ترامپ جو بایدن را 'بدترین کابوس' آمریکایی‌ها خواند | DW | 21.08.2020

31/05/1399 10:36 ق.ظ

دونالد ترامپ در یک همایش انتخاباتی هشدار داد که در صورت پیروزی جو بایدن آمریکایی‌ها با 'بدترین کابوس' مواجه می‌شوند. رقیب او از حزب دموکرات هم وعده داده با پیروزی در انتخابات به 'ظلمت' کنونی پایان می‌دهد.

دونالد ترامپ در یک همایش انتخاباتی هشدار داد که در صورت پیروزی جو بایدن آمریکایی‌ها با 'بدترین کابوس' مواجه می‌شوند. رقیب او از حزب دموکرات هم وعده داده با پیروزی در انتخابات به 'ظلمت' کنونی پایان می‌دهد. دونالد ترامپ در یک همایش انتخاباتی هشدار داد که در صورت پیروزی جو بایدن آمریکایی‌ها با"بدترین کابوس" مواجه می‌شوند. رقیب او از حزب دموکرات هم وعده داده با پیروزی در انتخابات به"ظلمت" کنونی پایان می‌دهد.

چهل و پنجمین رئیس جمهوری ایالات متحده در یک همایش انتخاباتی در ایالت پنسیلوانیا به رقیب خود از حزب دموکرات به شدت تاخت و گفت در انتخابات پیش‌رو در ماه نوامبر مسئله"بقای ملت" است. دونالد ترامپ پیروزی احتمالی جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری را"بدترین کابوس" برای شهروندان آمریکا و"جنون کامل" خواند.

به گزارش خبرگزاری آلمان، ترامپ در این همایش که عصر پنج‌شنبه ۳۰ مرداد (۲۰ اوت) برگزار شد با اشاره به برخی حوادث طبیعی و حرکت‌های اعتراضی که به خشونت کشیده شده خطاب به هوادارانش گفت اگر می‌خواهند زندگی خود را در دوره ریاست جمهوری جو بایدن تجسم کنند این صحنه‌ها را در نظر بگیرند. headtopics.com

ترامپ هشدار داده که رقیب او از حزب دموکرات در صورت پیروزی در انتخابات ماه نوامبر اقتصاد آمریکا را ویران و نیروهای پلیس را منحل می‌کند و کشور را به سمت هرج و مرج سوق می‌دهد.او دموکرات‌ها را"کاملا دیوانه" خواند و مدعی شد در صورت قدرت گرفتن آنها مالیات به شدت افزایش می‌یابد.

ادامه مطلب:
dw_persian »

جو بایدن نامزدی دموکرات‌ها را کسب کرد و مورد انتقاد پرزیدنت ترامپ قرار گرفتجو بایدن نامزدی دموکرات‌ها را کسب کرد و مورد انتقاد پرزیدنت ترامپ قرار گرفت بایدن شامگاه پنجشنبه و در زمان سخنرانی در مجمع، این نامزدی را به طور رسمی می‌پذیرد. اما جیمی کارتر و بیل کلینتون، دو رئیس جمهوری سابق آمریکا، شامگاه سه‌شنبه از او حمایت کردند.

ترامپ در دیدار با الکاظمی: نیازی نیست که برای مدت طولانی در عراق بمانیمرئیس جمهوری آمریکا: ما از عراق حمایت خواهیم کرد تا این کشور قادر به دفاع از خود باشد و منتظر روزی هستیم که دیگر نیازی به حضور نیروهای ما نباشد

ترامپ پیشگام حق رای زنان در آمریکا را عفو کرد - BBC News فارسیدونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا سوزان برانل آنتونی، از پیشگامان حقوق زنان در آمریکا را در مراسمی به مناسبت یکصدمین سالگرد حق رای زنان عفو کرده است.

پرزیدنت ترامپ: عربستان سعودی و در نهایت ایران به توافق امارات-اسرائیل خواهند پیوست🔺پرزیدنت ترامپ: عربستان سعودی و در نهایت ایران به توافق امارات-اسرائیل خواهند پیوست ⚡️رئیس جمهوری آمریکا گفت انتظار دارد عربستان به توافق‌ اعلام شده میان اسرائیل و امارات متحده عربی برای عادی سازی روابط دیپلماتیک و ایجاد روابط گسترده جدید بپیوندد.

انتقاد تند اوباما از ترامپ در گردهمایی انتخاباتی حزب دموکرات - BBC News فارسیباراک اوما در سخنرانی خود در سومین روز گردهمایی ملی حزب دمکرات که در فضای مجازی برگزار می شود دونالد ترامپ را متهم کرده است که با ریاست جمهوری مانند 'یک شو تلویزیونی' برخورد می کند. در مقابل آقای ترامپ گفت او به خاطر 'وضعیت وحشتناکی' که اوباما برای آمریکایی ها به جا گذاشت انتخاب شد.

انتقاد کامالا هریس از 'آشفتگی، بی‌کفایتی و سنگدلی' در دوران ترامپ - BBC News فارسیکامالا هریس در گردهمایی انتخاباتی حزب دموکرات ضمن پذیرش معاونی جو بایدن به تندی از دونالد ترامپ انتقاد کرد و گفت رهبری ضعیف آقای ترامپ به 'آشفتگی دائمی' منجر شده است.

ترامپ جو بایدن را"بدترین کابوس" آمریکایی‌ها خواند

دونالد ترامپ در یک همایش انتخاباتی هشدار داد که در صورت پیروزی جو بایدن آمریکایی‌ها با"بدترین کابوس" مواجه می‌شوند. رقیب او از حزب دموکرات هم وعده داده با پیروزی در انتخابات به"ظلمت" کنونی پایان می‌دهد.

چهل و پنجمین رئیس جمهوری ایالات متحده در یک همایش انتخاباتی در ایالت پنسیلوانیا به رقیب خود از حزب دموکرات به شدت تاخت و گفت در انتخابات پیش‌رو در ماه نوامبر مسئله"بقای ملت" است.

دونالد ترامپ پیروزی احتمالی جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری را"بدترین کابوس" برای شهروندان آمریکا و"جنون کامل" خواند.

به گزارش خبرگزاری آلمان، ترامپ در این همایش که عصر پنج‌شنبه ۳۰ مرداد (۲۰ اوت) برگزار شد با اشاره به برخی حوادث طبیعی و حرکت‌های اعتراضی که به خشونت کشیده شده خطاب به هوادارانش گفت اگر می‌خواهند زندگی خود را در دوره ریاست جمهوری جو بایدن تجسم کنند این صحنه‌ها را در نظر بگیرند.

ترامپ هشدار داده که رقیب او از حزب دموکرات در صورت پیروزی در انتخابات ماه نوامبر اقتصاد آمریکا را ویران و نیروهای پلیس را منحل می‌کند و کشور را به سمت هرج و مرج سوق می‌دهد.او دموکرات‌ها را"کاملا دیوانه" خواند و مدعی شد در صورت قدرت گرفتن آنها مالیات به شدت افزایش می‌یابد. ترامپ صبح جمعه در یک پیام توئیتری ادعا کرد که بایدن در ۴۷ سال گذشته به هیچ یک از وعده‌هایی که امروز می‌دهد عمل نکرده و او"هرگز تغییر نمی‌کند".دونالد ترامپ در صفحه توئیتری خود همچنین فیلمی از عبور خودروهای او و همراهانش از میان جمعیتی را به نمایش گذاشته که بدون رعایت دستورالمل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری کنار خیابان تجمع کرده‌اند.

جدی نگرفتن خطر شیوع ویروس کرونا و ناکامی تدبیرهای دولت برای مهار همه‌گیری بیماری کووید۱۹ یکی از انتقادهای جدی به دونالد ترامپ و تیم او به شمار می‌رود و برخی ناظران احتمال می‌دهند در صورت ادامه وضع موجود بحران کرونا می‌تواند به شکست جمهوری‌خواهان در انتخابات منجر شود.ترامپ در همایش انتخاباتی پنسیلوانیا ابراز امیدواری کرد که همه‌گیری کرونا در ایالات متحده وارد مراحل پایانی خود شده باشد. در روزهای گذشته شمار موارد جدید ابتلا در روز بین ۴۰ تا ۵۰ هزار مورد بوده است.

رئیس جمهوری آمریکا از فرماندار دموکرات ایالت پنسیلوانیا خواسته که محدودیت‌های اعمال شده برای مهار کرونا را کاهش دهد و ادعا کرده که این محدودیت‌ها برای وضعیت اقتصادی"خطرناک‌تر از ویروس" هستند.

برخی ناظران معتقدند انتخاب پنسیلوانیا برای همایش انتخاباتی روز پنج‌شنبه که زادگاه جو بایدن نیز هست بی‌دلیل نبوده و تیم انتخاباتی ترامپ قصد داشته با این کار پذیرش رسمی نامزدی حزب دموکرات در همین روز را تحت شعاع قرار دهد.بایدن در چهارمین و آخرین شب از گردهمایی مجازی حزب دموکرات برای حمایت از نامزدی او، ضمن پذیرش رسمی کاندیداتوری برای انتخابات سال ۲۰۲۰ وعده داد که در صورت پیروزی به"دوران تاریک" کنونی خاتمه دهد.

جو بایدن از رایدهندگان آمریکایی خواست رئیس جمهوری کنونی را بر مبنای واقعیت‌ها قضاوت کنند و به آمار مبتلایان و قربانیان کرونا در ایالات متحده و از دست دادن شغل و بیمه بیکاری ذه‌ها میلیون‌ها نفر در ماه‌های گذشته اشاره کرد.

آمریکا با فاصله زیاد نسبت به دیگر کشورها درگیرترین کشور جهان با بحران کروناست. تعداد مبتلایان در ایالات متحده تا صبح ۲۱ اوت بیش از پنج میلیون و ۵۷۵ هزار نفر و شمار قربانیان فراتر از ۱۷۴ هزار نفر بوده است.

بر پایه آماری که پژوهشگران دانشگاه آمریکایی جانز هاپکینز ارائه می‌کنند تا صبح جمعه بیش از ۲۲ میلیون و ۶۸۳ هزار مورد ابتلا به بیماری کووید۱۹ در ۱۸۸ کشور جهان شناسایی شده که حدود یک چهارم این موارد مربوط به آمریکاست.