اولین تست مثبت دوپینگ در المپیک چین متعلق به یک ورزشکار ایرانی است | DW | 09.02.2022

20/11/1400 09:49:00 ب.ظ

اولین مورد دوپینگ در رقابت‌های المپیک زمستانی ۲۰۲۲ چین مشخص شد. آزمایش دوپینگ حسین ساوه شمشکی، پرچمدار ایران در بازی‌های المپیک زمستانی پکن در دور اول مثبت اعلام شده است.

اولین مورد دوپینگ در رقابت‌های المپیک زمستانی ۲۰۲۲ چین مشخص شد. آزمایش دوپینگ حسین ساوه شمشکی، پرچمدار ایران در بازی‌های المپیک زمستانی پکن در دور اول مثبت اعلام شده است. این اولین نمونه دوپینگ تایید شده در بازی‌های المپیک زمستانی ۲۰۲۲ در پکن است. طبق مقررات این بازی‌ها ساوه شمشکی که اکنون ۳۶ سال دارد، اجازه شرکت در هیچ یک از بخش‌های مسابقه، تمرین یا فعالیت‌های دیگر المپیک زمستانی ۲۰۲۲ را ندارد.

او در روسیه با کسب مقام سی و یکمی در اسلالوم بهترین نتایج خود را به دست آورد. افتتاحیه المپیک زمستانی با حضور رئیس جمهور چین و همسرش، توماس باخ (نفر سوم از سمت چپ) رئیس کمیته بین‌المللی المپیک و آنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل.

"آشیانه پرنده"؛ میزبان افتتاحیه المپیک زمستانی عبدالفتاح سیسی، رئیس جمهور مصر از جمله مهمانان ارشد در در مراسم افتتاحیه المپیک زمستانی چین بود. "آشیانه پرنده"؛ میزبان افتتاحیه المپیک زمستانی مراسم گشایش چیزی از جلال و شکوه المپیک‌های قبلی کم نداشت. تنها زمان برنامه کوتاه شده و نزدیک ۱۰۰ دقیقه بود. headtopics.com

تف سربالا بندازم؟ ۲۹ساله اسکی میرم فکر میکردم ۱بارهم شده از کشورم ۱نفر میره المپیک

۴ سال داره زانوش رو درمان میکنه و انواع داروها رو‌مصرف میکنه. استرویید آنابولیک ها از ۸ ساعت تا ۱۸ ماه قادرن در تست خون مشاهده بشن. کوبیدن یه ورزشکار ملی چه دردی ازتون دوا میکنه که اینطوری حمله میکنید؟

به یاد جاوید نام ؛ ناصرحجازی، ما باید ببینیم کجامون سالمه...

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

رئیسی: پیشرفت موشکی کشور با تهدید دشمن متوقف نخواهد شد

رئیس جمهوری گفت: صنایع دفاعی و موشکی در ایران بومی شده است و وارداتی نیست. ادامه مطلب >>

چقدر تحقیر آمیز بیان کردی صگیونیست ما رکورد زدیم 😁 همه چیز با هم سقوط کرده از برکت اسلام این افتخار بزرگ به ایرانیان بود که در المپیک زمستانی ورزشکارانی به نمایندگی از آن کشور اشتراک کردند، که دهها کشور جهان این شانس را دریافت نکردند. اقای حسین ساوه نباید این ضربه را به کشور وارد میکرد و با آبروی ۸۰ میلیون انسان بازی میکرد.

ایران چهار نفر را برای شرکت در المپیک زمستانی فرستاد و اصل کاری دوپینگی از کار در آمد. در جمهوری اسلامی همه چیز به کثافت کشیده شده است احسنتتتت ایرانی به علت تحریم، داروی دوپینگ خوب و غیرقابل شناسایی وارد نمی‌شود.

ثبت 5 مورد ابتلا به کرونا در اماکن مرتبط با برگزاری المپیک زمستانی پکنکمیته برگزاری المپیک زمستانی پکن از ثبت 5 مورد ابتلا به کرونا در اماکن مرتبط با برگزاری این مسابقات خبر داد. - خبرگزاری آناتولی مرگ بر چین

محدودسازی اینترنت در قالب طرح صیانت؛ روزنامه شرق: نقش نیروهای مسلح در متن نهایی پررنگ استیک روزنامه چاپ تهران درباره نسخه نهایی طرح صیانت فضای مجازی نوشت، در متن نهایی برای راه‌اندازی اینترنت ملی نقش نیروهای نظامی و مسلح پررنگ است. این متن تاکنون پنج بار تغییر کرده و این ویراست «به احتمال زیاد به شورای نگهبان می‌رود و در صورت تأیید به قانون تبدیل می‌شود.» مرگ برمستبد مرگ برطالبان وطالبانیسم بابستن ایتنرنت واستبدادنمیتوان حکومت کرد. سر بایدن سلامت. جمهوری اسلامی رژیمی است که بایدن تمام تلاش خود را کرد تا به بهانه های گوناگون آن را سرپا نگه دارد. وقتی چهره واقعی شما نمایان شد اجرای طرح صیانت دیر است و هرچه اصرار به نت ملی کنید برای پنهان کردن ماجرا رسوایی بیشتر و تحریک مردم این ذات بشر است

«۱۱۴ مرگ» دیگر در آمار رسمی کرونا در ایران؛ وزیر بهداشت: ۹۰ درصد بستری‌شدگان واکسن نزده‌اندهمزمان با اعلام وزارت بهداشت مبنی بر شناسایی ۳۸۷۵۷ مبتلای جدید به ویروس کرونا در ایران، علی خامنه‌ای نیز بر ضرورت استفاده از ماسک و تزریق دوز سوم واکسن کرونا تاکید کرد.

ویدئوی دیوید بکام در تورنمنت فوتبال آماتور زنان در قطرحضور ملی پوش سابق تیم ملی انگلیس در این تورنمنت که مسابقات آن در استادیوم بزرگ شهرک آموزش برگزار می‌شود مشوقی برای فوتبالیست‌های زن قطری بود.

انفجار در ابوظبی و هشدار سفارت آمریکا در امارات | DW | 09.02.2022امارات می‌گوید، حریق در ساختمانی در مرکز ابوظبی که بسیاری در شبکه‌های اجتماعی آن را حمله‌ای جدید قلمداد کردند ناشی از انفجار یک سیلندر گاز بوده است. سفارت آمریکا به شهروندان خود هشدار داده است. chawshin_83 همیشه فکر میکردم خبرات موثقه SHIBA 🚀❤️💙🚀shibaswap 🚀🚀shibainu 💙💙leash ❤️❤️shibabone 🚀🌺 shibacoin 🚀🚀🚀🚀 Oshiverse 🚀 shibarmy❤️🚀🚀❤️ Shibarium 🚀🚀🚀 shib ❤️🚀🚀 shibarmystrong 🚀🚀❤️ bone 🍖🍖 باور کنیم آمریکایی ها بخاطر انفجار یک کپسول گاز ،به شهروندانش هشدار می‌دهد!!!!

مذاکره در اتریش و رونمایی موشک در ایران؛ تفسیر رسانه‌های اسرائیل از نام «خیبرشکن»سایت روزنامه اسرائیلی جروزالم پُست نیز با انتشار گزارشی نوشت که اگر بُرد این موشک درست اعلام شده باشد، می‌تواند از غرب ایران به اسرائیل برسد. روزنامه هاآرتص نیز این عنوان را برای خبر رونمایی ایران از موشک خیبرشکن انتخاب کرد: «ایران از موشک جدیدی رونمایی کرد که می‌تواند اسرائیل را هدف قرار دهد.» زنده باد ایران قوی مذاکره هسته ای است نه موشکی رسانه پولکی نیاز به تفسیر نیست داره میگه با این اسراییل رو میزنم