شهروند سعودی که برای معالجه پسرش به آمریکا رفته بود با مدال طلا به کشورش بازگشت

07/09/1400 12:00:00 ق.ظ

شهروند سعودی که برای معالجه پسرش به آمریکا رفته بود با مدال طلا به کشورش بازگشت العربيه_فارسى

یک جوان سعودی پس از سفری مبارزه‌جویانه و سرشار از عزم و اراده، در حالی که برای درمان پسرش به آمریکا رفته بود، به مقام قهرمانی جهان دست یافته و مدال طلای مسابقات داخلی آل‌مخلص ادامه داد: «در دوره اقامتم در آمریکا، علاقه من به این نوع ورزش آغاز شد و من به ورزش جوجوتسو روی آوردم.

مربی در حین تمرین‌هایم به من گفت که با توجه به برجستگی‌ام در این ورزش، در مسابقات محلی شرکت کنم، بنابراین من در تمام مسابقات داخلی آمریکا شرکت کردم و در هیچ مسابقه‌ای شکست نخوردم.»

او افزود: «دیدن پسرم فهد در میان تماشاچیان با سیلندر اکسیژن همراه او و تشویق‌هایش در طول مسابقات،‌ انگیزه بزرگی برای من جهت کسب مدال طلای مسابقات بود.» به گفته این شهروند سعودی، پسر و همسرش همچنان در آمریکا به سر برده و در بیمارستانی تخصصی در انتظار پیوند ریه هستند و او جمعه به میهن بازگشته است.

آل‌مخلص توضیح داد که این ورزش، یکی از ورزش‌های مهم برای دفاع شخصی است و قوانین خاصی دارد که با دیگر رشته‌های ورزش‌های رزمی، متفاوت است. مدال طلای جهانی او همچنین خاطرنشان کرد: «کمربندهای بسیار گوناگونی در این ورزش رزمی وجود دارد که هر رنگ، نشان دهنده میزان مهارت در این ورزش است، مانند کمربند سفید که نشانه مبتدی بودن است و کمربند مشکی که نشانه استادی است. ورزشکاران این رشته، لباس رسمی به نام کیمونو می‌پوشند که از پنبه سبک ساخته شده است.» headtopics.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

پیشنهاد ایران به طالبان برای ورود به معادن افغانستانرئیس اتاق مشترک بازرگانی ایران و افغانستان اعلام کرد که تهران برای ورود به معادن افغانستان به طالبان پیشنهاد داده است. - خبرگزاری آناتولی

تیم پنجم آسیا برای صعود به جام جهانی به مصاف تیم پنجم آمریکای جنوبی می‌رودبراساس قرعه کشی، تیم پنجم آسیا باید برای صعود به جام جهانی به مصاف تیم پنجم آمریکای جنوبی برود. مردم رو تو اصفهان کشتن بیناموسا از چی صحبت میکنن کیر تو شرفت خبرنگار بیناموس اینطور نگاشون نکنید الان هی میگن اغتشاش اغتشاش..... اوضاع اروم بشه همشون به کشتاری که کردند افتخار خواهند کرد خدا شاهده مسعود رجوی هم اینقدر پررو نبود اغا این دیگه اخر نامردیه تو تفنگ داشته باشی و ما دست خالی یا تو هم تفنگتو بذار زمین یا به منم یه تفنگ بده بعد... تا زمانی که خامنه ای هست اصلا رجوی عددی نیست همشون ادم کشن بیشرف

یک روز پس از فاجعه کاله؛ مهاجران به تلاش برای عبور از کانال مانش ادامه دادندکمتر از ۲۴ ساعت پس از وقوع فاجعه‌ای که دست‌کم ۳۱ کشته برجای گذاشت، مهاجران بار دیگر با وجود سرمای هوا تلاش برای عبور از مانش را از سر گرفتند و با قایق‌های کوچک و لاستیکی خود را به سواحل دوور انگلستان رساندند. ویدئوی بدون شرح را ببینید🔽

فشار جمهوری اسلامی به اتریش برای برهم‌زدن تجمع مقابل هتل کوبورگشَواهد نَشان میدهد ک رژیم پازل های اَتمی را در حال تکمیل میباشد. سَر جنگی موشک‌ مخصوص اتمی و اَدوات الکترونیکی آن را هنوز مُشکل دارند و تست نکرده اند اما باقی پازل ها تکمیل شُده.اینکه میگویند رژیم چند سال دیگر با سَلاح اَتمی فاصله دارد نَشان از ناآگاهی میباشد. بلوف«پلن بی»؛ ملاها دست بایدن را خوانده‌اند دست بایدن برای جمهوری اسلامی رو شده و از بلوف دولت دموکرات‌ آمریکا در اشاره به استفاده از «همه گزینه‌ها» مطلع است. سیاست بایدن همان سیاست کارتر اوباما و حزب او میباشد.سیاست چُماق و هویچ و باج دَهی ب رژیم های دیکتاتوری و نامشروع آنچه مسلم است، تا زمانی که بایدن و تیمش رویکرد کنونی را حفظ کنند، آیت الله‌های تَبَهکار هم، به حرکت در مسیر خواسته‌های حداکثری، تنش‌ آفرینی و مذاکره برای مذاکره و اتلاف وقت تا رسیدن به هدف نهایی خود را ادامه خواهد داد.

هشدار ناتو: حمله روسیه به اوکراین برای مسکو بدون تبعات و هزینه نخواهد بودنگرانی درباره احتمال وقوع جنگ میان دو همسایه درحالی رو به افزایش است که ولادیمیر پویتن نیز بارها درباره مانورهای نظامی به رهبری ایالات متحده در دریای سیاه هشدار داده است. 😅😅😅😅😅😅 ههههه در افغانستان چی کردید؟

تمهیدات ایران برای جلوگیری از ورود جهش جدید کرونا به کشوروزارت بهداشت: *به افرادی که قصد مسافرت به آفریقای جنوبی دارند توصیه می‌کنیم سفر خود را به تاخیر بی‌اندازند *نهایت سختگیری اعمال خواهد شد *ما پرواز مستقیم از این کشورها نداریم *برای ورود فرد غیرایرانی از کشورهای یاد شده به ایران ممانعت ایجاد خواهیم کرد خوب به این تصاویر نگاه کنید همشون سربازان وظیفه ارتش هستند نیروی زمینی ارتش چه معنایی داره؟ اولا میدونن سرباز وظیفه ادم نمیکشه پس بخاطر کمبود نیرو اینارو اوردن تازیاددیده بشن دوما یگان ویژش کم اورده یا لغو دستور میکنه که از ارتش کمک گرفتن .