جو بایدن نامزدی دموکرات‌ها را کسب کرد و مورد انتقاد پرزیدنت ترامپ قرار گرفت

29/05/1399 05:21 ب.ظ

جو بایدن نامزدی دموکرات‌ها را کسب کرد و مورد انتقاد پرزیدنت ترامپ قرار گرفت بایدن شامگاه پنجشنبه و در زمان سخنرانی در مجمع، این نامزدی را به طور رسمی می‌پذیرد. اما جیمی کارتر و بیل کلینتون، دو رئیس جمهوری سابق آمریکا، شامگاه سه‌شنبه از او حمایت کردند.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. جو بایدن، معاون رئیس جمهوری سابق، شامگاه سه‌شنبه ۲۸ مرداد به طور رسمی از سوی حزب دموکرات نامزدی برای ریاست جمهوری را دریافت کرد، ولی به شدت مورد انتقاد پرزیدنت ترامپ از حزب جمهوری‌خواه قرار گرفت. حالا دیگر رسمی شد.

شامگاه سه‌شنبه و پس از رای‌گیری «مجازی»، مجمع ملی دموکرات‌ها جو بایدن، معاون رئیس جمهوری پیشین، را به عنوان نامزد رسمی حزب دموکرات برای ریاست جمهوری ایالات متحده معرفی کرد.

جو بایدن، معاون رئیس جمهوری سابق ایالات متحده، گفت: «من از شما بسیار زیاد و از ته دل سپاسگزاری می‌کنم. از همه شما سپاسگزارم. این یک دنیا برای من و خانواده‌ام ارزش دارد و شما را پنجشنبه خواهم دید. از شما سپاسگزارم. از شما سپاسگزارم. از شما سپاسگزارم.»

بایدن شامگاه پنجشنبه و در زمان سخنرانی در مجمع، این نامزدی را به طور رسمی می‌پذیرد. اما جیمی کارتر و بیل کلینتون، دو رئیس جمهوری سابق آمریکا، شامگاه سه‌شنبه از او حمایت کردند. بیل کلینتون، رئیس جمهوری سابق آمریکا، گفت: «جو بایدن می‌خواهد اقتصادی را بسازد که برای جهان در حال تغییر ما بسیار مناسب‌تر باشد. برای جوانان بهتر باشد. برای خانواده‌هایی که کار می‌کنند و کودکان‌شان را بزرگ می‌کنند، بهتر باشد. برای کسانی که شغل خود را از دست داده و به فرصت شغلی تازه‌ای نیاز دارند، بهتر باشد.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

'گازهای موذی' چگونه جان کارگران نفت و گاز را می‌گیرند؟/ نصب گازسنج‌‌‌های پیشرفته الزامی استیک مدرس مرکز آموزش HSE جنوب کشور با اشاره به افزایش موارد نشت گاز در محیط‌های کارگاهی (پالایشگاه‌ها، پتروشیمی‌ها، معادن زغال سنگ و... )، گفت: نشت گاز و سوانح فاجعه‌بار آن برای کارگران به راحتی با نصب گازسنج‌‌‌های پیشرفته، قابل پیشگیری است؛ مشروط به اینکه اصول تعمیر، نگهداری و کالیبراسیون آنها رعایت شود. همچنین باید روش کار با گازسنج به دقت آموزش داده شود.

کابل: طالبان هنوز همه زندانیان نیروهای امنیتی را آزاد نکرده استسخنگوی ریاست جمهوری افغانستان اعلام کرد که گروه طالبان تاکنون همه زندانیان نیروهای امنیتی را آزاد نکرده است. - خبرگزاری آناتولی

آژانس نمی‌تواند پرونده‌ی بسته‌شده را دوباره باز کند/ دوران قَدَر قدرتی آمریکا تمام شده استظریف: مردم ولی‌نعمت ما هستند، عامل اصلی اقتدار کشور مردم هستند برخی در داخل کشور چندین‌بار برجام را تشییع کردند، ولی همین جنازه‌ی برجام و واقعیتی به نام قطعنامه ۲۲۳۱ آمریکا را شکست داد

انتشار دفترچه سئوالات کنکور در فضای مجازی کذب است/داوطلبان گول کلاهبرداران را نخورندرئیس سازمان سنجش آموزش کشور با تاکید بر اینکه انتشار دفترجه سئوالات کنکور 99 خین برگزاری آزمون و قبل از اعلام رسمی از سوی سازمان سنجش، کذب و کلاهبرداری است گفت: کلاهبرداران دفترچه سئوالات کنکور سال 98 را با عنوان دفترچه سئوالات کنکور امسال در فضای مجازی منتشر کردند. بنابراین داوطلبان گول این کلاهبرداریها را نخورند.

سایت بلژیکی: ایران جریمه را پرداخت نکند شاید جام جهانی را از دست بدهدسایت بلژیکی: ایران جریمه را پرداخت نکند شاید جام جهانی را از دست بدهد یک سایت بلژیکی نوشت: در صورتی که فدراسیون فوتبال ایران جریمه مصوب شده از سوی فیفا را به مارک ویلموتس پرداخت نکند ممکن است از حضور در جام جهانی محروم شود.

ملیح‌زاده: قرار نیست پولی به ویلموتس بدهیم/ به قاضی پرونده ایراد وارد استوکیل فدراسیون فوتبال می‌گوید محکومیت این فدراسیون در رای بدوی فیفا به معنای پرداخت پول به حساب ویلموتس نیست و به‌زودی درخواست تجدیدنظر را ارائه خواهند کرد.