گزینه وزارت آموزش و پرورش نیمه اول شهریور این گزینه قطعی می‌شود

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

واعظی: گزینه وزارت آموزش و پرورش نیمه اول شهریور این گزینه قطعی می‌شود

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، محمود واعظی در حاشیه جلسه هیات دولت در خصوص وزارت آموزش و پرورش گفت: در ارتباط با وزیر با توجه به اینکه ما باید مقدمات بازگشایی مدارس را فراهم کنیم مطالعات را روی گزینه‌های مختلف را شروع کردیم و به ٥ تا ٦ نفر رسیدیم و در نیمه اول شهریور این گزینه قطعی می‌شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نعمت‌الله ایزدی جانشین سیدمیعاد صالحی در صندوق بازنشستگی کشور شد/ انتصاب صالحی به عنوان مشاور علمی و فناوری وزارت کارمراسم معارفه سرپرست جدید صندوق بازنشستگی کشوری امروز برگزار می‌شود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

سرپرست وزارت امنیت میهن آمریکا از عملیات بازداشت مهاجران بدون مدرک دفاع کرد اما می‌گوید زمان آن مناسب نبودسرپرست وزارت امنیت میهن آمریکا از عملیات بازداشت مهاجران بدون مدرک دفاع کرد اما می‌گوید زمان آن مناسب نبود مک الینن گفت بی‌تردید شرکت هایی که این کارگران را استخدام کرده بودند مرتکب جرم شده اند و این مساله پیگیری خواهد شد. بعد انتخابات منظورش ه
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

رئیس ستاد انتخابات کشور: وزارت کشور آمادگی برگزاری انتخابات الکترونیکی در 140 حوزه انتخاباتی را دارد- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnimرئیس ستاد انتخابات کشور گفت: در این دوره از انتخابات مجلس انتظار داریم 140 شهر به حوزه تبدیل شوند و معنای آن این است که علاوه بر فرآیند احراز هویت، مراحل اخذ رای و شمارش آرا نیز به صورت الکترونیکی انجام شود.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

سوال‌هایی که پرسیدن آن ورود به حریم شخصی افراد استسوال‌هایی که پرسیدن آن ورود به حریم_شخصی افراد است - نمی‌خواهی ازدواج کنی؟ - نمی‌خواهید بچه‌دار شوید؟ - چقدر حقوق می‌گیری؟ - واقعا اینهمه غذا رو می‌تونی بخوری؟
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

تاکنون ۵۴ هزار نفر در کنکور انتخاب رشته کرده‌اند/پنجشنبه آخرین مهلتمشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از انتخاب رشته بیش از ۵۴ هزار داوطلب در کنکور ۹۸ خبر داد و گفت: این مهلت روز پنج شنبه ۲۴ مرداد پایان می پذیرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تمام پروازهای فرودگاه هنگ کنگ لغو شدهمزمان با بالا گرفتن بحران و لغو پروازها در هنگ کنگ، دولت چین اعلام کرد در جنبش اعتراضی خشونت‌بار اخیر در این منطقه علیه دولت محلی، «نشانه‌هایی از تروریسم» مشاهده می‌شود. کی دولت‌ها می‌فهمن جواب اعتراض، گلوله نیست.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »