یازده تن از اطرافیان دونالد ترامپ کرونا گرفته‌اند | DW | 06.10.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 69 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 31%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

کایلی مک‌اینانی سخنگوی کاخ سفید به کرونا مبتلا شده است. او یک روز پیش از آن بدون ماسک در جمع خبرنگاران حضور داشت. او نتیجه تست کرونای خود را در توییت منتشر کرده است. در مجموع ۱۱ تن از نزدیکان ترامپ کرونا گرفتند.

پس از ابتلای دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا به ویروس کرونا موارد دیگری از ابتلای نزدیکان ترامپ در کاخ سفید نیز گزارش شده است.

مک‌اینانی سخنگوی ۳۲ ساله کاخ سفید در حساب توییتر خود نوشته است که تست کرونای او مثبت است. او گفت قرنطینه می‌شود و از خانه کار خواهد کرد. مک انانی در چند روز گذشته به کار خود در کاخ سفید ادامه داده بود و یک روز پیش از مثبت‌شدن تست خود با خبرنگاران در خارج از کاخ سفید صحبت کرده و در حین صحبت با خبرنگاران ماسک نزده بود. مک انانی قبلا زدن ماسک را"تصمیم شخصی" توصیف کرده و بارها به آزمایش‌های تست کرونای خود اشاره کرده بود.

خبرگزاری رویترز از قول منابع ناشناس گزارش داده است، یکی دیگر از کارمندان بخش مطبوعات کاخ سفید و یک کارمند دفتر ارتباطات نیز تست ویروس کرونای مثبت داشته است.ملانیا ترامپ بانوی اول آمریکا، هوپ هیکس مشاور ارشد ریاست جمهوری، نیکلاس لونا دستیار ترامپ و بیل استیپین رئیس ستاد انتخاباتی ترامپ به ویروس کووید-۱۹ مبتلا شده‌اند.روز شنبه گذشته ۲۶ سپتامبر در"باغ رز" کاخ سفید مهمانی بزرگی برای پیشنهاد عضویت بارت برگزار کرد.

اینکه ترامپ، در تماس با مهمانان در این ضیافت مبتلا به کرونا شده است یا پس از آن از طریق تماس با مشاور خود، هوپ هیکس، روشن نیست. اما اکنون روشن شده است که عده‌ای از کسانی که در آن ضیافت بوده‌اند، از جمله رئیس دانشگاه نوتردام و همچنین دو سناتور آمریکایی نیز به این ویروس مبتلا شده‌اند.روز جمعه دوم اکتبر، تست کرونای دونالد ترامپ و همسرش مثبت اعلام شد. ترامپ برای مداوا به بیمارستان نظامی والتر رید، واقع در شمال واشنگتن منتقل شد و تنها پس از سه روز از بیمارستان مرخص شد و به کاخ سفید برگشت.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اگر مثل خودش کرونا گرفته باشند، زیاد نگران نباشید، فردا سر کار حاضرند ، مگر اینکه ترامپ سوپر سوپر باشه. 😅

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در ایران – شمار قربانیان کرونا در یک شبانه روز با ثبت ۲۳۵ مرگ رکورد زدصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. خوب عکسی برای قربانیان کرونا انتخاب کردید، بعید میدونم جون سالم از کرونا به در برده باشند. واسه اعلام رکورد کرونا عکس عزاداری گذاشتید؟؟! تف به هر چی بی شرفه!!! 🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

۲۳۵ فوتی جدید کرونا در کشور / ۳۹۰۲ تن دیگر مبتلا شدندشناسایی ۳۹۰۲ بیمار جدید کووید۱۹ در کشور *تعداد مبتلایان جدید: ۳۹۰۲ نفر *تعداد فوت‌شدگان جدید: ۲۳۵ نفر ‌ *تعداد کل مبتلایان: ۴۷۵۶۷۴ نفر *تعداد بهبودیافتگانِ ترخیص شده: ۳۹۲۲۹۳ نفر *تعداد فوت‌شدگان: ۲۷۱۹۲ نفر این اعداد را در ده ضرب کرده تا امار واقعی را بدست اورید؟؟ج.ا ساده ترین و کم هزینه ترین راه مبارزه با کرونا را کشف کرده،،یعنی تقسیم بر ده و در اینده نزدیک بر صد؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رکوردشکنی دوباره کرونا در کشور / ۴۱۵۱ تن دیگر مبتلا شدندرکوردشکنی دوباره کرونا در کشور ۴۱۵۱ تن دیگر مبتلا شدند *تعداد مبتلایان جدید: ۴۱۵۱ نفر *تعداد فوت شدگان جدید: ۲۲۷ نفر ‌ *تعداد کل مبتلایان: ۴۷۹۸۲۵ نفر *تعداد بهبود یافتگانِ ترخیص شده: ۳۹۴۸۰۰ نفر *تعداد فوت شدگان: ۲۷۴۱۹ نفر وزیر بهداشت گوزو قبل محرم در مورد حماسه حرف میزد اینم نتیجه اون حماسه که می گفت! خامنه‌ای_گوه_خورد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شمار بهبودیافتگان کرونا در ترکیه به 287 هزار و 599 تن رسیدطی 24 ساعت اخیر با بهبودی 1229 نفر از کرونا شمار بهبودیافتگان در ترکیه به 287 هزار و 599 تن رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

حسن روحانی: عملکرد اقتصادی ایران در دوره شیوع ویروس کرونا از آلمان بهتر بودمتوهم!!!
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

یک روز بدون مرگ ومیر ناشی از کرونا در استرالیاطی شبانه روز گذشته هیچ مورد فوتی نشی از ویروس کرونا در استرالیا ثبت نشده‌است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »