چرا ترامپ نه، خامنه‌ای آری؟ واکنش‌ها به بسته شدن توییتر رئیس جمهوری آمریکا

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 69 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 31%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

منتقدان هژمونی بخش خصوصی در جهان غرب می‌گویند این مورد شاهدی بر مدعای آنان است زیرا نشان می‌دهد که یک فرد یا گروهی از افراد با بهره‌گیری از سرمایه و تشکیلات متعلق به خودشان، ارزش‌های دموکراتیک جهان‌شمول را به چالش می‌کشند.

منتقدان حدف حساب ترامپ می‌گویند مسئولان شرکت توییتر از این موضوع که توییتر رسانه محبوب او بوده سوء استفاده کرده و در واقع مهم‌ترین راه انتقال پیام‌های او را بسته‌اند.کاربران دیگری نیز با این توضیح که ترامپ پس از واقعه اشغال کنگره به دست هوادارانش، در حال تشویق و ترویج خشونت و دادن اطلاعات گمراه کننده است، از اقدام توییتر حمایت کردند.

او گفته است: «دشمنان آزادی بیان در سراسر جهان از جمله در روسیه از این اقدام سوء استفاده کرده و هر بار که بخواهند کسی را ساکت کنند، می‌گویند این امر رایجی است و حتی حساب کاربری ترامپ هم بسته شده است.» آلکسی ناوالنی در همان رشته توییت می‌نویسد: «قاتلان خونسردی چون پوتین و نیکلاس مادورو، دروغگوها و دزدانی چون دیمیتری مدودف حساب توییتری دارند.»وی با متهم کردن توییتر به سانسور نوشته است: «آنهایی که وجود کووید۱۹ را انکار کردند، آزادانه در فضای توییتر می‌چرخند و ارتباط برقرار می‌کنند. حرف‌های آنها جان هزاران نفر را گرفته است، اما این ترامپ است که حساب کاربری‌اش آشکارا و برای خودنمایی بسته می‌شود. این اقدامات گزینشی نشان می‌دهد که این کار در حقیقت نوعی سانسور بوده است.

نظیر این انتقاد در اروپا نیز مطرح شده است. «می‌یر حبیب»، نماینده و نایب رئیس کمیسیون سیاست خارجی مجلس فرانسه در توییتی نوشته است: «خامنه‌ای که قادر است نسل‌کشی کند، ملت خودش را می‌کشد، همجنس‌گرایان را به دار می‌آویزد و زنان زناکار را شلاق می‌زند، می‌تواند آزادانه توییت کند اما دهان دونالد ترامپ را بسته و او را حذف کرده‌اند! خودتان ببینید در دنیای توییتر و فیسبوک چه خبر است!»

موافقان کارزار علینژاد می‌گویند ابعاد رفتارها و رویکردهای سرکوب‌گرانه رهبر جمهوری اسلامی از سیاست‌های ترامپ بدتر بوده و قابل قیاس نیست و اگر فرسته‌های ترامپ مصداق نقض آزادی بیان باشد، مطالب خامنه‌ای نیز حتما در این دسته جای می‌گیرد و حساب او هم باید بسته شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

چرا ترامپ آری خامنه ای نه ؟ درستش اینه

چون ترامپ خیسی هست نمی خواد هزینه بکنه ولی حضرت آقا دست و دلبازه کمک مالی میکنه به تویتر

چون خامنه ای برد ترامپ باخت

خامنه ای مرده عشق و ترامپ نامرد زورگو عوضی

زیرنقاب پرستوی توییتر کرکس لاشخور عاشق جمجمه واستخوان هست ؟ جایگاه عقاب ترامپ میان لاشخوران نیست مجبورشود کرکس راشکارمیکند؟ شما چطور 🔥💩👊🏻جاویدشاه🌹🌹🌹

خوب با ابروی یورو نیوز بازی میکنید .. سردبیر خبرتون داره گند میزنه تو اعتبارتون

دليل واقعيش اينه تويتر ميگه: ما هم خامنه ای دشمن خود میدونیم اما چکار میشه کرد که ادب و معرفت این بزرگوار‌دست ما فلج کرده اما همه ما از روز اول میدانستیم که ترامپ یه شخص جاکش و نسناسی بیش نیست اما ۴ سال بر همه روسواییهایی که در دنیا کرد پوشوندیم تا اینکه آبروی خودمون هم ریخت

چون خامنه ی قدرتی برای از بین بردن دنیا نداره ولی ترامپ داشت و داره فعلا

چرا آخه اینطور دیوانه وار تیتر می زنی؟ بین رهبر فرهیخته ما با ترامپ دیوانه خیلی فرقه. واكسن_میسازیم واکسن_مطمئن_میسازیم مرد_میدان سردار_سلیمانی

همه این حرفها دروغه افلیج خبیث و پلید میخواد مردم ایران از بین بروند و بیشتر بر سر قدرت بماند ، همین و بس !!!!

چون این یکی نوکر ملکه است و اون یکی نه

2نفر بودند که در آغاز، همه ازشان تعریف میکردند و بهشان بال و پر میدادند، اما 2نفر راجع به آنها اخطار دادند. -اولین کسی که راجع به ترامپ هشدار داد، رهبر ایران بود. -حدود 40 سال پیش اولین کسی که راجع به صدام هشدار داد و او را دیوانه خواند، امام خمینی بود. زمان اثبات کرد.

خاک بر سرت با این مقایسه.

احمق! یک فرد خداترس که تمام توان و آبرویش را برای مبارزه با ترامپ وحشی گذاشت تا نه تنها ملتش بلکه کل دنیا با عدم انتخاب این فرد متوحش توسط آمریکاییها آسیب نبینند را با یک قمارباز قیاس میکنید؟یادتون رفته ترامپ که امروز به او سنگ می زنید تا دیروز برای تحریم ما حلوا حلوایش میکردید؟

از زبان جک جهادی و بایدنی های قرمساق داری توییت میکنی،!؟

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سنای آمریکا ترامپ را از اتهام به تحریک هوادارانش به شورش تبرئه کردمجلس سنای آمریکا روز شنبه 13 فوریه دونالد ترامپ، رئیس جمهوری سابق آمریکا را از اتهام تحریک هوادارانش دنیا که نیست طویلست
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

درخواست جمعی از نمایندگان از قالیباف برای رسیدگی به «تغییرات بودجه بعد از تصویب»بیش از۱۰۰ نماینده مجلس در نامه‌ای خطاب به رییس مجلس با طرح این ادعا که ارقام جداول بودجه و برخی تبصره‌ها بعد از تصویب مجلس، تغییرات گسترده کرده، آن را رکوردی جدید در عدم تمکین به قانون آیین نامه و ایجاد رانت برای چند نفر عنوان کرده و خواستار اقدام رییس مجلس در این زمینه شدند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

افشاگری نیویورک‌تایمز از ابعاد واقعی ابتلای ترامپ به کرونا | DW | 12.02.2021به نوشته یک نشریه آمریکایی ابتلای دونالد ترامپ به بیماری کووید۱۹ بسیار شدیدتر از آن چیزی بوده که قبلا اعلام شد. این نشریه می‌گوید میزان اکسیژن خون ترامپ پیش از انتقال به بیمارستان شدیدتر از اعلام کاخ سفید کاهش یافته بود. مزخرف محضه. ترامپ اصلا کرونا نگرفته بود دروغ میگن. توجه به دروغ اینا نکنین ایرانیها تازه دارند میفهمند از کجا میخورند که نتوانسته اند از رژبم رد شوند. اروپا با مدیای فارسی و خبرنگارهایی که در وزارت ارشاد اسلامی رژیم دست نشانده اش ترخیص شده اند و بهمراه فسیلهای توده ای و مصدقی این مانع هستند. ایرانی فهمیده نیرو مزدور در آغوشش است یعنی در اروپا. وقتشه🎯
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

پاسخ فائزه هاشمی به برادرش: کسانی خطرناک‌تر از ترامپ کشور را تا مرز تلاشی پیش برده‌انددر خانواده هاشمی اگر یک مرد باشد اونم فائزه هاشمی است این خانواده هم شریک جرمند آره 'کسانی' چون خودت.
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

تنش‌ در اردوگاه جمهوریخواهان پس از استیضاح ترامپ با نیم نگاهی به انتخابات ۲۰۲۲دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری سابق آمریکا گفته است که حزب جمهوریخواه تا زمانی که میچ مک کانل رهبری حزب در مجلس سنا را برعهده دارد «محترم و قدرتمند» نخواهد بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »