کشته شدن 36 حوثی از جمله 10 فرماندهان میدانی آنها در درگیری‌های شرق صنعا

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 54 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 25%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نیروهای ارتش ملی یمن سه‌شنبه 13 اوت اعلام کردند که طی دو روز گذشته از ادامه درگیری‌ها در جبهه

شهرستان«نهم» در شرق صنعا پایتخت این کشور، 36 تن از عناصر شبه‌نظامی حوثی از جمله 10 تن از فرماندهان میدانی این گروه کشته و 69 تن دیگر زخمی شدند.

به گزارش «مرکز اطلاع‌رسانی مقاومت صنعا» نیروهای ارتش ملی یمن با انجام حملاتی پی‌ در پی در جبهه شهرستان «نهم» واقع در شرق صنعا، پایتخت، ده‌ها تن از عناصر شبه‌نظامی حوثی را کشته و مجروح کردند که در این میان 10 از فرماندهان میدانی این گروه نیز کشته شدند. مرکز اطلاع‌رسانی مقاومت صنعا تعداد تلفات عناصر شبه‌نظامی حوثی در درگیری‌های دو روز گذشته جبهه شهرستان نهم در حومه شرقی صنعا پایتخت یمن را بیش از 36 کشته و بیش از 69 زخمی گزارش کرد.

منابع نظامی و میدانی توضیح دادند که از میان کشته شدگان این درگیری‌ها تعدادی از فرماندهان میدانی حوثی از شهرستان ارحب یکی از مراکز قبایل واقع در کمربندی صنعا پایتخت هستند. در این گزارش اسامی شبه‌نظامیان حوثی کشته شده يحيى مقبل حسين المكروب ناظر مالی حوثی‌ها در شهرستان ارحب، صادق محمد صالح جحام، ناظر روستای القصبه در شعب ارحب، عبدالله محمد محمد الحياسی، فرمانده میدانی، الحكم عبدالله احمد العومری، مسئول روستای عومره، فرماندهان میدانی دیگری شامل، علوی علی علوی الجنيد، عبدالله محمد قاسم البريهی، محمد داحش حسين علی القصير، محمد هادی احمد المهرس، صالح محمد صالح ابو مريم، مأمون احمد محسن ابو جعيل ذکر شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کشته شدن 59 تن در درگیری‌های شمال غرب سوریهدیدبان حقوق بشر سوریه بامداد چهارشنبه 14 اوت از کشته شدن دست‌کم 59 تن در درگیری‌های میان نیروهای
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

شگفتی دانشمندان از ساطع شدن پرتوهای نوری بی‌سابقه از سیاهچاله راه شیریابرسیاهچاله‌ی عظیمی که در مرکز کهکشان راه شیری قرار دارد پرتوهای نوری بی‌سابقه از خود ساطع کرده است. امری که اخترشناسان هنوز نتوانسته‌اند توضیحی علمی برای آن بیابند. احتمالا انفجاری چیزی داخلش رخ نداده؟؟؟🤔🤔🤔 جالب بود شاید در شرف انفجار باشه. مگه از سیاه چاله چیزی هم ساطع میشه؟ مگه نباید همه چیزو داخل خودش جذب کنه!!!🧐🤨
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

میزان سالمندآزاری در ایران از بالاترین‌ها در جهان است؛ یکی از سه خشونت خانگی رایج در جامعه♦️ میزان سالمندآزاری در ایران از بالاترین‌ها در جهان است؛ یکی از سه خشونت_خانگی رایج در جامعه ⚡️یک پژوهش می‌گوید که شایعترین نوع سالمندآزاری به ترتیب سالمندآزاری عاطفی، سالمندآزاری روانی، غفلت از سالمندان، سالمندآزاری مالی و سالمندآزاری جسمی است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

جاری شدن گل و لای خروشان در سوئیسطوفان در منطقه چاموسون سوئیس سبب جاری‌شدن گِل و لای خروشان در بستر رودخانه شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اعلام هویت 2 تروریست کشته شده در بیتلیس ترکیه
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دو تروریست پ.ک.ک در شمال عراق از پای درآمدندنیروهای مسلح ترکیه در ادامه عملیات «پنجه» 2 تروریست پ.ک.ک را در شمال عراق از پای درآوردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »