قیمت هر بشکه نفت خام برنت به 60.04 دلار رسید

29/05/1398 10:04:00 ق.ظ

هر بشکه نفت خام برنت امروز با افزایش نسبی در مقایسه با روز گذشته به قیمت 60.04 دلار معامله شد. - خبرگزاری آناتولی

هر بشکه نفت خام برنت امروز با افزایش نسبی در مقایسه با روز گذشته به قیمت 60.04 دلار معامله شد. - خبرگزاری آناتولی 20.08.

2019 آنکارا/ خبرگزاری آناتولی قیمت هر بشکه نفت خام برنت در معاملات صبح امروز سه‌شنبه 20 اوت 2019 در ساعت 09.23 دقیقه (به وقت ترکیه) با افزایش 0.78 درصدی به 60 دلار و 04 سنت رسید. همچنین هر بشکه نفت خام وست تگزاس آمریکا (WTI) نیز هم‌ اکنون به بهای 56.15 دلار داد و ستد می شود.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

روایت نجات زنان اچ آی وی مثبت با یک خط مشاوره

منصوریان: خط هات لاین یا خط تلفنی اورژانس اجتماعی زمانی در تهران برقرار می شود که وقتی فردی قصد آزار به خود یا خودکشی داشت، هیچ مرجعی برای دریافت مشاوره فوری ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

قیمت نفت می‌تواند به خاطر خودروهای برقی به بشکه‌ای ۱۰ دلار برسد | DW | 19.08.2019بر اساس یک پژوهش، اگر خودروهای برقی بتوانند در رقابت با موتورهای بنزینی و دیزلی برای خود جا باز کرده و فراگیر شوند، قیمت نفت می‌تواند در درازمدت به حدود بشکه‌ای ۱۰ دلار سقوط کند. این امر البته تازه از سال ۲۰۲۵ متصور است.

قیمت نفت برنت به 59,44 دلار رسیدهر بشکه نفت خام برنت در معاملات صبح امروز در بازارهای جهانی با قیمت 59,44 دلار داد و ستد شد. - خبرگزاری آناتولی

زیان ۴ میلیون تومانی زعفرانکاران در هر کیلوگرم محصول/ قیمت منطقی برای هر کیلوگرم زعفران، ۱۰ میلیون تومان است/ کاهش ۱۵ درصدی صادرات در سه ماه نخست سالعضو شورای ملی زعفران در مورد قیمت خرید زعفران نو در سال‌جاری گفت: پیش بینی می‌شود هر کیلوگرم زعفران نو در سال‌جاری ۶ تا ۸ میلیون خریداری شود در حالی که با توجه به افزایش هزینه تمام شده تولید در سال‌جاری، قیمت خرید هر کیلوگرم زعفران از کشاورزان نباید کمتر از ۱۰ میلیون باشد.

تعویض هر برگ اسکناس چند؟یک اقتصاددان اظهار کرد: تعویض هر برگ اسکناس حدود ۳۰۰ تومان هزینه در بردارد و تغییر اسکناس‌های نو به جای اسکناس‌های کهنه به طور معمول نزدیک به ۲۷۰ میلیارد تومان هزینه می‌برد که تغییر شمایل اسکناس‌ها متناسب با واحد پولی جدید می‌تواند طی پنج سال و به تدریج انجام شود تا تا دیگر شاهد افزایش هزینه‌های تغییر واحد پولی نباشیم.

سیب‌زمینی صدرنشین افزایش قیمت در خرداد ماه امسالجدیدترین آمار منتشر شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت نشان می‌دهد که سیب‌زمینی، خرما مضافتی، لوبیا سفید، پیاز، گوجه فرنگی و سیب قرمز از جمله کالاهای اساسی هستند که قیمت آن‌ها در خرداد ماه امسال نسبت به ماه مشابه در سال گذشته، بیش از ۱۰۰ درصد افزایش داشته است.

قیمت ۵۵ کالای اساسی سر به فلک کشید/ خرما، سیب زمینی و پیاز در راس گرانی‌هاآمار وزارت صنعت از تغییرات قیمت کالاهای اساسی در خرداد ماه ۹۸ حکایت از افزایش قیمت خرما، سیب زمینی و پیاز نسبت به مدت مشابه سال گذشته دارد.