یک کشتی باری حامل هزاران خودروی لوکس در اقیانوس اطلس سوخت | DW | 19.02.2022

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

یک کشتی باری حامل هزاران خودروی لوکس تولیدی آئودی، پورشه و لامبورگینی در نزدیکی سواحل جزایر آزور پرتغال سوخت. با کمک ارتش پرتغال خدمه جان سالم به در بردند، اما کشتی بدون سرنشین رها شده و در دریا در حال حرکت است.

کشتی باری فلیسیتی ایس کە تقریبا چهار هزار خودرو، از جمله تولیدات لوکس آئودی، پورشه و لامبورگینی را به مقصد ایالات متحده آمریکا حمل می‌کرد، در اقیانوس اطلس و در نزدیکی سواحل جزایر آزور پرتغال دچار حریق شد و در آتش سوخت.

کاپیتان کشتی به رسانه‌های پرتغال گفته است آتش گرفتن باتری‌های"لیتیومی" خودروهای الکتریکی عملیات اطفای حریق را دشوار کرده است. او همچنین گفته است کە از اول تا انتهای کشتی در حال سوختن است.نیروی دریایی و هوایی پرتغال ٢٢ خدمه این کشتی فلیسیتی ایس را نجات دادەاند شعبه آمریکای شمالی فولکس واگن در بیانیەای گفته است که کشتی حامل ۳هزار و ۹۶۵ خودرو از برندهای فولکس واگن، پورشه، آئودی و لامبورگینی است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

به درک ...میخواستن بدنشون من ک دلم بسوره به جهنم ک سوختن👎👎

شمشیر تیز به این میگن👌

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

جروزالم پست: ایران در حال توسعه یک مرکز زیرزمینی هسته‌ای در نطنز استروزنامه «جروزالم پست»، در گزارشی آورده، ایران در حال توسعه یک مرکز هسته‌ای زیرزمینی جدید در نطنز با هدف انتقال سانتریفیوژهای نسل جدید به آن است که در صورت این حکومت چیزی بیش از لاف زدن نیست همش دروغ است برای حفظ منافع اربابانش ومردمی هزینه داده ومات و مبهوت در برابراین نماد فسادودروغ وتزویرکه چه کلاهی سرشان رفته وچک سفید امضا به اینها داده اند وتوان پس گرفتن این چک رو ندارن چون تنها تنهایند.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

هند یک کشتی متعلق به فرزندان شمخانی را توقیف کردحرومزاده با پول ملت برای بچه هاش کشتی خریده خدا لعنتتون کنه نفرین برشما.
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کشتی متعلق به فرزندان علی شمخانی در هند «توقیف» شده استخبرگزاری ایلنا گزارش داده است که کشتی کانتینربر «کابل» متعلق به شرکت کشتیرانی «آدمیرال» در یک بندر دولتی هند توقیف شده است. بر اساس این گزارش، دادگاهی در هند به علت «نقص... کاسبان تحریم ...حروم زاده های کمونیستی چه به روز مملکت آوردند. متاسفانه علاوه بر شرکت ادمیرال یک شرکت نفتی هم در سنگاپور دارند که نفت قاچاق و مفت رو اونجا آب میکنند داماد آقای شمخانی بنام آقای امیران یا بچاری بزرگترین قاچاقچی گازوئیل در جنوب کشور هست، ایشون با زد و بند گازوئیل رو لیتری ۳۰۰ ت از شرکت نفت میگیره و لیتری ۸۵۰۰ قاچاق میکند، ولده زناهای بی ناموس.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

آتش‌سوزی در کشتی ایتالیایی؛ جست‌وجوی مفقودان ادامه دارد | DW | 19.02.2022در پی وقوع آتش‌سوزی در یک کشتی ایتالیایی در دریای مدیترانه همچنان از سرنوشت تعدادی از سرنشینان آن اطلاعی در دست نیست. این کشتی در نزدیکی جزیره کورفو یونان دچار حادثه شد و جست‌وجوی سرنشینان مفقود آن ادامه دارد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

اسرائیل یک «پهپاد حزب‌الله لبنان» را در حریم هوایی خود ساقط کردبر اساس اطلاعیه ارتش اسرائیل، پهپاد گروه حزب‌الله لبنان قبل از انهدام رد‌گیری شده و تحت نظر بود.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

محاکمه یک شهروند افغانستان به اتهام «جنایات جنگی» در هلندمحاکمه یک شهروند افغانستان به اتهام ارتکاب جنایات جنگی در دادگاهی در لاهه هالند (هلند) آغاز شد.به گزارش خبرگزاری «رویترز»، محاکمه این فرد 76 ساله به نام
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »