وزارت آموزش و پرورش, واعظی

وزارت آموزش و پرورش, واعظی

گزینه وزارت آموزش و پرورش نیمه اول شهریور این گزینه قطعی می‌شود

واعظی: گزینه وزارت آموزش و پرورش نیمه اول شهریور این گزینه قطعی می‌شود

14/08/2019 10:23:00 ق.ظ

واعظی : گزینه وزارت آموزش و پرورش نیمه اول شهریور این گزینه قطعی می‌شود

رئیس‌دفتر رئیس‌جمهور گفت: گزینه وزارت آموزش و پرورش نیمه اول شهریور این گزینه قطعی می‌شود.

ادامه مطلب: ILNA/خبرگزاری ایلنا »

روایت تسنیم از پشت‌پرده اغتشاشات الیگودرز/ پاسخ قاطع مردم به پروژه کشته‌سازی ضدانقلاب/ سناریوی آشوبگران چگونه خنثی شد؟+ فیلم- اخبار لرستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید

نعمت‌الله ایزدی جانشین سیدمیعاد صالحی در صندوق بازنشستگی کشور شد/ انتصاب صالحی به عنوان مشاور علمی و فناوری وزارت کارمراسم معارفه سرپرست جدید صندوق بازنشستگی کشوری امروز برگزار می‌شود.

سرپرست وزارت امنیت میهن آمریکا از عملیات بازداشت مهاجران بدون مدرک دفاع کرد اما می‌گوید زمان آن مناسب نبودسرپرست وزارت امنیت میهن آمریکا از عملیات بازداشت مهاجران بدون مدرک دفاع کرد اما می‌گوید زمان آن مناسب نبود مک الینن گفت بی‌تردید شرکت هایی که این کارگران را استخدام کرده بودند مرتکب جرم شده اند و این مساله پیگیری خواهد شد. بعد انتخابات منظورش ه

رئیس ستاد انتخابات کشور: وزارت کشور آمادگی برگزاری انتخابات الکترونیکی در 140 حوزه انتخاباتی را دارد- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnimرئیس ستاد انتخابات کشور گفت: در این دوره از انتخابات مجلس انتظار داریم 140 شهر به حوزه تبدیل شوند و معنای آن این است که علاوه بر فرآیند احراز هویت، مراحل اخذ رای و شمارش آرا نیز به صورت الکترونیکی انجام شود.

سوال‌هایی که پرسیدن آن ورود به حریم شخصی افراد استسوال‌هایی که پرسیدن آن ورود به حریم_شخصی افراد است - نمی‌خواهی ازدواج کنی؟ - نمی‌خواهید بچه‌دار شوید؟ - چقدر حقوق می‌گیری؟ - واقعا اینهمه غذا رو می‌تونی بخوری؟

تاکنون ۵۴ هزار نفر در کنکور انتخاب رشته کرده‌اند/پنجشنبه آخرین مهلتمشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از انتخاب رشته بیش از ۵۴ هزار داوطلب در کنکور ۹۸ خبر داد و گفت: این مهلت روز پنج شنبه ۲۴ مرداد پایان می پذیرد.

تمام پروازهای فرودگاه هنگ کنگ لغو شدهمزمان با بالا گرفتن بحران و لغو پروازها در هنگ کنگ، دولت چین اعلام کرد در جنبش اعتراضی خشونت‌بار اخیر در این منطقه علیه دولت محلی، «نشانه‌هایی از تروریسم» مشاهده می‌شود. کی دولت‌ها می‌فهمن جواب اعتراض، گلوله نیست.