کالین: جامعه جهانی باید تقویمی برای آزادسازی مناطق اشغالی آذربایجان ارایه دهد

15/07/1399 07:15 ب.ظ

سخنگوی ریاست جمهوری تاکید کرد که جامعه جهانی و سازمان‌های بین‌المللی باید تقویمی در زمینه آزادسازی اراضی اشغالی آذربایجان ارایه کنند. - خبرگزاری آناتولی

سخنگوی ریاست جمهوری تاکید کرد که جامعه جهانی و سازمان‌های بین‌المللی باید تقویمی در زمینه آزادسازی اراضی اشغالی آذربایجان ارایه کنند. - خبرگزاری آناتولی ابراهیم کالین، سخنگوی ریاست جمهوری ترکیه طی اظهارتی در ارتباط زنده از طریق ویدیو کنفرانس با شبکه تلویزیونی دولتی آذربایجان «AZTV» در رابطه با موضع جهانی نسبت به عملیات آذربایجان برای آزادسازی خاک خود از اشغال ارمنستان گفت: جامعه جهانی،...

ابراهیم کالین، سخنگوی ریاست جمهوری ترکیه طی اظهارتی در ارتباط زنده از طریق ویدیو کنفرانس با شبکه تلویزیونی دولتی آذربایجان «AZTV» در رابطه با موضع جهانی نسبت به عملیات آذربایجان برای آزادسازی خاک خود از اشغال ارمنستان گفت: جامعه جهانی، گروه مینسک سازمان‌‌های امنیت و همکاری اروپا وملل متحد باید تقویمی در زمینه آزادسازی این اراضی ارایه کنند.

کالین گفت: اگر این را نمی‌توانند انجام دهند، باید یک مکانیزم دیگری برای گروه مینسک جایگزین شود. اگر مشکل آغاز یک مذاکره سیاسی است، نخست ارمنستان باید اشغالگری خود را به پایان رساند. گروه مینسک اگر قرار است فراخوانی بدهد، مخاطب آن باید ارمنستان باشد نه آذربایجان.

سخنگوی رئیس جمهور ترکیه ادامه داد: ما از اظهارات رئیس جمهور آذربایجان مبنی بر ارایه یک تقویم پایان اشغال ارمنستان حمایت می‌کنیم. آشکار است که مسئله قره‌باع در 30 سال گذشته به دلیل وعده‌های پوچ و نقشه‌راه‌های نامعلوم حل نشده است. headtopics.

ادامه مطلب:
aa_persian »

هزینه عدم رعایت پروتکل‌ها در جامعه باید بالا برود/ مردم به هشدارهای بهداشتی خیلی اهمیت نمی‌دهندفرماندار اسلامشهر در گفت‌وگو با ایلنا: هزینه عدم رعایت پروتکل‌ها در جامعه باید بالا برود/ مردم به هشدارهای بهداشتی خیلی اهمیت نمی‌دهند

روسیه: عواقب قطع حمایت آمریکا از سازمان جهانی بهداشت باید بررسی شودایالات متحده روز دوم سپتامبر اعلام کرد که بدهی ۸۰ میلیون دلاری‌اش را به سازمان جهانی بهداشت نخواهد پرداخت. روسيه ناراحته خيلي خودش بياد پول بذاره Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more.

پای کرونا روی گلوی جامعه، رعایت نکنید خیلی‌ها خفه می‌شوندپای کرونا روی گلوی جامعه، رعایت نکنید خیلی‌ها خفه می‌شوند معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با بیان اینکه پای کرونا روی گلوی جامعه است و اگر رعایت نکنیم پاییز امسال این ویروس خیلی‌ها را خفه خواهد کرد گفت: مردم به صدای این زنگ خطر توجه کنند.

اصولگرایان موفق شدند جامعه را از برجام ناامید کنندعبدالله ناصری گفت: با توجه به نتایج انتخابات در سال‌های 92، 94 و 96 امور را طوری پیگیری می‌کنند که فضا برای یکدست شدن قدرت فراهم شود. در واقع اصولگرایان موفق شدند جامعه را از برجام ناامید کنند و پس از خروج آمریکا از توافق هسته‌ای هم توانستند کارهایشان را پیگیری کنند.

سازمان جهانی بهداشت: تا کنون حدود ۱۰ درصد از جمعیت جهان به ویروس کرونا مبتلا شده‌اندمایکل رایان، رئیس بخش اورژانس سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد که «بهترین برآوردها» حاکی از آن است که تقریبا ۱۰ درصد از جمعیت جهان (بیش از ۷۶۰ میلیون نفر) تا کنون به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند؛ این رقم بیش از ۲۰ برابر موارد تایید شدۀ ابتلا به این بیماری از سوی کشورهاست. Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more.

طنین موسیقی هنرمند ایرانی در افتتاحیهٔ دومین مجمع جهانی اقتصاد شهری«فرهنگ و هنر و خصوصا موسیقی، یکی از اساسی‌ترین روش‌ها برای افزایش توان پذیرش دیگران است.»