کواکبیان: استیضاح وزیر کشور را اعلام وصول کنید/در قبال جان باختگان مسئولیم

26/09/1398 11:15 ق.ظ

کواکبیان: *استیضاح وزیر کشور را اعلام وصول کنید *طرح استیضاح آقای رحمانی فضلی حد نصاب لازم را دارد *اگر امروز بگذرد فرصت این هفته را از دست می‌دهیم *در قبال جان باختگان مسئولیم

نماینده مردم تهران در مجلس خواستار اعلام وصول استیضاح وزیر کشور شد. وی افزود: طرح استیضاح آقای رحمانی فضلی نصاب لازم را دارد و اگر امروز بگذرد فرصت این هفته را از دست می‌دهیم.

وی افزود: طرح استیضاح آقای رحمانی فضلی نصاب لازم را دارد و اگر امروز بگذرد فرصت این هفته را از دست می‌دهیم.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

شما مسئول بودی استعفا میدادی در اعتراض به این‌کشتار

وزیر اطلاعات: مساله مواد مخدر از ریشه‌های تروریسم استوزیر اطلاعات با بیان فعالیت‌های این وزارتخانه برای تامین امنیت، مبارزه با تروریسم و مقابله با ناامنی، گفت:‌ مساله مواد مخدر یکی از ریشه‌های تروریسم است. اعتیادمحصول غفلت افراداست ومعتادخودمریض است وبایدمریض رادرمان کردودیگرالقاب وراهکارها مبنای علمی ندارد. با این استدلال ، پس قرار دادن سپاه تروریستی پاسداران در لیست تروریستها توسط امریکا کار درستی بود .

وزیر امنیت هلند: متهم قتل محمدرضا کلاهی در دوبی بازداشت شد | DW | 16.12.2019رضوان تقی که به دست داشتن در قتل‌ها و ترورهای متفاوتی در هلند متهم است در دوبی شناسایی و دستگیر شده است. نام او از جمله در قتل محمدرضا کلاهی و احمد نیسی مطرح بوده است. پلیس هلند ظن داشت که تقی در ایران به سر می‌برد. از پشتیبانی و معاملات تجاری با فرقه تبهکار ملایان دست بردارید و سفارتهای فرقه تبهکار ملایان باید بسته شود تا انحلال و سرنگونی ملایان ،تا زمانیکه رژیمی مانند رژیم ملایان در ایران است جهان روی آسایش و آرامش بخود نخواهد دید

در آستانه معرفی نخست وزیر جدید لبنان؛ اعتراضات شبانه در بیروت بار دیگر به خشونت کشیده شد🔺در آستانه معرفی نخست وزیر جدید لبنان؛ اعتراضات شبانه در بیروت بار دیگر به خشونت کشیده شد ⚡️اعتراضات در لبنان روز یکشنبه ۲۴ آذرماه به درگیری کشید و نیروهای امنیتی برای سرکوب صدها معترض از گلوله‌های پلاستیکی و گاز اشک‌آور استفاده کردند.

وزیر صنعت پاسخ دهد؛ توزیع کالاهای استراتژیک مردم به چه‌کسی واگذار می شود؟- اخبار رسانه ها - اخبار تسنیم - Tasnimتوزیع کالاهای استراتژیک مردم به چه کسی واگذار می شود؟ پشت پرده ابطال یک مناقصه مهم/ یکی ازعمده کارهای شرکت بازرگانی حمل ونقل کالاهای اساسی تهیه شده به سراسرکشوراست که هرساله این وظیفه راازطریق برگزاری مناقصه هایی به شرکت های حمل و نقل واگذار می کند. 1/دو هفته گذشته مناقصه ای از سوی شرکت بازرگانی دولتی برگزار شد. در نهایت از میان شرکت های حمل و نقل، شرکت هاگ بار حذف شده و خلیج فارس و آبادان در این مناقصه برنده شدند. که این مناقصه در مقابل نمایندگان رسمی شرکت ها و همچنین نماینده سازمان بازرسی برگزار شده است.

به شهر مرکبات سفر کنید و طعم طبیعت را بچشیددر پاییز و زمستان به شهر مرکبات سفر کنید و طعم طبیعت را در قائم‌شهر مزه کنید.

چه کسی مسئول اتلاف انرژی در ایران است، مردم یا دولت؟ | DW | 16.12.2019رضا اردکانیان، وزیر نیرو چند ماهی بعد از اظهارات جنجالی خود در رابطه با 'پرخوری ایرانی‌ها'، هفته گذشته اعلام کرد: «شیوه مصرف انرژی در کشور نوعی بیماری مزمن محسوب می‌شود». یادداشتی از دالغا خاتین‌اوغلو، کارشناس نفت و گاز برای بخش دیدگاه دویچه‌وله فارسی. بیشتر ما مردم ... زمانيكه اداره كشوري دست ي مشت آخوند مفتخور بيفته كلاً فاتحه زير بنا روبنا مملكت بباد فنا رفته چون ملاها در هر زمينه اي براي حل مشكلات متوسل ب مشيت الهي هستن مردم با فرهنگ هر چي خدا بخواد عادت دادن ديگه علم تكنولوژي اين وسط ول معطله

به گزارش ایسنا، مصطفی کواکبیان در جلسه علنی صبح امروز (سه‌شنبه) مجلس خطاب به عبدالرضا مصری که اداره جلسه علنی را بر عهده داشت، گفت: دستور آقای لاریجانی برای اعلام وصول استیضاح وزیر کشور را اجرا کنید.

وی افزود: طرح استیضاح آقای رحمانی فضلی نصاب لازم را دارد و اگر امروز بگذرد فرصت این هفته را از دست می‌دهیم.

این نماینده اصلاح طلب مجلس در واکنش به عدم اظهار نظر رئیس جلسه گفت: اگر نمی‌خواهید نظر بدهید اشکال ندارد اما غیر از شهدای امنیت چند ده نفر از مردم نیز مظلومانه در حوادث آبان‌ماه جان باختند و ما در قبال آن‌ها مسئولیت داریم.