چالش نویسنده نامدار با تیغ سانسور؛ نمایشنامه ژرمینال به قلم امیل زولا حراج می‌شود

07/09/1400 07:16:00 ب.ظ

ژرمینال تنها رمان امیل زولا، نویسنده فرانسوی است که او خودش شخصا برای اجرای آن بر روی صحنه تئاتر نمایشنامه نوشت.

ژرمینال تنها رمان امیل زولا، نویسنده فرانسوی است که او خودش شخصا برای اجرای آن بر روی صحنه تئاتر نمایشنامه نوشت. دست‌نوشته‌های امیل زولا، نویسنده نامدار فرانسوی که وی در آنها ژرمینال، رمان معروف خود را در قالب نمایشنامه تئاتر به رشته تحریر درآورده است از روز سه‌‌شنبه در حراج ساتبیز در پاریس به فروش گذاشته می‌شود.

قرار است حراج آنلاین این دست‌نوشته‌ها که امیل زولا بین سال‌های ۱۸۸۵ تا ۱۸۸۷ بر روی آنها کار کرده است تا روز هشتم دسامبر (۱۷ آذر) ادامه پیدا کند. قیمت دست‌نوشته‌های نمایشنامه ۴۵۴ صفحه‌ای ژرمینال به قلم نویسنده مشهور فرانسوی بین ۱۰۰ تا ۱۵۰ هزار یورو تخمین زده شده است.

ژرمینال تنها رمان امیل زولا، نویسنده مکتب ادبی طبیعت‌گرایی (ناتورالیسم) است که او خودش شخصا برای اجرای آن بر روی صحنه تئاتر نمایشنامه نوشت. او در این رمان به اعتصاب معدنچی‌های شمال فرانسه در دهه ۱۸۶۰ پرداخته است. headtopics.com

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید پخش سریالی از شبکه دوم تلویزیون فرانسه که از ژرمینال اقتباس گرفته بار دیگر این رمان را در این کشور در مرکز توجه قرار داده است. مدت این سریال تلویزیونی که از شش بخش ۵۲ دقیقه‌ای تشکیل شده تقریبا به اندازه نمایش پنج ساعته ژرمینال بر روی صحنه تئاتر است.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

سیلاب مهیب در فاروج خراسان‌شمالی/ حضور استاندار در منطقه سیل‌زده/ روایتی از لحظه وقوع سیل + فیلم- اخبار خراسان شمالی - اخبار استانها تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

تعیین غرامت ۲۰۰ میلیون یورویی به نفع دو بانک ایرانی؛ بحرین حکم دیوان دائمی داوری را به چالش می‌کشدتهران روز یکشنبه از محکومیت اخیر بحرین به پرداخت بیش از ۲۰۰ میلیون یورو غرامت به دو بانک ایرانی استقبال کرد اما منامه این حکم را به چالش کشید. چه عجب یه گور پدر بحرینی ها 🖕 چقد بحرینی ها بدبختند!

اگر انتصاب فامیلی خوب بود چرا در ایام انتخابات محور نقد دولت‌های گذشته شدسخنگوی حزب اعتماد ملی گفت: به رغم تمامی توجیهات دولتی‌‎ها در مورد انتصاب خویشان و فامیل، تداوم این رویه با واکنش‌های اجتماعی مواجه می‌شود؛ این رویه و رفتار دولت، برخلاف وعده‌های انتخاباتی و نقد دولت‌های گذشته، مصداق بارز ضرب‌المثل «یک بام و دو هوا» و «یک بر بام سرما را یک بر بام گرما را» است.

مرور رسانه‌ها: جعل و سانسور؛ روایت روزنامه‌ها از خشونت با معترضان در اصفهان

نت‌ بلاکس: دسترسی به اینترنت در بخش‌هایی از ایران محدود شده استهم‌زمان با رویارویی خشونت‌بار نیروهای یگان ویژه و امنیتی جمهوری اسلامی با معترضان به بی‌آبی در اصفهان، گزارش‌ها نشانگر اختلال در شبکه اینترنت این استان و

شهروند سعودی که برای معالجه پسرش به آمریکا رفته بود با مدال طلا به کشورش بازگشتیک جوان سعودی پس از سفری مبارزه‌جویانه و سرشار از عزم و اراده، در حالی که برای درمان پسرش به آمریکا رفته بود، به مقام قهرمانی جهان دست یافته و مدال طلای بابا دمش گرم ، ما هم یک فامیل داشتیم بدلیل اینکه پسرش سربازی نره ، رفتند کانادا اقامت گرفتند ، دو سال بعد همون پسر در تصادف با ماشین فوت کرد .

روابط رو به گسترش ایران و تاجیکستان با قوت ادامه خواهد یافت/ از تشکیل دولت فراگیر در افغانستان استقبال می کنیمآیت الله رئیسی در دیدار رئیس جمهور تاجیکستان: روابط رو به گسترش ایران و تاجیکستان با قوت ادامه خواهد یافت از تشکیل دولت فراگیر در افغانستان استقبال می کنیم Qiyamah will surely come on its fixed time. So we should concentrate on the signs of Qiyamah so that we can prepare ourselves for it. We have but less than 60 years. IRANJafari76