کشته شدن بیش از 92 عنصر حوثی طی حملات ائتلاف در مأرب

01/08/1400 01:01:00 ق.ظ

کشته شدن بیش از 92 عنصر حوثی طی حملات ائتلاف در مأرب #العربيه_فارسى

العربيه_فارسى

کشته شدن بیش از 92 عنصر حوثی طی حملات ائتلاف در مأرب العربيه_فارسى

ائتلاف عربی حمایت از دولت قانونی یمن، اعلام کرد طی 24 ساعت بیش از 92 عنصر شبه‌نظامی حوثی در جبهه‌های الجوبه و الکساره در استان مأرب یمن کشته شدند.ائتلاف

آخرین به روزرسانی:23 اکتبر ,2021: 01:54 صبح GSTShareآدرس کپی شدائتلاف عربی حمایت از دولت قانونی یمن، اعلام کرد طی 24 ساعت بیش از 92 عنصر شبه‌نظامی حوثی در جبهه‌های الجوبه و الکساره در استان مأرب یمن کشته شدند.ائتلاف عربی جمعه، 22 اکتبر، در بیانیه‌ای با تاکید بر اینکه طی شبانه روز گذشته 31 عملیات علیه حوثی‌ها انجام داده است، گفت در این عملیات 16 خودروی نظامی حوثی‌ها منهدم و بیش از 92 عنصر شبه‌نظامی این گروه کشته شدند.

Advertisementاین در حالی است که درگیری‌های شدید همچنان بین نیروهای ارتش ملی یمن، قبایل و ائتلاف عربی برای حمایت از دولت قانونی از یک طرف و شبه نظامیان کودتاگر حوثی تحت حمایت ایران از سوی دیگر در جبهه‌های مختلف در استان مأرب، در شمال شرقی این کشور ادامه دارد.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »

آغاز هفته یازدهم اعتراضات در ایران؛ گزارش‌ها از اعتصاب کارکنان ذوب آهن اصفهان

آخرین اخبار و گزارش‌های مرتبط با رویدادهای ایران در روز شنبه پنجم آذر (۲۶ نوامبر) را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

شیوع سویه‌ای از کرونا در روسیه که از 'دلتا' نیز مسری‌تر است | DW | 21.10.2021پژوهشگران روسی سویه جدیدی از ویروس کرونا را شناسایی کرد‌ه‌اند که نسبت به 'دلتا' مسری‌تر است. این نوع از کرونا در روسیه در حال گسترش است. ظرف یک شبانه‌روز ۱۰۳۶ نفر در این کشور بر اثر یا در ارتباط با کرونا مرده‌اند. COVID ..... The crap that keeps giving.... ShimoolT آه همین دیروز گفتم چه خوبه که دیگه از سویه‌های جدید خبری نیست 😥 ☹️😔

کرونا در جهان؛ روسیه از مشاهده موارد ابتلا به گونه مسری‌تر از دلتا خبر داد🔺کرونا در جهان؛ روسیه از مشاهده موارد ابتلا به گونه مسری‌تر از دلتا خبر داد ▪️محقق ارشد و مدیر سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان روسیه می‌گوید مواردی از گونه جدید ویروس کرونا ،که احتمالا از گونه دلتا مسری‌تر است، در این کشور مشاهده شده است.

از سرگیری اقامه نماز جمعه در ایران پس از ماه‌ها تعطیلی به دلیل کرونااقامه نماز جمعه در شهرهای مختلف ایران که به دلیل شیوع کرونا متوقف شده بود امروز دوباره از سرگرفته شد. - خبرگزاری آناتولی

۱۶۵ فوتی جدید کرونا در کشور/ شناسایی بیش از ۱۱ هزار بیمار در شبانه روز گذشتهبنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته ۱۱ هزار و ۶۴ بیمار جدید کووید ۱۹ در کشور شناسایی شدند و متاسفانه ۱۶۵ تن نیز به دلیل ابتلا به این بیماری جان خود را از دست دادند.

ابتکاری در اندونزی برای کاهش استرس؛ استفاده از نگهبانان «بازی مرکب» در آزمون استخدامیدفتر منطقه‌ای وزارت دادگستری در جاوه شرقی به صحنه بازی‌های سریال کره‌ای «بازی مرکب» تبدیل شد و ناظران این آزمون استخدامی نیز لباس‌های نگهبانان این بازی را به تن کردند و اسلحه‌های قلابی به دست گرفتند. اگه همین کار رو تو آزمون ایران کرده بودن الان صدای اعتراض همه بلند بود که به آزمون‌دهنده ها استرس دادن همه آزمون رو خراب کردن.....اِل و بِل... یادمون نمیره اکران فیلم به وقت شام، دو تا داعشی نمایشی ساختن ملت روی سر حاتمی‌کیا خراب شدن بابا گاييدين دنيارو با اين سريال بازي مركب

ادامه بارش‌ها در ۶ استان / کاهش محسوس دما در مناطقی از کشورادامه بارش‌ها در ۶ استان کاهش محسوس دما در مناطقی از کشور رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا، ضمن اعلام ادامه بارش‌ها در برخی نقاط کشور، در عین حال از پایداری جوی طی روزهای آینده خبر داد.

23 اکتبر ,2021: 01:44 صبح GST آخرین به روزرسانی: 23 اکتبر ,2021: 01:54 صبح GST Share آدرس کپی شد ائتلاف عربی حمایت از دولت قانونی یمن، اعلام کرد طی 24 ساعت بیش از 92 عنصر شبه‌نظامی حوثی در جبهه‌های الجوبه و الکساره در استان مأرب یمن کشته شدند.جهان شیوع سویه‌ای از کرونا در روسیه که از"دلتا" نیز مسری‌تر است پژوهشگران روسی سویه جدیدی از ویروس کرونا را شناسایی کرد‌ه‌اند که نسبت به"دلتا" مسری‌تر است.اشتراک چاپ محقق ارشد و مدیر سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان روسیه می‌گوید مواردی از گونه جدید ویروس کرونا ،که احتمالا از گونه دلتا مسری‌تر است، در این کشور مشاهده شده است.اقامه نماز جمعه در شهرهای مختلف ایران که به دلیل شیوع کرونا متوقف شده بود امروز دوباره از سرگرفته شد.

ائتلاف عربی جمعه، 22 اکتبر، در بیانیه‌ای با تاکید بر اینکه طی شبانه روز گذشته 31 عملیات علیه حوثی‌ها انجام داده است، گفت در این عملیات 16 خودروی نظامی حوثی‌ها منهدم و بیش از 92 عنصر شبه‌نظامی این گروه کشته شدند. Advertisement این در حالی است که درگیری‌های شدید همچنان بین نیروهای ارتش ملی یمن، قبایل و ائتلاف عربی برای حمایت از دولت قانونی از یک طرف و شبه نظامیان کودتاگر حوثی تحت حمایت ایران از سوی دیگر در جبهه‌های مختلف در استان مأرب، در شمال شرقی این کشور ادامه دارد. ظرف یک شبانه‌روز ۱۰۳۶ نفر در این کشور بر اثر یا در ارتباط با کرونا مرده‌اند. مرکز رسانه‌ای ارتش ملی یمن جمعه تاکید کرد که نیروهای ارتش همه حملات شبه نظامیان حوثی مورد حمایت ایران به جنوب استان مأرب را شکست دادند.۲ – که برخی به آن «دلتاپلاس» نیز می‌گویند – ممکن است ۱۰ درصد از گونه دلتا مسری‌تر باشد و می‌تواند جایگزین دلتا شود، هر چند تأکید کرد که این روند به احتمال زیاد کند خواهد بود. این مرکز در گزارش خود آورده است که آتش توپخانه ارتش ملی یمن تمام تحرکات، تجمعات و تجهیزات شبه‌نظامیان حوثی را در نقاط مختلف در جنوب استان مأرب هدف قرار داده است.4. در همین حال منابع میدانی یمنی از نبردهای شدید بین ارتش ملی این کشور و شبه‌نظامیان حوثی طی ساعات گذشته در پی چند حمله تهاجمی شبه‌نظامیان حوثی در جبهه‌های جنوب مأرب خبر دادند. گفتنی است تاکنون 50 میلیون و 36 هزار و 416 نفر دوز اول واکسن کرونا و 27 میلیون و 604 هزار و 934 نفر نیز دوز دوم را دریافت کرده‌اند و مجموع واکسن‌های تزریق شده در این کشور به 77 میلیون و 641 هزار و 350 دوز رسیده است.

منابع میدانی افزودند، شبه نظامیان حوثی بیش از 20 بار در حملات متفاوت برای پیشروی به سوی برخی مناطق تلاش کردند اما همه حملات آنها با مقاومت نیروهای قبایل و ارتش ملی یمن با شکست مواجه شد.  کامیل چافیزوف، مدیر اداره حمایت از مصرف کنندگان روز پنجشنبه ۲۱ اکتبر به خبرگزاری روسی (RIA‌) گفت که تا کنون چند مورد از سویه جدید شناسایی شده است. گونه AY. در همین حال، جنگنده‌های ائتلاف عربی حملات خود علیه مواضع حوثی‌ها، نیروهای پشتیبانی آنها و تجهیزات لجستیکی این گروه در جبهه‌های جنوب مأرب را تشدید کردند. این منابع گفتند، شبه‌نظامیان حوثی در این حملات هوایی متحمل تلفات سنگینی شده و صدها تن از عناصر آن کشته و زخمی شدند. دویچه وله فارسی را در اینستاگرام دنبال کنید در ۲۴ ساعت گذشته مقام‌های بهداشتی روسیه ۳۶ هزار و ۳۳۹ مورد جدید ابتلا به کرونا و ۱۰۳۶ مورد مرگ را بر اثر یا در ارتباط با کرونا ثبت کردند. در همین حال سرتیپ عبده مجلی گفت که نیروهای ارتش ملی یمن با حمایت جنگنده‌های ائتلاف عربی در چند عملیات تهاجمی تلفات سنگینی به شبه‌نظامیان حوثی وارد کردند به طوری که صدها نفر از اعضا این گروه شبه‌نظامی در جبهه‌های مأرب کشته و زخمی شدند. بریتانیا در حال تجزیه و تحلیل‌ داده‌های مربوط به شیوع این گونه است و تاکنون بیش از یک میلیون آزمایش انجام داده است. گفتنی است که شبه‌نظامیان حوثی به کشته شدن چند نفر از فرماندهان برجسته خود به نام‌های: نشوان حمد احمد، قاسم جحیز، ملقب به (ابوثائر)، علی حسین الغیلی (ابو سجاد)، بشیر محمد الرماح، ملقب به (ابو یحیی) در جبهه‌های مختلف مأرب اذعان کردند. روسیه از نظر تعداد مبتلایان در رتبه پنجم و از نظر شمار تلفات دررده چهارم در جهان قرار دارد.

.