کرونا رزمایش مشترک آمریکا و کره جنوبی را با مشکل رو‌به‌رو کرده است

31/04/1399 09:30:00 ق.ظ

مقام‌های کره جنوبی می‌گویند با شیوع ویروس کرونا، هماهنگی جزئیات این رزمایش که سالانه در ابتدای ماه اوت برگزار می‌شد با مشکلاتی رو به رو شده است.

مقام‌های کره جنوبی می‌گویند با شیوع ویروس کرونا، هماهنگی جزئیات این رزمایش که سالانه در ابتدای ماه اوت برگزار می‌شد با مشکلاتی رو به رو شده است. مقامات کره جنوبی می‌گویند شیوع ویروس کرونا باعث شده تا زمان برگزاری رزمایش سالانه مشترک این کشور با آمریکا با اختلال مواجه شود؛ با این وجود سئول در تلاش است تا با طرف آمریکایی در خصوص مقیاس، دامنه و زمان این رزمایش به جمع‌بندی و هماهنگی برسد.

جئونگ کیونگ-دو، وزیر دفاع کره جنوبی روز سه‌شنبه ۲۱ ژوئيه با اعلام این مطلب اعلام کرد که با همتای آمریکایی خود در این رابطه گفتگو کرده ‌است اما هنوز دو طرف نتوانستند در خصوص جزئيات این رزمایش که عموما در ابتدای ماه اوت انجام می‌شود به جمع بندی برسند.

شیوع کرونا در کره جنوبی و آمریکا وضعیت نگران کننده‌ای را سبب شده و افزایش ابتلا به این ویروس در میان سربازان آمریکایی هماهنگی زمان‌بندی انجام رزمایش‌های این کشور را با دشواری‌هایی مواجه کرده است. مقامات کره جنوبی با اشاره به حساسیت این موضوع می‌گویند باید تمام زمینه‌های لازم برای تنظیم مقیاس، تاریخ و روش‌های رزمایش مورد بررسی قرار گیرد زیرا نمی‌توان شیوع ویروس کرونا را نادیده یا حتی دست‌کم گرفت. کره جنوبی اطمینان داده است که تمام تمهیدات لازم برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در بین سربازان آمریکایی را مد نظر قرار خواهد داد. headtopics.com

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

۴۲ هزار نفر در معرض خطر سیل در پی تخریب سد کاخوفکا؛ عملیات تخلیه در جریان است

سد و نیروگاه آبی «کاخوفکا» واقع در جنوب اوکراین بامداد روز سه‌شنبه ۶ ژوئن بر اثر انفجاری تخریب و آب پشت سد به مناطق پیرامون آن سرازیر شد. سیل بسیاری از شهرها و روستاهای منطقه خرسون را درنوردیده و زندگی هزاران نفر مختل شده است. ادامه مطلب >>

اختصاصی ایران‌وایر؛ جلسه توجیهی مقامات امنیتی با جایگاه‌داران بنزین درباره برخورد با اعتراضات

خبرساز شدن عکس دختری با کلاشنیکوف 'که با طالبان جنگید'عکس یک دختر جوان از غور در افغانستان که به گفته مقام‌های محلی بعد از کشته شدن پدر و مادرش توسط طالبان دست به اسلحه برد و با طالبان جنگید، خبرساز شد. شماری از کاربران شبکه‌های اجتماعی با همرسانی عکس این دختر از او را 'قهرمان' خوانده‌اند

با عمیق‌تر شدن بحران، پرزیدنت ترامپ و رهبران جمهوریخواه درباره کمک‌های مرتبط با کرونا گفت‌و‌گو می‌کنند🔺با عمیق‌تر شدن بحران، پرزیدنت ترامپ و رهبران جمهوریخواه درباره کمک‌های مرتبط با کرونا گفت‌و‌گو می‌کنند ⚡️جمهوریخواهان ارشد در کنگره روز دوشنبه در ملاقاتی با پرزیدنت دونالد ترامپ درباره بسته کمک بعدی برای مقابله با کووید۱۹ گفتگو می‌کنند.

توضیح زنگنه درباره تفاهمنامه ۲۵ ساله با چین/ هیچ شرکت خارجی با ما قرارداد امضا نمی‌کند/امریکا منعی برای حضور در میادین نفتی و گازی ایران ندارد/ قرارداد با هندی‌ها منتفی استوزیر نفت اظهار داشت: اولا قرارداد با چین مطرح نیست یک موافقتنامه کلی است. آنچه مربوط به نفت است با قاطعیت می‌گویم نه چینی‌ها از ما امتیازی خواسته‌اند و نه ما امتیازی داده‌ایم. همکاری درازمدت در توسعه میادین نفتی و گازی، پالایشی، پتروشیمی و خطوط لوله خواهد بود.

برگزاری انتخابات پارلمانی در سوریه، انتخاباتی با سرنوشتی روشن | DW | 19.07.2020پس از دو بار تعویق به علت شیوع کرونا، انتخابات پارلمانی در سوریه آغاز شد. انتخاباتی که نتیجه آن از پیش روشن است. این در حالی است که بحران اقتصادی شدید، گرانی، بیکاری و نبود امنیت به نارضایتی مردم دامن زده است.

وزیر امور خارجه ایران با نخست‌وزیر عراق دیدار کردظریف با نخست‌وزیر عراق دیدار کرد | وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران که به عراق سفر کرده است با مصطفی_الکاظمی ملاقات کرد ظریف: عراق قادر به ایفای نقش در تامین امنیت خلیج فارس است | ظریف: ایران همواره بر همکاری منطقه ای تاکید داشته و پیشنهادهای مختلفی را برای پیشبرد این همکاری ها مطرح کرده که آخرین مورد آن طرح «صلح هرمز» یا «طرح امید» است که رییس جمهوری ایران مطرح کرده است.