کنکور سراسری 99

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 51%

📸کنکور سراسری ۹۹

ایران اخبار, ایران سرفصلها

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دومین روز کنکور سراسری 99اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

دومین روز کنکور سراسری در ایران: 'بازداشت چند نفر در رابطه با انتشار تصویر سوالات' - BBC News فارسیدومین روز از چهار روز کنکور سراسری در ایران، امروز در ۷۷۷ حوزه امتحانی در سراسر ایران برگزار شد. مجری کنکور در ایران از بازداشت گروه‌هایی خبر داده است که با انتشار تصاویری از داخل محل آزمون قصد 'ایجاد شبهه' در برگزاری کنکور دارند. سازمان سنجش سوالات منتشر شده را 'جعلی' خواند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

آخرین وضعیت دستگیری منتشر کنندگان سئوالات کنکور/قطع اینترنت برخی حوزه ها به درخواست سازمان سنجشرئیس سازمان سنجش آموزش کشور از دستگیری تمامی منتشر کنندگان سئوالات آزمون دو روز قبل کنکور به جز یک نفر از این افراد خبر داد و گفت: کلید سئوالاتی که در فضای مجازی از آزمون امسال منتشر شده جعلی است و به داوطلبان اطمینان می دهیم آزمون امسال با سلامت کامل برگزار می شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

داوطلب کرونایی منتشرکننده سوالات کنکور هنر دستگیر شدتهران- ایرنا- سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از دستگیری داوطلب کرونایی منتشرکننده سوالات کنکور هنر خبر داد و گفت: وی به مراجع قضایی تحویل داده شده است.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

داوطلب کرونایی عامل انتشار سئوالات کنکور هنر معرفی شدمنتشرکننده سوالات کنکور هنر دستگیر شد داوطلب مبتلا به کرونا بود سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از دستگیری داوطلب منتشر کننده سوالات کنکور هنر خبر داد و گفت: داوطلب مبتلا به کرونا که در محل جداگانه‌ای آزمون می‌داد، این سئوالات را منتشر کرد.(عکس تزیینی است)
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آخرین آمار دریافت کنندگان کارت کنکور اعلام شد/انجام گندزدایی حوزه های امتحانی امروزسخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از صدور بیش از ۹۴۰ کارت ورود به جلسه داوطلبان آزمون سراسری ۹۹ خبر داد و گفت: آزمون داوطلبان گروه آزمایشی علوم انسانی و فنی از صبح فردا آغاز می شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »