کامیون‌داران معترض پل مرزی کانادا به آمریکا را بستند | DW | 09.02.2022

20/11/1400 09:11:00 ب.ظ

کامیون‌داران معترض به مقررات کرونایی دولت کانادا، پس از اختلال در ترددهای خیابانی پایتخت کشور، پل مهم مرزی با آمریکا را بستند. رئیس اتحادیه رانندگان، این اعتراضات مورد حمایت سیاستمداران محافظه‌کار را 'انزجارآور' خواند.

کامیون‌داران معترض به مقررات کرونایی دولت کانادا، پس از اختلال در ترددهای خیابانی پایتخت کشور، پل مهم مرزی با آمریکا را بستند. رئیس اتحادیه رانندگان، این اعتراضات مورد حمایت سیاستمداران محافظه‌کار را 'انزجارآور' خواند. کامیون‌داران معترض به مقررات کرونایی دولت کانادا، پس از اختلال در ترددهای خیابانی پایتخت کشور، پل مهم مرزی با آمریکا را بستند. رئیس اتحادیه رانندگان، این اعتراضات مورد حمایت سیاستمداران محافظه‌کار را"انزجارآور" خواند.

اعتراض شمار زیادی از رانندگان کامیون علیه مقررات کرونایی دولت کانادا ابعاد تازه‌ای به خود می‌گیرد. نخست تردد به هر دو سوی این پل مسدود بوده، اما از شامگاه سه‌شنبه ۸ فوریه مسیر به سوی آمریکا بار دیگر آزاد شده است.

این پل، شاهراهی پراهمیت میان دو کشور آمریکا و کانادا است. روزانه ۸ هزار کامیون از مرز مشترک دو کشور گذر می‌کنند. از طریق این پل حدود ۷۵درصد صادرات کانادا به آمریکا سرازیر می‌شود. جشن و پارتی خیابانی معترضان در اوتاوا، پایتخت کانادا headtopics.com

لابد حق دارن بنده خدا ها....

دولت ترودو، هدف حملات ترودو اما روز سه‌شنبه ۸ فوریه لحن خود را ملایم‌تر کرد و گفت: «همه ما دل‌مان از محدودیت‌ها و تعهدات پر است؛ دیگر از قربانی دادن خسته شده‌ایم.» او اما یک بار دیگر شهروندان کانادا را فراخواند خود را در برابر کووید-۱۹ واکسینه کنند"تا مانع از محدودیت‌های بیشتر شود".

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

شرکت آلمانی آبجویی ابداع کرد که در خانه و با ترکیب پودر و آب درست می‌شود

با نزدیک شدن فصل تابستان و گرمای هوا، بازار فروش آبجو بار دیگر رونق گرفته است. اکنون یک شرکت آلمانی می‌گوید با آبجوسازی در خانه می‌خواهد این صنعت را متحول کند. ادامه مطلب >>

مجلس عراق انتخاب رئیس جمهوری را تا زمان نامشخصی به تعویق انداختمجلس عراق انتخاب رئیس جمهوری را تا زمان نامشخصی به تعویق انداخت جلسه انتخاب رئیس جمهوری در پارلمان عراق امروز در حالی تشکیل شد که تنها 58 نماینده در این جلسه حاضر شدند. بدین ترتیب جلسه پارلمان به تعویق افتاده و رئیس‌جمهور عراق در این جلسه انتخاب نشد.

کنسولگری آمریکا در اربیل قتل یک زن تراجنسیتی در کردستان عراق را محکوم کرد🔺کنسولگری آمریکا در اربیل قتل یک زن تراجنسیتی در کردستان عراق را محکوم کرد ▪️قتل یک زن تراجنسیتی ٢٣ ساله در شهر دهوک کردستان عراق خشم فعالان حقوق بشری و دیپلمات‌های ساکن این منطقه را برانگیخت. ⬇️ بیشتر بخوانید:

آذربایجان هشت سرباز ارمنی را با میانجی‌گری فرانسه و اتحادیه اروپا آزاد کردالیزه در بیانیه‌ای اعلام کرد: «آزادی زندانیان ارمنی بخشی از مجموعه اقدامات بشردوستانه و بازگرداندن اعتماد بین ارمنستان و آذربایجان برای تثبیت وضعیت در قفقاز جنوبی است». ظهر قاسم في حلمه عام 2015 ، أن المسلمين سيهتزون بشدة وسينتهي بهم الأمر في قتال بعضهم البعض ، إذا لم يؤمنوا بالأحلام. تتحول الكثير من أحلام قاسم الآن إلى حقيقة ، ويطلق عليه الكثير من المسلمين لقب الإمام المهدي.

بنت: آمریکا «آزادی عمل» اسرائیل برای مقابله با تهدیدهای ایران را به رسمیت می‌شناسدنفتالی بنت، نخست‌وزیر اسرائیل می‌گوید رئیس‌جمهوری آمریکا طی گفت‌وگویی تلفنی به وی اطمینان خاطر داده است که چه توافق هسته‌ای 2015 موسوم به «برجام» احیا بشود گفته هر جوری خواستید خودتون رو به فنا بدید

یک فرمانده حوثی 8 عضو خانواده خود را به قتل رساندیکی از فرماندهان شبه‌نظامیان حوثی در شهر معبر، استان ذمار، واقع در مرکز یمن، دوشنبه 7 فوریه اقدام به قتل 8 عضو خانواده خود کرد.این شبه‌نظامی حوثی در اقدامی نه اسمی نه مکانی بدون مشخصات فقط یه فرمانده حوثی؟؟؟ اینجاست که میگن قافیه چو به تنگ اید شاعر به جفنگ اید

۵ میلیون دلار برای رانندگان کامیون در کانادا جمع شد؛ ترودو: اعتراض را تمام کنیداین درحالیست که برخی از معترضان خواستار برخورد با شخص نخست وزیر به‌دلیل اعمال محدودیت‌های کرونایی دولت بر مردم شده اند. بر روی یکی از این بنرها تصویری از میله‌های زندان دیده می‌شود که کنار آن نوشته شده:‌ «خانه جدید ترودو اینجاست.»