دولت لیبی: از دستگیر شدن بیش از 120 مزدور جنگی استقبال می‌کنیم

29/06/2020 05:15:00 ب.ظ

دولت #لیبی: از دستگیر شدن بیش از 120 مزدور جنگی استقبال می‌کنیم

لیبی, دولت لیبی

دولت لیبی : از دستگیر شدن بیش از 120 مزدور جنگی استقبال می‌کنیم

دولت لیبی : از دستگیر شدن بیش از 120 مزدور جنگی هنگام عبور به کشورمان توسط نیروهای امنیتی سودان استقبال می‌کنیم. - خبرگزاری آناتولی

29.06.2020استانبول/خبرگزاری آناتولی

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

اعتراض‌های گسترده و سرکوب شدید در ایران؛ شورای هماهنگی تشکل‌های صنفی فرهنگیان دعوت به اعتصاب کرد

صدا و سیمای جمهوری اسلامی می‌گوید در اعتراضات یک هفته گذشته تاکنون و بر اساس آمار غیررسمی دست‌کم ۴۱ نفر جان خود را از دست داده‌اند. ادامه مطلب >>

آفریکوم: به همکاری خود با دولت لیبی ادامه می‌دهیمفرماندهی نیروهای آمریکا در آفریقا اعلام کرد که به همکاری خود با دولت لیبی ادامه خواهد داد. - خبرگزاری آناتولی

الان زمان دعوای مجلس و دولت نیست/ از ۱۵ تیرماه استفاده از ماسک در همه اماکن عمومی اجباری می‌شود/ میزان افزایش اجاره‌‌بها در شهرها بالاتر از ۲۰ درصد ممنوع استرییس‌جمهور، گفت: ما باید متحدتر و متشکل‌تر در کنار هم باشیم، الان موقع دعوای مجلس و دولت نیست؛ وقت دعوای قوه قضاییه با مجلس نیست، بلکه باید این سه قوه در کنار یکدیگر باشند و نیروهای مسلح با آنها متحد شوند و رهبری معظم بالاسر همه این‌ها باشد و مردم در صحنه حضور داشته باشند، بدون حضور مردم، ما موفق نخواهیم بود.

دولت کانادا از ارسال جعبه سیاه هواپیمایی اوکراینی به فرانسه استقبال کردهواپیمای_اوکراینی | دولت کانادا از ارسال جعبه سیاه هواپیمایی اوکراینی به فرانسه استقبال کرد. وزیر امور خارجه و وزیر ترابری کانادا روز شنبه در بیانیه‌ مشترکی از تصمیم ایران برای ارسال جعبه سیاه هواپیمایی اوکراینی به فرانسه برای بازخوانی استقبال کردند.

زبان دولت در بیان دستاوردهایش رسا نبوده/ وزارت ارشاد از مجوزهای خودبه اصحاب فرهنگ‌وهنر دفاع کندمعاون اول رییس جمهور با تأکید بر ایفای نقش حاکمیتی از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، گفت: مسئولیت اصلی این وزارتخانه بر اساس قانون، سیاستگذاری و برنامه‌ریزی در حوزه فرهنگ، هنر، اندیشه و رسانه است و همه دستگاه‌ها و موسسات فرهنگی و هنری باید از سیاستگذاری‌های تعیین‌شده توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تبعیت کنند.

یک قاشق کوچک از خاک آمازون سرشار از گونه‌های زیستی استهر یک قاشق چایخوری خاک آمازون گاه حاوی ۱۸۰۰ شکل میکروسکپی از حیات است که ۴۰۰ تای آنها را اشکال قارچی تشکیل می دهند.

شمار مبتلایان کرونا از ۱۰ میلیون و شمار قربانیان آن از ۵۰۰ هزار نفر گذشتبا وجود ادامه شیوع این ویروس مرگبار در سراسر جهان و جان باختن بیش از نیم میلیون نفر، کشورها تحت فشارهای عمدتا اقتصادی چاره‌ای جز کاهش سطح قرنطینه‌ها نداشتند. با این وجود به مردم هشدار داده شده که توصیه‌های بهداشتی از جمله حفظ فاصله اجتماعی و ضدعفونی دست‌ها، وسایل خانه و محل کار را جدی بگیرند.

دولت لیبی: از دستگیر شدن بیش از 120 مزدور جنگی هنگام عبور به کشورمان توسط نیروهای امنیتی سودان استقبال می‌کنیم.فرماندهی نیروهای آمریکا در آفریقا اعلام کرد که به همکاری خود با دولت لیبی ادامه خواهد داد.به گزارش خبرنگار ایلنا، حجت‌الاسلام حسن روحانی رییس‌جمهور صبح امروز یکشنبه هشتم تیر ماه در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا، در سخنانی با اشاره به سالروز شهادت شهید بهشتی، گفت: در سال ۶۰ حوادث بسیار سختی اتفاق افتاد و شاید تلخ‌ترین حادثه در سال ۶۰ ماجرای انفجار محل دفتر مرکزی حزب جمهوری اسلامی در سرچشمه تهران بود که در آنجا یک شخصیت بسیار والای ما شهید آیت الله بهشتی و ۷۲ نفر دیگر از یاران ایشان در یک حادثه به شهادت رسیدند و البته تعدادی هم زخمی شدند.در این بیانیه که در تارنمای رسمی دولت کانادا منتشر شده، آمده است: ما از اعلام امروز در نشست سازمان بین‌المللی هوانوردی غیرنظامی مبنی براینکه ایران به صورت رسمی متعهد شده است که اطلاعات ضبط کننده پرواز هواپیمای PS۷۵۲ اوکراینی روز ۲۰ ژوئیه (۳۰ تیر) در اداره تحقیق و تحلیل امنیت پرواز غیرنظامی فرانسه دانلود (بازخوانی) شود، استقبال می‌کنیم.

29.06.06.2020 استانبول/خبرگزاری آناتولی دولت لیبی: از دستگیر شدن بیش از 120 مزدور جنگی هنگام عبور به کشورمان توسط نیروهای امنیتی سودان استقبال می‌کنیم. وی افزود: ما یک شخصیت والای کم‌نظیر از لحاظ علمی، مدیریتی، جامع بودن و مسلط بودن به شرایط سیاسی دنیا، مسلط بودن به چند زبان زنده دنیا را متاسفانه از دست دادیم، به همان دلیل هم به خاطر اهمیت این حادثه هفته قوه قضاییه هم در همین ایام واقع می‌شود. . برقراری صلح در لیبی تنها از طریق روند سیاسی امکان‌پذیر است، اما حضور شرکت «واگنر» صلح را در این کشور به خطر انداخته و موجب درد و رنج بیشتر مردم می‌شود.