برخورد با خودروهای شماره گذاری نشده در خارج از کارخانه/ مردم احتکار خودرو را گزارش کنند

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت: پلیس با خودروهای شماره‌گذاری نشده در محیط خارج از کارخانه برخورد می‌کند

22/05/2020 09:59:00 ق.ظ

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت: پلیس با خودروهای شماره‌گذاری نشده در محیط خارج از کارخانه برخورد می‌کند

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت از برخورد پلیس با خودروهای شماره‌گذاری نشده در محیط خارج از کارخانه خبر داد.

وی با اشاره به محل هایی ممکن است برای نگهداری چنین خودروهایی انتخاب شوند، گفـت: پلیس اجازه نخواهد داد که در شرایط فعلی  افراد سودجو بخواهند به قیمت احتکار و ... اقدام به اخلال در بازار کنند و قطعا هرفضایی هم که چنین تخلفی در آن رخ دهد پلمب خواهد شد.

افغانستان و چین کانون مذاکرات وزیر خارجه آمریکا با همتای او در هند خواهد بود مقامات سوئد کیفرخواست حمید نوری، متهم به مشارکت در اعدام‌های ۶۷ را به دادگاهی در استکهلم ارائه کردند اورامانات ایران در «فهرست میراث جهانی» یونسکو قرار گرفت

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ از مردم نیز خواست که در این خصوص با پلیس همکاری کنند و گفت: از مردم می‌خواهیم که درصورت مشاهده انبارها و پارکینگ‌هایی که خودروهای شماره گذاری نشده در آن نگهداری می‌شود، موضوع را حتما به پلیس گزارش کنند.

سرهنگ مرادی که به افرادی که ممکن است پارکینگ یا بخشی از فضای در اختیارشان را هم به افراد سودجو برای احتکار خودرو اجاره دهند هم گفت: این افراد باید بدانند که نگهداری خودروهای شماره گذاری نشده در خارج از محیط کارخانه حکم احتکار را خواهد داشت و آنان نیز در این اقدام شریک خواهند بود، از این رو لازم است مسئولان چنین فضاهایی هوشیاری خود را حفظ کنند. headtopics.com

ادامه مطلب: خبرگزاری ایسنا »

سیل کم‌سابقه در ژنگژو چین؛ در سه روز به اندازه یک سال باران بارید

وقوع سیل کم‌سابقه در شهر ژنگژو در استان هنان چین دستکم ۱۲ کشته برجا گذاشته است. ارتش برای کمک به ناحیه اعزام شده و نیروهای امدادرسان تا کنون ۲۰۰ هزار نفر را از شهر تخلیه کرده‌اند.

تصویب آیین‌نامه اعطای تابعیت ایران به فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی با مردان خارجیهیئت وزیران در اجرای ماده واحده قانون اصلاح قانون تعیین تکلیف تابعیت فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی با مردان خارجی، آیین نامه اجرایی نحوه اعطای تابعیت به افراد مشمول این قانون را تصویب کرد.

هدف اصلی روز قدس را از یاد نمی‌بریم/امیدوارم ارتباط دولت با مجلس یازدهم نزدیک‌تر باشدروحانی: *می‌توانستیم تفاهم بیشتری با مجلس دهم داشته باشیم *این امیدواری را به مجلس بعدی می‌گذارم *ما سه سال است یک لایحه دو فوریتی به مجلس داده‌ایم اما به جایی نرسیده‌ایم *آرزوی من این است که ارتباط دولت با مجلس یازدهم نزدیک‌تر باشد *امسال سال سختی است

کروناویروس و تجربه زندگی روزانه با کمتر از 2 دلارکروناویروس و تجربه زندگی روزانه با کمتر از ۲ دلار *بیماری همه‌گیر کروناویروس منجر شده تا ۶۰ میلیون نفر در جهان با کمتر از دو دلار در روز زندگی کنند *بر اساس گزارش‌های بانک جهانی، بیماری همه‌گیر کروناویروس می‌تواند ۶۰ میلیون نفر را به سمت فقر شدید سوق دهد جالب اینکه یارانه ایرانی ها ماهیانه دو دلاره الان تو ایران خیلیها با کمتر ازروزی دو دلار زندگی میکنن( روزی دو دلار برای یه ماه میشه ماهی یک میلیون تومن)

اختصاصی؛ نامه محرمانه مخالفت با میهمانان فرمول یک؛ از ابر بدهکار بانکی تا اصلاح‌طلب فتنه‌گر

تشکیلات خودگردان فلسطینی از قطع 'همکاری‌های اطلاعاتی' با آمریکا خبر دادتشکیلات خودگردان فلسطینی می‌گوید در ادامه اعتراض به برنامه دولت اسرائیل برای ضمیمه کردن بخش‌هایی از کرانه غربی رود اردن، همکاری‌های امنیتی با سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) را متوقف کرده است. خاکبرسرش تاحالا . مرگ بر اسراییل به زبانهای زنده دنیا . باز نشر دهید لطفا. .

خانه کارگر بیش از ۸۰۰ اقامتگاه در سراسر کشور دارد/ چگونه کارگران از استراحتگاه‌ها استفاده کنند؟در برنامه «کارگر ایرانی» مطرح شد: خانه کارگر بیش از ۸۰۰ اقامتگاه در سراسر کشور دارد/ چگونه کارگران از استراحتگاه‌ها استفاده کنند؟