لیبی, دولت لیبی

لیبی, دولت لیبی

دولت لیبی: از دستگیر شدن بیش از 120 مزدور جنگی استقبال می‌کنیم

دولت #لیبی: از دستگیر شدن بیش از 120 مزدور جنگی استقبال می‌کنیم

29/06/2020 05:15:00 ب.ظ

دولت لیبی : از دستگیر شدن بیش از 120 مزدور جنگی استقبال می‌کنیم

دولت لیبی : از دستگیر شدن بیش از 120 مزدور جنگی هنگام عبور به کشورمان توسط نیروهای امنیتی سودان استقبال می‌کنیم. - خبرگزاری آناتولی

29.06.2020استانبول/خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

آفریکوم: به همکاری خود با دولت لیبی ادامه می‌دهیمفرماندهی نیروهای آمریکا در آفریقا اعلام کرد که به همکاری خود با دولت لیبی ادامه خواهد داد. - خبرگزاری آناتولی

الان زمان دعوای مجلس و دولت نیست/ از ۱۵ تیرماه استفاده از ماسک در همه اماکن عمومی اجباری می‌شود/ میزان افزایش اجاره‌‌بها در شهرها بالاتر از ۲۰ درصد ممنوع استرییس‌جمهور، گفت: ما باید متحدتر و متشکل‌تر در کنار هم باشیم، الان موقع دعوای مجلس و دولت نیست؛ وقت دعوای قوه قضاییه با مجلس نیست، بلکه باید این سه قوه در کنار یکدیگر باشند و نیروهای مسلح با آنها متحد شوند و رهبری معظم بالاسر همه این‌ها باشد و مردم در صحنه حضور داشته باشند، بدون حضور مردم، ما موفق نخواهیم بود.

دولت کانادا از ارسال جعبه سیاه هواپیمایی اوکراینی به فرانسه استقبال کردهواپیمای_اوکراینی | دولت کانادا از ارسال جعبه سیاه هواپیمایی اوکراینی به فرانسه استقبال کرد. وزیر امور خارجه و وزیر ترابری کانادا روز شنبه در بیانیه‌ مشترکی از تصمیم ایران برای ارسال جعبه سیاه هواپیمایی اوکراینی به فرانسه برای بازخوانی استقبال کردند.

زبان دولت در بیان دستاوردهایش رسا نبوده/ وزارت ارشاد از مجوزهای خودبه اصحاب فرهنگ‌وهنر دفاع کندمعاون اول رییس جمهور با تأکید بر ایفای نقش حاکمیتی از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، گفت: مسئولیت اصلی این وزارتخانه بر اساس قانون، سیاستگذاری و برنامه‌ریزی در حوزه فرهنگ، هنر، اندیشه و رسانه است و همه دستگاه‌ها و موسسات فرهنگی و هنری باید از سیاستگذاری‌های تعیین‌شده توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تبعیت کنند.

یک قاشق کوچک از خاک آمازون سرشار از گونه‌های زیستی استهر یک قاشق چایخوری خاک آمازون گاه حاوی ۱۸۰۰ شکل میکروسکپی از حیات است که ۴۰۰ تای آنها را اشکال قارچی تشکیل می دهند.

شمار مبتلایان کرونا از ۱۰ میلیون و شمار قربانیان آن از ۵۰۰ هزار نفر گذشتبا وجود ادامه شیوع این ویروس مرگبار در سراسر جهان و جان باختن بیش از نیم میلیون نفر، کشورها تحت فشارهای عمدتا اقتصادی چاره‌ای جز کاهش سطح قرنطینه‌ها نداشتند. با این وجود به مردم هشدار داده شده که توصیه‌های بهداشتی از جمله حفظ فاصله اجتماعی و ضدعفونی دست‌ها، وسایل خانه و محل کار را جدی بگیرند.