کشتی مسافربری ایتالیایی در آتش سوخت؛ یکی از دوازده مسافر مفقود شده نجات یافت

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

کشتی مسافربری ایتالیایی در آتش سوخت؛ یکی از دوازده مسافر مفقود شده نجات یافت جزئیات بیشتر🔽

امدادگران صبح روز یکشنبه موفق شدند یکی از دوازده مسافر مفقود شده کشتی مسافربری ایتالیایی را که روز جمعه در سواحل یونان دچار حادثه آتش‌سوزی شد، نجات دهند.

برای مهار آتش و یافتن افراد ناپدید شده بر اثر این حادثه غواصان یونانی به همراه آتش‌نشانان وارد عمل شدند و در این عملیات از یک بالگرد، یک ناوچه، شش یدک کش و یک کشتی آتش‌نشان استفاده شد. کشتی «یوروفری المپیا» که عازم بریندیزی در جنوب ایتالیا بود سحرگاه روز جمعه، دو ساعت پس ازخروج از بندر ایگومنیتسا واقع در شمال غربی یونان دچار سانحه آتش‌سوزی شد.

به گفته امدادگران یونانی دست کم ده تن از مسافرانی که در ساعات ابتدایی حادثه از میان شعله‌های آتش بیرون کشیده شده و نجات یافتند برای درمان جراحات جزئی یا مشکلات تنفسی به بیمارستان منتقل شدند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کشتی مسافربری ایتالیایی در آتش سوخت؛ دوازده مسافر همچنان مفقودنددست کم ده تن از مسافرانی که در ساعات ابتدایی حادثه از میان شعله‌های آتش بیرون کشیده شده و نجات یافتند برای درمان جراحات جزئی یا مشکلات تنفسی به بیمارستان منتقل شدند. EuropeNews جزئیات بیشتر🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آتش‌سوزی در کشتی ایتالیایی؛ جست‌وجوی مفقودان ادامه دارد | DW | 19.02.2022در پی وقوع آتش‌سوزی در یک کشتی ایتالیایی در دریای مدیترانه همچنان از سرنوشت تعدادی از سرنشینان آن اطلاعی در دست نیست. این کشتی در نزدیکی جزیره کورفو یونان دچار حادثه شد و جست‌وجوی سرنشینان مفقود آن ادامه دارد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

یک کشتی باری حامل هزاران خودروی لوکس در اقیانوس اطلس سوخت | DW | 19.02.2022یک کشتی باری حامل هزاران خودروی لوکس تولیدی آئودی، پورشه و لامبورگینی در نزدیکی سواحل جزایر آزور پرتغال سوخت. با کمک ارتش پرتغال خدمه جان سالم به در بردند، اما کشتی بدون سرنشین رها شده و در دریا در حال حرکت است. شمشیر تیز به این میگن👌 به درک ...میخواستن بدنشون من ک دلم بسوره به جهنم ک سوختن👎👎
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

واکنش شمخانی نسبت به توقیف کشتی پسرانش در هندعلی شمخانی، دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران، در واکنش به افشای خبر توقیف کشتی متعلق به پسرانش در سواحل هند، آن را به آن‌چه «ستون‌پنجم» و «غرب‌گراهای داخلی»
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

کشتی متعلق به فرزندان علی شمخانی در هند «توقیف» شده استخبرگزاری ایلنا گزارش داده است که کشتی کانتینربر «کابل» متعلق به شرکت کشتیرانی «آدمیرال» در یک بندر دولتی هند توقیف شده است. بر اساس این گزارش، دادگاهی در هند به علت «نقص... کاسبان تحریم ...حروم زاده های کمونیستی چه به روز مملکت آوردند. متاسفانه علاوه بر شرکت ادمیرال یک شرکت نفتی هم در سنگاپور دارند که نفت قاچاق و مفت رو اونجا آب میکنند داماد آقای شمخانی بنام آقای امیران یا بچاری بزرگترین قاچاقچی گازوئیل در جنوب کشور هست، ایشون با زد و بند گازوئیل رو لیتری ۳۰۰ ت از شرکت نفت میگیره و لیتری ۸۵۰۰ قاچاق میکند، ولده زناهای بی ناموس.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

هند یک کشتی متعلق به فرزندان شمخانی را توقیف کردحرومزاده با پول ملت برای بچه هاش کشتی خریده خدا لعنتتون کنه نفرین برشما.
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »