پاسخ فائزه هاشمی به برادرش: کسانی خطرناک‌تر از ترامپ کشور را تا مرز تلاشی پیش برده‌اند

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 45 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

فائزه_هاشمی که برادرش محسن_هاشمی از او خواسته بود به خاطر اظهار تمایل به پیروزی دونالد_ترامپ در انتخابات آمریکا عذرخواهی کند در نامه‌ای بر مواضعش تاکید کرده و گفته است بخش‌هایی از حکومت ایران خطرناک‌تر از ترامپ هستند. جزئیات بیشتر👇 اخبار_ایران تهران

استان‌وایر-«فائزه هاشمی» که پیش‌تر برادرش «محسن هاشمی» از او خواسته بود به خاطر اظهار تمایل به پیروزی «دونالد ترامپ» در انتخابات امریکا عذرخواهی کند، در نامه‌ای سرگشاده بر مواضعش تاکید کرده و گفته است بخش‌هایی از حکومت ایران خطرناک‌تر از ترامپ هستند.

فائزه هاشمی هم‌چنین در ارتباط با واکنش برادرش، محسن هاشمی با کنایه اضافه کرده است:‌ «به او حق می‌دهم چون برای خودش آینده‌ای ترسیم کرده و دنبال حذف موانع است.» هاشمی در توضیح گفته بود: «مردم هرچه تلاش می‌کنند اصلاحات انجام بگیرد، مرغ یک پا دارد و هیچ خبری نمی‌شود و برعکس، مردم سرکوب می‌شوند. شاید اگر فشارهای آقای ترامپ ادامه پیدا می‌کرد، بالاخره ما مجبور می‌شدیم یک تغییر سیاست‌هایی را داشته باشیم.»

فائزه هاشمی در پاسخ به برادرش با اشاره به این‌که کسانی در ایران حکومت می‌کنند که به مطالبات عمومی نه تنها توجهی ندارند بلکه در خاموش کردن آن از هم سبقت می‌گیرند، گفته است:«منتقدینی که واویلا برای معیشت مردم به راه انداخته‌اند، آیا خطاب شعارها و رفتارها در صدها صحنه اعتراضی، تحصن، اعتصاب و تجمعات اقشار مختلف حداقل در سه سال اخیر را نشنیدند و ندیدند که متوجه مدیران و مسوولان در داخل بود؟ به نظر می رسد درک مردم با تمامی مشکلات از خواص بیشتر است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

نه مير ميخواييم نه رهبر نه توله هاي اكبر

این خانواده هم شریک جرمند

آره 'کسانی' چون خودت.

در خانواده هاشمی اگر یک مرد باشد اونم فائزه هاشمی است

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

درخواست عذرخواهی از فائزه هاشمی به خاطر سخنانش در باره ترامپ | DW | 10.01.2021محسن هاشمی در نامه سرگشاده‌ای به خواهرش او را به تندروی متهم کرده و خواسته به خاطر سخنانش درباره ترامپ عذرخواهی کند. فائزه هاشمی گفته ادامه فشار بر جمهوری اسلامی می‌توانست به تغییر سیاست‌ها به نفع مردم منجر شود. محسن هاشمی دشمن مردم است. باید مجازات شود محسن هاشمی ! این تو هستی که باید توبه کنی و به مردم بازگردی! نمی‌شد بهش زنگ بزنه! یا اس ام اس بده!
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

واکنش نماینده مجلس به سخنان دختر رفسنجانی: اگر سلیمانی نبود فائزه هاشمی کنیز داعش بودحسن شجاعی نائب رئیس هیات نظارت بر نمایندگان مجلس ایران در واکنش به سخنان اخیر فائزه هاشمی گفت که اگر مگر الان کنیز جاعش نیست ؟ چه فرقی میکند ؟ فعلا که ناموس قاسم سلیمانی کنیز عرب ها شده داعش و جمهوری اسلامی یکی هستند
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

سانسور و سرکوب هفتگی؛ حمله‌های انتقادی به فائزه هاشمی برای یک اظهارنظرniloufarrostam1 niloufarrostam1 فائزه_گوه_خورد با برادر دزد فاسدش محسن_هاشمی niloufarrostam1 برید ریدم دهن خاندان اکبر کوسه با شما پفیوزای صادراتی اظهار نظر جسورانه 😆😆
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

واكنش‌ رسمى ايران به حملات متقابل اسرائيل؛ نقدی تهدید به پاسخ به «شرارت» کرددر اولین واکنش به حمله موشکی ناکام به تاسیسات اتمی دیمونای اسرائیل، و اقدام متقابل اسرائيل در حمله به اهداف ایرانی در سوریه، محمدرضا نقدی، معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران ادعا کرد که اسرائیل تلاش کرده حوادثی را که دیروز اتفاق افتاد لاپوشانی کند. تو دفتر خود نقدی که جاسوس بود و از دفتر خودشم خبر نداشت 🤭🤣 لااقل یه الدنگ دیگه میدا میکردن برای زر مفت زدن
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

نیویورک تایمز: اسرائیل قصد ندارد به حمله به کشتی 'هایپرین' پاسخ دهدنیویورک تایمز: اسرائیل قصد ندارد به حمله به کشتی 'هایپرین' پاسخ دهد یک منبع اسرائیلی مدعی شد که رژیم صهیونیستی قصد ندارد به حمله اخیر به کشتی تجاری موسوم به 'هایپرین' در نزدیکی سواحل امارات پاسخ دهد. قطعا پاسخ خواهد داد! و پاسخ کوبنده تر خواهد گرفت! اسرائیل خود، خودش را محو خواهد کرد!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »