گزارش توییتری وزیر امور خارجه از نشست دوم همسایگان افغانستان در تهران

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 8 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 63%

وزیر امور خارجه کشورمان با اشاره به برگزاری دومین نشست وزیران امور خارجه کشورهای همسایه افغانستان + روسیه در تهران گفت: پیام این کنفرانس روشن است؛ صلح تنها از دولت فراگیر و احترام به خواست مردم افغانستان برمی‌آید.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، حسین امیر عبداللهیان در صفحه توییتر خود در این ارتباط نوشت: «مفتخرم که میزبان نشست بسیار سازنده همسایگان افغانستان بودم.

آینده افغانستان و منطقه ما در میان است. ایران و پاکستان، تاجیکستان، ازبکستان، چین، ترکمنستان و روسیه برای کمک به مردم افغانستان آماده هستند.»

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

معاون وزیر امور خارجه ایران برای بررسی مذاکرات احیای برجام راهی بروکسل می‌شود🔺معاون وزیر امور خارجه ایران برای بررسی مذاکرات احیای برجام راهی بروکسل می‌شود آقای باقری کنی دوشنبه سوم آبان در پیامی در توئیتر نوشت، روز چهارشنبه (پنجم آبان) با هماهنگ‌کننده کمیسیون مشترک برجام در بروکسل ملاقات می‌کند. ⬇️ بیشتر بخوانید: مملکت داره خانوادگی اداره میشه صد رحمت به حکومت پهلوی! باقری کنی کیه؟ برادر داماد سیدعلیشاه !!
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

گفتگوی تلفنی وزرای امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و بلاروسامیرعبداللهیان در گفتگوی با وزیرخارجه بلاروس با بیان اینکه اخبار نگران‌کننده‌ای از وضعیت اتباع ایران در فضای مجازی منتشر شده است، همکاری حداکثری بلاروس خصوصا مرزبانی این کشور جهت کمک به آن‌ها را خواستار شد.
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

در دیدار وزیران‌ امور خارجه ایران و تاجیکستان چه گذشت؟وزرای خارجه ایران و تاجیکستان آخرین تحولات روابط دو کشور خصوصا در حوزه‌های اقتصادی، روابط سیاسی و همکاری‌های فرهنگی، را مورد گفت‌وگو و تبادل‌نظر قرار دادند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آئین معارفه نماینده ویژه رئیس جمهور در امور افغانستانامیرعبداللهیان در آئین معارفه نماینده ویژه رئیس جمهور در امور افغانستان با تاکید بر تسلط حسن کاظمی قمی بر حوزه افغانستان و حضور و استقرار ایشان در مجموعه وزارت امور خارجه، ابراز امیدواری کرد این انتخاب تکمیل کننده روند درست اتخاذ شده در مورد افغانستان باشد. دوربین در اولیته، بقیه‌ش مهم نیست!
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

آغاز نشست وزرای خارجه «کشورهای همسایه افغانستان» در تهراننشست وزرای خارجه کشورهای همسایه افغانستان به میزبانی ایران در پایتخت این کشور آغاز شد. - خبرگزاری آناتولی ایران بی عرضه صلاحیت برگزاری این مراسم نداره
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

معاون وزیر خارجه ایران: توافق کردیم که مذاکرات پیش از پایان نوامبر آغاز شودوزیر امور خارجه ایران می‌گوید که تهران با برگزاری جلسه مشترک با نمایندگان فرانسه، آلمان و بریتانیا مخالف است و تنها مذاکرات دوجانبه یا گفتگوها در چهارچوب ۱+۴ را قبول دارد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »