ماه میشه ماهی یک میلیون تومن)

اختصاصی؛ نامه محرمانه مخالفت با میهمانان فرمول یک؛ از ابر بدهکار بانکی تا اصلاح‌طلب فتنه‌گر

تشکیلات خودگردان فلسطینی از قطع 'همکاری‌های اطلاعاتی' با آمریکا خبر دادتشکیلات خودگردان فلسطینی می‌گوید در ادامه اعتراض به برنامه دولت اسرائیل برای ضمیمه کردن بخش‌هایی از کرانه غربی رود اردن، همکاری‌های امنیتی با سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) را متوقف کرده است. خاکبرسرش تاحالا . مرگ بر اسراییل به زبانهای زنده دنیا . باز نشر دهید لطفا. .

خانه کارگر بیش از ۸۰۰ اقامتگاه در سراسر کشور دارد/ چگونه کارگران از استراحتگاه‌ها استفاده کنند؟در برنامه «کارگر ایرانی» مطرح شد: خانه کارگر بیش از ۸۰۰ اقامتگاه در سراسر کشور دارد/ چگونه کارگران از استراحتگاه‌ها استفاده کنند؟

سرهنگ نادر مرادی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره احتکار خودرو در برخی از پارکینگ ها و انبارها گفت: برابر مقررات هیچ خودرویی بدون آنکه شماره‌گذاری شود اجازه خروج از کارخانه را ندارد و از این رو اگر پلیس در جایی خارج از کارخانه خودرویی شماره گذاری نشده را ببیند در حکم احتکار بوده و با آن برخورد خواهد کرد.به گزارش ایسنا، رئیس جمهور در این جلسه با تأکید بر اینکه گرچه با همکاری خوب مردم، اکنون از مرحله مدیریت و کنترل کرونا عبور کرده و درحال ورود به مرحله مهار این ویروس هستیم، خاطرنشان کرد: اگر مردم تصور کنند که شرایط کاملاً عادی شده و هیچ خطری سلامت ما را تهدید نمی کند، مطمئناً شاهد اوج گیری این ویروس مخرب و به خطر افتادن دوباره سلامت و معیشت مردم خواهیم بود.به گزارش ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی در جلسه امروز هیات دولت با گرامیداشت روز قدس اظهار کرد: مراسم امسال روز قدس با شرایط خودش در مناطق سفید برگزار می‌شود و مردم در نماز جمعه ندای مظلومیت مردم فلسطین را به گوش جهانیان می‌رساندند.به نقل از سی ان ان، بر اساس گزارش های بانک جهانی، بیماری همه‌گیر کروناویروس می‌تواند 60 میلیون نفر را به سمت فقر شدید سوق دهد.

وی با اشاره به محل هایی ممکن است برای نگهداری چنین خودروهایی انتخاب شوند، گفـت: پلیس اجازه نخواهد داد که در شرایط فعلی  افراد سودجو بخواهند به قیمت احتکار و .. روحانی در ادامه بر لزوم واگذاری هرچه سریع تر سهام عدالت به مردم تأکید کرد.. قدس هیچ گاه فراموش نمی‌شود و در اشغال ستمگران باقی نمی‌ماند ما به هیچ عنوان این ظلم و ستم را برنمی‌تابیم. اقدام به اخلال در بازار کنند و قطعا هرفضایی هم که چنین تخلفی در آن رخ دهد پلمب خواهد شد. رئیس جمهور در ادامه با اشاره به پایان فعالیت دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، ضمن تقدیر از زحمات و همکاری نمایندگان دوره دهم مجلس، از نقش ارزنده و همکاری دکتر علی لاریجانی با دولت در دوران ریاست بر مجلس شورای اسلامی قدردانی کرد و اظهار داشت: ایشان در مسائل مهم کشور و منافع ملی همراه دولت بود و با مدیریت مدبرانه و اعتدالی و توجه ویژه به مصالح عمومی کشور به دور از جهت گیری های سیاسی، در دوران مسئولیت خود نقش آفرینی کرد. معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ از مردم نیز خواست که در این خصوص با پلیس همکاری کنند و گفت: از مردم می‌خواهیم که درصورت مشاهده انبارها و پارکینگ‌هایی که خودروهای شماره گذاری نشده در آن نگهداری می‌شود، موضوع را حتما به پلیس گزارش کنند. دیوید مالپاس، رئیس بانک جهانی اظهار کرد: در چشم‌انداز بدتر، شیوع بیماری عاملی برای خاموشی فعالیت اقتصادی و از بین رفتن بسیاری از پیشرفت‌های اخیر در زمینه کاهش فقر خواهد شد.

سرهنگ مرادی که به افرادی که ممکن است پارکینگ یا بخشی از فضای در اختیارشان را هم به افراد سودجو برای احتکار خودرو اجاره دهند هم گفت: این افراد باید بدانند که نگهداری خودروهای شماره گذاری نشده در خارج از محیط کارخانه حکم احتکار را خواهد داشت و آنان نیز در این اقدام شریک خواهند بود، از این رو لازم است مسئولان چنین فضاهایی هوشیاری خود را حفظ کنند. تصویب اختصاص اعتبار برای بازسازی راه ارتباطی محور دوآب به بلده با تصویب هیئت وزیران، مبلغ ۱۰۰ میلیارد ریال اعتبار تملک دارایی‌های سرمایه‌ای به منظور بازسازی راه ارتباطی محور دوآب به بلده شهرستان نور استان مازندران اختصاص یافت. وی با اشاره به اهمیت همکاری مردم در راستای مقابله با این ویروس به وضعیت چند استان کشورمان که اکنون در شرایط نامساعد قرار دارد اشاره کرد و گفت: اگر احتیاط‌های لازم انجام و دستورالعمل‌های بهداشتی دقیق اجرا می‌شد شاید در این چند استان نیز این مشکلات را نداشتیم. انتهای پیام .