شگفتی دانشمندان از ساطع شدن پرتوهای نوری بی‌سابقه از سیاهچاله راه شیری

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

شگفتی دانشمندان از ساطع شدن پرتوهای نوری بی‌سابقه از سیاه‌چاله راه شیری

ابرسیاهچاله‌ی عظیمی که در مرکز کهکشان راه شیری قرار دارد پرتوهای نوری بی‌سابقه‌ای از خود ساطع کرده است. امری که اخترشناسان هنوز نتوانسته‌اند توضیحی علمی برای آن بیابند.

این سیاهچاله در سال‌های اخیر به طور طبیعی کمترین فعالیت را از خود نشان داده بود. با این حال در ماه مه میلادی جاری دانشمندان در آمریکا و اروپا ساطع شدن پرتوهای نوری بی‌سابقه را از مرکز آن ثبت کردند. توان دو، از محققان مرکز یو‌سی‌ال‌ای آمریکا می‌گوید: «اول تقریبا شوکه شدم و بعد خیلی هیجانزده. همانجا می‌دانستم که احتمالا چیز جالبی در درون سیاهچاله در حال اتفاق افتادن است.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

کار ، کار ترامپه

مگه از سیاه چاله چیزی هم ساطع میشه؟ مگه نباید همه چیزو داخل خودش جذب کنه!!!🧐🤨

جالب بود شاید در شرف انفجار باشه.

احتمالا انفجاری چیزی داخلش رخ نداده؟؟؟🤔🤔🤔

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تعلیق نمایش فیلم «شکار» پس از انتقاد ترامپ از سینمای هالیوودانتفاد رئیس‌جمهوری ایالات متحده آمریکا از فیلم «شکار» محصول شرکت فیلم‌سازی «یونیورسال» و وقوع دو حادثه تیراندازی مرگبار در ایالت های تگزاس و اوهایو سبب شد که اکران این فیلم به حالت تعلیق درآید آمریکا با وجود ترامپ آزاد نیست دیگه
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مردم از ذبح دام در فضای خارج از کشتارگاه پرهیز کنندمعاون دفتر بهداشت و مدیریت بیماری‌های دامی سازمان دامپزشکی گفت: مردم از ذبح دام در خانه یا فضای غیرکشتارگاه پرهیز کنند تا باعث قربانی شدن خودشان و افرادی نشوند که قرار است وعده قربانی را به آنها اهدا کنند
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

بارش باران در تهران و بسیاری از نقاط کشورمدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از بارش پراکنده باران و وزش باد در تهران و بسیاری از استان‌های کشور طی دو روز آینده خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

چهار تروریست پ.ک.ک در حکاری ترکیه از پای درآمدند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بازداشت دستکم ۳ تن از چهارده زن امضاء‌کننده «بیانیه برای استعفای خامنه‌ای»نرگس_منصوری، حوریه_فرج‌زاده خواهر شهرام_فرج‌زاده از کشته‌شدگان اعتراضات۸۸، و فاطمه_سپهری سه تن از زنان امضاء کننده «بیانیه چهارده کنشگر زن برای استعفای خامنه‌ای و گذار از جمهوری اسلامی» بازداشت شدند. بازداشت آخرین زور در بازوی اهریمنی آیت الله است. این درجواب کسایی که خلاصه ماله میکشن برای حکومت تروریستی که یه نامه که توسط چارتازن نوشته شده . رژیم تروریستی که ماهیتش وحیاتش درتروریزم وجنایت است دلمون باهاشونه.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

اطلاعات جدید درباره شکنجه و اعترافات «مریم زرگر»، از متهمان ترور دانشمندان هسته‌ایShahedAlavi miladpourisa شبیه یک فیلم ترسناک که انتخاب میکنیم نبینیم! ولی این حرفها را بایدخوند،اینها سرنوشت انسانها است!
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »