بازداشت دستکم ۳ تن از چهارده زن امضاء‌کننده «بیانیه برای استعفای خامنه‌ای»

  • 📰 IranIntl
  • ⏱ Reading Time:
  • 31 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نرگس_منصوری، حوریه_فرج‌زاده خواهر شهرام_فرج‌زاده از کشته‌شدگان اعتراضات۸۸، و فاطمه_سپهری سه تن از زنان امضاء کننده «بیانیه چهارده کنشگر زن برای استعفای خامنه‌ای و گذار از جمهوری اسلامی» بازداشت شدند.

در میان بازداشت‌شدگان مشهد همچنین دستکم ۴ تن یعنی «جواد لعل محمدی، هاشم خواستار،محمدحسین سپهری و محمد نوری‌زاد» از از ۱۴ امضاءکننده «بیانیه برای استعفای رهبر جمهوری اسلامی و تغییر قانون اساسی» نیز حضور دارند.

نرگس منصوری، فعال مدنی و کارگری و حقوق زنان، عضو سندیکای شرکت واحد و فرزند جانباز شهید، و یکی از امضاءکنندگان «بیانیه چهارده کنشگر زن برای استعفای خامنه‌ای و گذار از جمهوری اسلامی» است. او گفت که به عنوان یکی از امضاءکنندگان «بیانیه چهارده کنشگر زن» بر این باورم که حقوق زنان اولین قربانی جمهوری اسلامی است.این رژیم یکی از زن ستیزترین و ضد انسانی‌ترین رژیم‌های جهان است. جمهوری اسلامی زندگی ایرانیان به ویژه طبقه تهیدست را تباه کرده و چیزی جز جنگ‌افروزی، خشونت، ناامنی و فقر و فلاکت، اعتیاد کودکان کار، بیکاری، ناامیدی و خودکشی از گرسنگی و نداری،شکنجه، اعدام» به همراه نداشته‌است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

نه به جمهوری اسلامی

رهبر_موقت_استعفا

این بانوان خیلی مرد هستن. درود بر شرفشون. من_نفر_پانزدهم_هستم

عه جنده های ولایی رو بردن هتل اوین

خب بازی جدید اطلاعات سپاه و در کل،جمهوری اسلامی برای منحرف کردن اذهان عمومی از بخشش خزر هم شروع شد. از_کاسپین_بگو

renehossein مگه مشکل فقط خامنه ی که بهش گیر دادید کل سیستم و نظام باید عوض شه، خامنه ی بره کنار ، انوقت یکی مثل خاتمی بیاد، خوبه! بیخودی فقط دارید جراحی میکنید نظام رو، کل دستگاه حکومت و مقامات مشکل دارند که باید برن کنار ، که نمیرن

حالا دیگه اینقدر پررو شدن که خواهان استعفای مقام معظم رهبری هستن حکم تک به تک اینا افساد فی الارض هست، باید تمامشان اعدام بشن من حاضرم حکمشون رو اجرا کنم.

ننگ تاریخ بر سکوت کنندگان همدستان این جنایت سکوت کنندگان هستند من_نفر_پانزدهم_هستم

دلمون باهاشونه.

این درجواب کسایی که خلاصه ماله میکشن برای حکومت تروریستی که یه نامه که توسط چارتازن نوشته شده . رژیم تروریستی که ماهیتش وحیاتش درتروریزم وجنایت است

بازداشت آخرین زور در بازوی اهریمنی آیت الله است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 3. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

چند تن از کارکنان پایگاه هوایی ارتش در محمودآباد بازداشت شدندبه دنبال حادثه درگیری روز شنبه در محمود آباد، دادستان نظامی استان مازندران توضیحاتی در این باره ارائه کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مردم از ذبح دام در فضای خارج از کشتارگاه پرهیز کنندمعاون دفتر بهداشت و مدیریت بیماری‌های دامی سازمان دامپزشکی گفت: مردم از ذبح دام در خانه یا فضای غیرکشتارگاه پرهیز کنند تا باعث قربانی شدن خودشان و افرادی نشوند که قرار است وعده قربانی را به آنها اهدا کنند
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

تعلیق نمایش فیلم «شکار» پس از انتقاد ترامپ از سینمای هالیوودانتفاد رئیس‌جمهوری ایالات متحده آمریکا از فیلم «شکار» محصول شرکت فیلم‌سازی «یونیورسال» و وقوع دو حادثه تیراندازی مرگبار در ایالت های تگزاس و اوهایو سبب شد که اکران این فیلم به حالت تعلیق درآید آمریکا با وجود ترامپ آزاد نیست دیگه
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حمایت ۱۴ کنشگر زن خارج کشور از بیانیه زنان ایران برای 'استعفای خامنه‌ای' | DW | 10.08.2019۱۴ کنشگر زن در خارج از کشور طی نامه‌ای از بیانیه ۱۴ فعال حوزه زنان در ایران برای 'استعفای خامنه‌ای' حمایت کردند. شماری از آهنگسازان هم از بیانیه ۱۴ فعال سیاسی و مدنی در مخالفت با 'کلیت' جمهوری اسلامی حمایت کرده‌اند. سناریو جالبیه درود بر زنان پیشتاز قهرمان پرچمدار سرنگونی نظام ولایت فقیه خودت خندت نمیگیره واقعا اطز این مزخرفات :)
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

جدایی‌طلبان جنوب یمن از تصرف کاخ ریاست جمهوری در عدن خبر دادندیک مقام نظامی نیروهای جدایی‌طلب جنوب یمن، در بیانیه‌ای ویدیویی از تصرف کاخ_ریاست‌جمهوری در عدن خبر داد. پیش‌تر منابع رسمی در عدن، از تصرف شماری از پادگان‌های نظامی وابسته به ارتش دولتی در آن شهر، به‌دست این نیروها خبر داده بودند. بیشتر بخوانید:
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

ظریف: از گفت و گوهای یمنی- یمنی حمایت می‌کنیموزیر امور خارجه با تاکید بر اینکه راهکار حل بحران یمن سیاسی است، گفت: جمهوری اسلامی ایران از گفت و گوهای یمنی-یمنی و اجرای کامل توافقات استکهلم حمایت می‌کند.
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »