کاهش قیمت نفت خام برنت در بازارهای جهانی

31/05/1398 09:52:00 ق.ظ

22.08.

2019 استانبول/ خبرگزاری آناتولی قیمت هر بشکه نفت خام برنت در معاملات صبح امروز پنج‌شنبه 22 اوت 2019 ساعت 09.12 (به وقت ترکیه) با 0.45 درصد نزول به 60.12 دلار رسید. همچنین هر بشکه نفت خام وست تگزاس آمریکا (WTI) نیز هم‌ اکنون به بهای 55.58 دلار داد و ستد می شود.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

جای خالی عاشقانه‌ها | علی دهقان

... گاهی اوقات ساده بودن بهترین اتفاقی است که می‌شود به آن تکیه داد و با خیالی آسوده هر چه در درون می‌چرخد، کلمه کرد و در هوا رهایش ساخت. امروز و اینجا که نامش نوشته‌ای برای روزهای پایانی سال، یا روزهای نخستین یک سال جدید است، می‌خواهم این‌گونه باشم. مثلا فارغ از همه بگومگوهایی که در روزهای متعدد چنگی شد و بر صورت‌مان نشست، بنویسم که وقتی به عقب نگاه می‌کنم مخدوش‌ترین صورت، چهره سیاست است. شاید ساده‌تر هم بگویم بهتر باشد. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

قیمت هر بشکه نفت خام برنت به 60.04 دلار رسیدهر بشکه نفت خام برنت امروز با افزایش نسبی در مقایسه با روز گذشته به قیمت 60.04 دلار معامله شد. - خبرگزاری آناتولی

کاهش قیمت دلار و سکه؛ یورو ۲۰۰ تومان گران‌تر از نرخ جهانی به فروش رفتبانک مرکزی ایران یورو را به نرخ ۱.۱۲۸۷ دلار و معادل ۱۳ هزار و ۱۵۰ تومان عرضه کرد که نزدیک به ۲۱۴ تومان گران‌تر از نرخ جهانی بود.

آژیر خطر کاهش جمعیت فوک خزری در ایرانمدیرکل دفتر زیست بوم دریایی سازمان حفاظت محیط زیست: فوک خزری یکی از گونه‌های در معرض خطر انقراض است و کاهش جمعیت آن در ایران نگران‌کننده است.

ترامپ: کاهش مالیات‌ها را در نظر داریمدونالد ترامپ که بهبود اوضاع اقتصادی آمریکا را برگ برنده ریاست جمهوری خود می‌داند گفته کاهش مالیات بر درآمد را به عنوان اهرمی موقت برای تقویت اقتصاد کشورش در نظر گرفته است. بسیاری از اقتصاددانان با توجه به ادامه جنگ تجاری میان واشنگتن و پکن، از وقوع یک دوره رکود در آینده نزدیک خبر داده‌اند.

کاهش 14 تا 35 درصدی ترافیک تهران در تیر ماهمعاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از انتشار گزارش وضعیت ترافیکی مردادماه در روزهای آتی خبر داد و گفت: مجموع کل روزهای تیرماه جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل نشان می‌دهد ترافیک در محدوده کنترل آلودگی هوا و خارج از رینگ حلقه اول و دوم، بسیار کاهش پیدا کرده است.

خطر کاهش جمعیت فوک خزری در ایران