ترکیه: یکی از عاملان حمله‌ تروریستی سال 2018 در حکاری از پای درآمد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 7 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 53%

- خبرگزاری آناتولی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

وزارت کشور ترکیه اعلام کرد: تروریست از پای درآمده در حکاری، یکی از عاملان حمله‌ تروریستی در سال 2018 که منجر به شهادت نوزاد بدرحان و مادرش شد، بود.

بر این اساس عادل آکیورک با اسم رمز 'پارتیزان' که در فهرست خاکستری تروریست‌های تحت تعقیب قرار داشت به هلاکت رسیده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

گروهی از نمایندگان مجلس کانادا از رژیم ایران خواستند از آزار و اذیت بهائیان دست برداردگروهی از نمایندگان مجلس کانادا از رژیم_ایران خواستند از آزار و اذیت بهائیان دست بردارد بیست و یک نفر از نمایندگان مجلس کانادا طی «درخواستی فوری» از حکومت ایران خواستند که به «تشدید آزار و اذیت اقلیت دینی بهائی در ایران» خاتمه دهد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

دستگیری ۲۴ نفر از عاملان آتش سوزی جنگل‌های کهگیلویه و بویراحمدفرماندار شهرستان بویراحمد گفت: تاکنون ۲۴نفر عاملان و افراد مشکوک در آتش سوزی‌ جنگل‌های استان کهگیلویه و بویراحمد توسط پلیس شناسایی و به مراجع قضایی تحویل داده شده اند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

جزئیات حادثه تروریستی زاهدان/ هیچ‌کسی اسیر و شهید نشده است/ یکی از دو بمب خنثی شدنماینده سیستان و بلوچستان عنوان کرد: در حمله تروریستی جیش‌الظم به خودروهای نظامی کسی به شهادت نرسیده است و تنها فرمانده آن محور آقای میرشکار مجروح شده است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

تنش بین ترکیه و اتریش پس از حمله به تجمع کردها در وینوزارت خارجه ترکیه از اتریش به دلیل صدور مجوز برگزاری تظاهرات هواداران حزب کارگران کردستان ترکیه انتقاد کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مهاجرت لک‌لک‌ها از آفریقا به استان بینگول ترکیه
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به 171 هزار و 809 نفر رسیدشمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به 171 هزار و 809 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »