کرونا و فوتبال: کیفیت لیگ برتر فوتبال انگیس افت کرده است؟

  • 📰 bbcpersiansport
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 51%

مسابقات لیگ برتر فوتبال انگلیس، پس از وقفه‌ای که به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا دچارش شده بود، از سر گرفته شد. لیورپول جامی را که در آستانه تصاحبش بود، پس از ۳۰ سال به خانه برد، اما بقیه بازی‌ها چه حال و هوایی دارند؟ آیا می‌توان گفت که فوتبال لیگ برتر پس از دوران قرنطینه افت کرده است؟

ایران اخبار, ایران سرفصلها

شفیلد یونایتد دیگر تیمی بود که وقفه کرونا برایش گران تمام شد. در حالی که عملکرد قبل از تعلیق مسابقات این تیم را جزو بخت‌های کسب سهمیه اروپایی قرار داده بود، ولی پس از شروع مجدد یک تساوی و دو باخت موجب سقوط شفیلد به رتبه نهم جدول شده است.

بیشترین آماری که پس از شروع مجدد مسابقات افت کرده، خلق موقعیت‌های مسلم گلزنی است که از ۴/۱ ار هر بازی به ۲/۷ رسیده است و در نتیجه آن تعداد متوسط گل‌های هر مسابقه هم از ۲/۷ به ۲/۲ رسید. نونو اسپریتو سانتو، سرمربی وولوز هم پس از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل بورنموث گفت:"نیمه اول برای هر دو تیم سخت بود و هر دو طرف نمی‌توانستند بازی کنند."ضرب‌المثلی قدیمی است که می‌گوید فوتبال یک بازی است با دو نیمه همراه با یک وقت لب تر کردن در پایان هر نیمه آن. حالا به نظر می‌رسد که این بازی را باید به چهار ربع تقسیم کرد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

گروهی از نمایندگان مجلس کانادا از رژیم ایران خواستند از آزار و اذیت بهائیان دست برداردگروهی از نمایندگان مجلس کانادا از رژیم_ایران خواستند از آزار و اذیت بهائیان دست بردارد بیست و یک نفر از نمایندگان مجلس کانادا طی «درخواستی فوری» از حکومت ایران خواستند که به «تشدید آزار و اذیت اقلیت دینی بهائی در ایران» خاتمه دهد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

لیگ برتر فوتبال| توقف نابهنگام استقلال مقابل سایپا/ شاگردان مجیدی از سهمیه آسیا هم دور شدند- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم - Tasnimتوقف نابهنگام استقلال مقابل سایپا استقلال ۱ - ١ سایپا مسعود ریگی برای استقلال و فرشید باقری (گل به خودی) زننده گل‌های این بازی بودند استقلال_سايپا
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

دولت لیبی: از دستگیر شدن بیش از 120 مزدور جنگی استقبال می‌کنیمدولت لیبی: از دستگیر شدن بیش از 120 مزدور جنگی هنگام عبور به کشورمان توسط نیروهای امنیتی سودان استقبال می‌کنیم. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

حمایت از بخش خصوصی از رویکرد‌های اصلی دولت استمعاون اول رییس‌جمهوری تأکید کرد: انتظار داریم بخش خصوصی بازگشت ارز حاصل از صادرات را به عنوان یک دغدغه ملی با جدیت دنبال کند حمایت از بخش خصوصی از رویکرد‌های اصلی دولت است بخش خصوصی توانمند به نفع منافع ملی و توسعه کشور است
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

ترکیه: یکی از عاملان حمله‌ تروریستی سال 2018 در حکاری از پای درآمدترکیه: یکی از عاملان حمله‌ تروریستی سال 2018 در حکاری از پای درآمد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

لیگ برتر فوتبال| پرسپولیس؛ پسا کرونا هم روی نوار پیروزی/ پیکان قعرنشین ماند- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم - Tasnimهفته بیست‌و‌دوم لیگ برتر فوتبال با پیروزی پرسپولیس مقابل پیکان پیگیری شد تا شاگردان گل‌محمدی موقعیت خود را در صدر جدول تثبیت کنند.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »