چند نفر را جریمه کردید و چه تعداد از جاده ها را بستید؟

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 93 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 41%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر بهداشت: *به سیاه چاله‌ای نیفتیم که در آمدن از آن دشوار باشد *به عنوان وزیر بهداشت به تنهایی نمی‌توانم این وضعیت را جمع کنم *فقط من و همکارانم باید ته رودخانه جنازه و زخمی جمع کنیم؟ *چقدر من و همکارانم باید التماس کنیم؟ *می‌خواهم واقعیت‌ها را بگویم

به گزارش ایسنا، دکتر سعید نمکی در ستاد استانی پیشگیری و مدیریت بیماری کووید-۱۹ استان آذربایجان غربی، با بیان اینکه من همواره خودم را یک سرباز کوچک و کوچکترینِ نظام مقدس جمهوری اسلامی و زیر بیرق رهبری می‌دانم. من هیچ گاه خودم را فراتر از این ندیدم. مقام سرداری لایق بزرگوارانی همچون شهید بر باد رفته در یاد مانده، شهید قاسم سلیمانی است و ما حتی در بالاترین مقامی که شهادت هم هست، هنوز سرباز چنین سردارانی هم نیستیم.

وی ادامه داد: آنچه که ما را در این زمینه حمایت کرد، علاوه بر فضل الهی، یکی از ویژگی‌های ممتاز در نبرد با این ویروس پیش‌بینی‌های خوبی بود که در وزارت بهداشت اتفاق افتاد. من امروز این حرف‌ها را نمی‌زنم تا خودم را اثبات کنم. من نیامدم برای خوشنام شدن، من برای فدا شدن و نابود شدن آمده‌ام، من برای دود شدن در ساحت مقدس جمهوری اسلامی آمده‌ام. فکر می‌کنم شاید با این روی مین رفتم و فنا شدن بتوانیم قطره‌ای از تقدس خون شهدا را پاسخ دهم.

وی افزود: ناجوانمردی که آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها در کرونا بر ما روا داشتند، هیچ ملت شیعه‌ای تجربه نکرده است. هواپیما به فرودگاه عمان می‌آمد و خوشحال بودیم که دو بامداد ماسک و حفاظ برای پرستاران و پزشکان می‌آورد، اما زنگ می‌زدنند که مسیر قفل شده است. یک فرمانده بی سلاح و سربازان خط مقدم بی دفاع بودند. به یکی از پزشکانی که مبتلا شده بود گفتم چرا ماسک نزدی، اما بغض کرد و گفت ماسک زده بودم، اما وقتی دیدم پرستارم ماسک ندارد، ماسکم را درآوردم. خود دکتر گویا رفت در قم بیماران را ویزیت کرد.

نمکی گفت: البته در اوج این گرفتاری و فراز و فرود عزیزان زیادی هم به کمک ما آمدند. نیروهای مسلح و ... در روزهای اول در دفترم نشسته بودم که سردار سلامی زنگ زد که ما با همه بچه های سپاه هستیم. فرمانده ناجا زنگ زد که ما هستیم، از بسیج زنگ زدند که ما با همه بچه‌های بسیج هستیم. نیروی انتظامی با همه قدرت آمد و روز ۱۳ به در فرمانده ناجا تا چهار صبح کف خیابان بود. از همه مهمتر نفس قدسی مردی به نام مقام معظم رهبری بود که آنقدر دلگرم‌کننده بود و حمایت‌هایشان ما را سرافراز کرد که نمی‌توان آن را وصف کرد.

نمکی ادامه داد: اعلام شد که هرکس ماسک نزند، جریمه می‌شود. من در سه چهار روز قبل در خیابان تماشا کردم که ۴۰ درصد از افرادی که در اتوبس بودند ماسک نزدند، آیا می‌توان به این صورت عفونت جمع کرد؟ . فقط من و همکارانم باید ته رودخانه جنازه و زخمی جمع کنیم؟. بیماری که نه دارو دارد و نه واکسن و فقط راهش پیشگیری و فاصله‌گذاری است. از عالم‌ترین دانشمندان ویروس‌شناسی بپرسید که این ویروس کی تمام می‌شود، می‌گوید نمی‌دانم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

سیاه چاله ها پایدار نیستن دکی نمیشه توش افتاد

drjahanpur مومنین و متدینین و افراد معتقد به ولایت پروتکل ها را رعایت میکنن شما بروید فکری به حال بی سوادها و همراهان دشمن بکنید.

خداقوت دکتر نمکی

گور بابای همتون..کدومتون راست گفته که تو دومی باشی

ذوالنوری_را_اخراج_کنید

چهل ساله که در سیاه چاله فساد و فلاکت وفقر و جنایتی بنام ج.ا افتاده ایم،،این هم روش؟

آدم یاد بگم بگم های احمدی نژاد می افته.........

با جنم ندارى بگى! با شرف ندارى بگى! با چيزى ندارى بگى! وگرنه بجاى ميگم ميگم ميگفتى!

این شخص باید در مورد کرونا شفاف سازی کنه کرونایی که ما در سال 94 در عربستان، حجاج ما با آن سر و کار داشتند چطور شد که ایران را طبق گفته خودشان رودخانه کشته ها شد

😁😁 اره بنده خدا حامی شکارچیان است در زمانی که مشاور بودن در محیط زیست و باید توضیح بده که چطور شد بعنوان وزیر انتخاب شد با اینکه هیچ سمتی در این موضوع غیر از یکی دو سال در دهه هفتاد نداشت باید پاسخگو باشد. و حقیقت دیگری که باید بگه اینکه چرا جلو طب اسلامی را می‌گیرد؟!

Rre_shima اینقد دروغ گفتین که اگه الان راست هم بگی کسی باورش نمیشه به جای ۳۰۰نفر ، روزانه ۸۰۰نفر میمیرن

drjahanpur تو دهان همکارانت را سرویس کردی.کمیته کرونا زمان امتحان بورد را بالای ۴ ساعت ممنوع کرد.توی احمق ۴۰ دقیقه زمان امتحان بورد را کم کردی.بدون اینکه ۳۰ سوال را از تعداد سوالات آزمون کم کنی.تو از دلسوزی همکارانت چیزی نگو.خواهشن.خنجری که تو به مردودی های لب مرزی بورد زدی.هیچ شمری نزد.

الان هم کل افتخارمون این شده که تعداد کشته های ایران از آمریکا کمتر باشد یا تعداد مبتلایان به ویروس تمام ایدئولوژی ما همینه .

ملت ایران ۴۱ سال است که به سیاهچاله افتاده

drjahanpur از بهمن سیاه و چرکین ۵۷ سیاه ترین و خونین ترین، دوره تاریخ بشریت توسط فرقه تبهکاران و قوادان اسلامی به رهبری خمینی ملعون و جلاد و چاقوکشان و اوباش اسلامی شروع شد. فرقه تبهکار اسلامی! ۴۱ سال است که کشتید، سوزاندید، دروغ گفتید و غارت کردید. مرگ_بر_کلیت_و_تمامیت_جمهوری_اسلامی

drjahanpur بگو جناب وزیر بلکه عقل جمعی راهگشا باشه ،همه چیز دانها کاری از پیش نبردن

ارومیه روستای حصار سپورغان، دختر ۱۳ ساله به نام پرستو_جلیلی_آذر بخاطر نداشتن گوشی و تماس مداوم کادر مدرسه برای شرکت در کلاسهای آنلاین ساعت ۳ نیمه شب ۲۸ مهر خود را دار زد. خودکشی_کودکان

EsmatFarajpour قشنگ یادمه تو جلسه دولت اردیبهشت ماه میگفت فکر نکنید دوتا تپه رو فتح کردیم پس پیروز این جنگ شدیم اوضاع رو عادی نکنید دستور بازگشایی ادارات رو ندین اگه اینجور ادامه بدین به موج سوم و چهارم هم میرسیم

کس ننت که همش دروغ میگی کدوم واقعیت منظورته

باز خدا خیرت بده حرف دل مارو میزنی دکتر

آنهای که برای برپایی مراسم های محرم اصرار داشتند حالا بیایند با خطی خوش نامه ای به خدا و صاحب عزا بنویسند و در جیب کسی که کرونا باعث مرگش شده بگذارند تا برسد دست خدا .

با کسانی بود که از این اتفاق کاسبی خود را داشتند .

آقای وزیر زحمات کادر درمان در این روزها بر کسی پوشیده نیست ، همه عالم زر و سیم شود و بین عزیران کادر درمان تقسیم ذره ای از لحظات سختشون را جبران نمی کند . اما این گونه گزارش دادن یک نوع شانه خالی کردن است . چرا که در طول این مدت میدانستید سکوت کردید ، سکوت شما نشانه همراه شدنست

شما ناسلامتی وزیر بهداشتی و دکتر این مملکتی! این ادبیات سخیف و دوگانه سازیهای فیلم و فتلی واقعا شایسته نیست برای شما! یکم متمدنانه و حرفه ای و مدرن رفتار کنید لطفا!!!

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

انتقاد ترامپ از بایدن: او حرف دانشمندان را گوش می‌دهد و ما را قرنطینه می‌کندرئیس‌جمهوری آمریکا خطاب به رای‌دهندگان در ایالت نوادا گفت: «اگر به بایدن رای بدهید شغل‌های شما را به چین واگذار می‌کند. آینده شما را نیز به ویروس [کرونا] خواهد سپرد، او قرنطینه خواهد کرد. او از ما خواهد خواست تا به قرنطینه برویم!» چقدر این بشر میتونه احمق باشه . پس حرف دانشمندا رو گوش نده و به حرف فالگیر ها گوش کنه ؟ سر همین 220 هزار نفرو فرستادی قبرسون.احمق کله نارنجی
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

«شگفتی اکتبر»؛ ترامپ چه برگ‌های برنده‌ای را در روزهای باقی‌مانده در اختیار دارد؟دونالد ترامپ امیدوار است تا در کارزار انتخاباتی امسال نیز مانند سال ۲۰۱۶ در روزهای پایانی رخدادی پیش‌بینی نشده بتواند ورق را به نفع او برگرداند. در حالی که تنها ۱۵ روز از کارزار انتخاباتی باقی مانده است ترامپ به چه رویدادهایی می‌تواند امید داشته باشد؟ احتمالا میخواد بگه واکسن کرونا و مذاکره با ایران و کاهش بیکاری
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نبرد در قره‌باغ پس از نقض دومین توافق آتش‌بس؛ آذربایجان از فتوحات جدید خبر دادرئیس جمهوری آذربایجان مدعی شد که نیروهای ارتش کشورش در واکنش به نقض آتش‌بس و دور تازه حملات نیروهای ارمنستان، سیزده روستا در شهرستان جبرئیل را تحت کنترل درآورده‌اند. بعد از آزادی خدافرین و احتزاز پرچم آذربایجان در این منطقه جنگ‌در منطقه زنگیلان و نزدیک مرزهای بین المللی ادامه دارد اشغالگران عرمنی بدنبال شکست در جنگ شهرها و‌روستاهای بیدفاع را توپ باران میکنند.شاکله مزدوران قاتل عرمنی شکسته و درحال فرار هستند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه از مرز 305 هزار نفر عبور کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بی‌خبری از وضع شش تن از فعالان مدنی بازداشت شده در ایران | DW | 18.10.2020خانواده شش فعال مدنی بازداشت شده در ایران از وضع آنها از زمان بازداشت بی‌خبرند. ۱۲ روز از زمان بازداشت این شش نفر می‌گذرد. نهادهای امنیتی حاضر به پاسخگویی به خانواده‌ها نیستند و این آنها را به شدت نگران کرده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

امیر حاتمی: از امروز مجازیم در زمینه دفاع هر آنچه می‌خواهیم از دنیا تهیه کنیموزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: از امروز مجاز هستیم هرچه که نیاز داریم از دنیا تهیه کنیم و آنچه که دیگران نیاز دارند و از ما می‌خواهند را تهیه کنیم. این دستاورد جای تبریک داره و باعث صلح و امنیت بیشتر در منطقه خواهد شد بدون تردید بخر اگه پول داری...
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »