کمیسیون مناظره‌های ریاست‌جمهوری مقررات صامت کردن میکروفون‌ها برای جلوگیری از قطع صحبت نامزدها در مناظره ترامپ و بایدن را اعلام کرد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 34 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

کمیسیون مناظره‌های ریاست جمهوری روز دوشنبه مقررات جدیدی را برای استفاده از میکروفون‌ها در جریان مناظره تلویزیونی روز پنج‌شنبه بین پرزیدنت دونالد ترامپ و جو بایدن، معاون رئیس جمهوری سابق آمریکا، اعلام کرد.

در بیانیه این کمیسیون آمده است: «این کمیسیون امیدوار است که در زمان اختصاص یافته به مباحث باز، نامزدها به وقت یکدیگر احترام بگذارند. این کار باعث پیشبرد گفتمان مدنی به نفع عموم بینندگان خواهد بود.» آقای استِپیِن همچنین به موضوعات مناظره آینده، که مجری مناظره آنها را انتخاب کرده است، اعتراض کرد؛ چرا که «تنها شمار کمی از آنها به موضوع سیاست خارجی اشاره‌ای مختصر می‌‌کند.»

مدیر کارزار انتخاباتی ۲۰۲۰ ترامپ گفت: «قرار بود این یک مناظره درباره سیاست خارجی باشد. بنابراین، پرزیدنت هنوز چشم انتظار این است که بایدن را وادار کند به این مهمترین سوال مرتبط پاسخ دهد که آیا در شرایطی قرار گرفته که ناچار است به حزب کمونیست چین امتیاز بدهد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

جو خواب آلود بازنده مناظره خواهد بود

ما که فهمیدیم چه بی شعورهایی قراره رئیس جمهور این کشور بشن. حالا بعد از این , اینکارا خیلی چیزی رو عوض نمیکنه. بالاخره رئیس جمهور هر کشور باید به اون کشور بیاد دیگه.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا، مسری‌تر شده است/واکسن مشکلی را از بین نخواهد بردمدیر آزمایشگاه بهداشت عمومی ایالت نوادای آمریکا گفت: واکسن ها هرگز برای هر ویروسی ۱۰۰ درصد موثر نیستند، بنابراین باید به این نکته توجه داشت که واکسن مشکل را 'از بین نخواهد برد' پس باید تلاش کنیم تا در این زمینه با انجام سایر اقدامات اصولی بهداشتی دیگر به حل مشکل کرونا کمک کنیم. قاعدتابایدبرای ان داروی درمانکننده پیداکرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

انتقاد ترامپ از بایدن: او حرف دانشمندان را گوش می‌دهد و ما را قرنطینه می‌کندرئیس‌جمهوری آمریکا خطاب به رای‌دهندگان در ایالت نوادا گفت: «اگر به بایدن رای بدهید شغل‌های شما را به چین واگذار می‌کند. آینده شما را نیز به ویروس [کرونا] خواهد سپرد، او قرنطینه خواهد کرد. او از ما خواهد خواست تا به قرنطینه برویم!» چقدر این بشر میتونه احمق باشه . پس حرف دانشمندا رو گوش نده و به حرف فالگیر ها گوش کنه ؟ سر همین 220 هزار نفرو فرستادی قبرسون.احمق کله نارنجی
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

چند نفر را جریمه کردید و چه تعداد از جاده ها را بستید؟وزیر بهداشت ضمن تشریح اقدامات انجام شده در جهت مقابله با کرونا در کشور و ایثارگری کادر بهداشت و درمان در این دوران، از برخی ناهماهنگی ها و عدم رعایت پروتکلهای بهداشتی انتقاد کرد و گفت: اگر این بال شکسته ما را ترمیم نکنند، اپیدمی در این مملکت جمع نمی‌شود و ما ته رودخانه باید جنازه جمع کنیم. شما ناسلامتی وزیر بهداشتی و دکتر این مملکتی! این ادبیات سخیف و دوگانه سازیهای فیلم و فتلی واقعا شایسته نیست برای شما! یکم متمدنانه و حرفه ای و مدرن رفتار کنید لطفا!!! آقای وزیر زحمات کادر درمان در این روزها بر کسی پوشیده نیست ، همه عالم زر و سیم شود و بین عزیران کادر درمان تقسیم ذره ای از لحظات سختشون را جبران نمی کند . اما این گونه گزارش دادن یک نوع شانه خالی کردن است . چرا که در طول این مدت میدانستید سکوت کردید ، سکوت شما نشانه همراه شدنست با کسانی بود که از این اتفاق کاسبی خود را داشتند .
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سخنان سخنگوی دولت ناشی از بی اطلاعی از اصلاحیه قانون مجازات اسلامی استسخنگوی قوه قضاییه در مورد اظهارات امروز ربیعی که گفته بود لازم است قوه قضاییه در موضوع توهین برخی نمایندگان مجلس به رییس جمهوری ورود کند، گفت: به نظر می‌رسد سخنان سخنگوی محترم دولت نشات گرفته از بی اطلاعی ایشان از اصلاحیه قانون مجازات اسلامی است در مورد توهین‌های مکرر جناب رئیس جمهور به فهم و شعور مردم بزرگ ایران چی؟ اینجا میتونه ورود کنه؟ دیگه نتونیم از رئیس جمهور مملکت، گلایه کنیم و عصبانیت خود را از وضعی که بوجود آورده را عیان کنیم، جای نگرانی و نا امیدی دارد حالا شما اصلاحیه رو بگو ماهم بفهمیم
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ارتش آذربایجان 13 روستای دیگر را از اشغال ارمنستان آزاد کردارتش آذربایجان 13 روستای دیگر را از اشغال ارمنستان آزاد کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

'بیمه بیکاری' حق تمامِ بی‌ثبات‌کاران/ اسمِ «اخراج» را «تعدیل» می‌گذارند تا از قانون فرار کنندکارگری که همیشه حداقل حقوق را گرفته، با ارزش پول امروز در ده سال بیمه‌پردازی، ده میلیون و ۸۰۰ هزار تومان به صندوق بیمه بیکاری، وجه نقد واریز کرده؛ آیا برخورداری آسان، سریع و عادلانه از مقرری بیکاری، حق بدیهی این کارگر نیست؟
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »