پیامد هشدار به خطوط هوایی درباره پرواز در آسمان ایران چیست؟

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 9 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 63%

آژانس_ایمنی_هوایی_اروپا به شرکت‌های هوانوردی هشدار داده است که به دلیل ضعف هماهنگی در جمهوری اسلامی ایران «هواپیماهای نظامی و مسافربری در حریم_هوایی_ایران در معرض تهدید هستند.» گزارش فرامرز داور 👇 راستی_آزمایی سقوط_هواپیمای_اوکراینی اخبار_ایران

ایران اخبار, ایران سرفصلها

در نطنز و افزایش فعالیت پدافند هوایی جمهوری اسلامی ایران عنوان می‌کنند.

هم‌زمان با صدور این هشدار، جمهوری اسلامی ایران اعلام کرده است که جعبه سیاه هواپیمای ساقط شده اوکراینی در آسمان تهران، برای بازخوانی اطلاعات آن، به پاریس فرستاده شده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آژانس ایمنی هوانوردی اروپا به هواپیماهای مسافری که از آسمان ایران عبور می‌کنند هشدار دادآژانس ایمنی هوانوردی اروپا به هواپیماهای مسافری که از آسمان ایران عبور می‌کنند هشدار داد آژانس ایمنی هوانوردی اروپا به هواپیماهای مسافری که از آسمان ایران عبور می‌کنند درباره خطر هدف قرار گرفتن تصادفی آنها توسط سامانه‌های پدافند هوایی آن کشور هشدار داد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

هشدار EASA به هواپیماهای مسافربری درباره عبور از حریم هوایی ایران
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

هشدار آژانس ایمنی هوانوردی اروپا نسبت به پرواز هواپیماها بر فراز ایراندر گزارشی که سازمان هواپیمایی کشوری از پیشرفت تحقیقات انجام شده در باره سقوط هواپیمای اوکراینی ارايه کرد به مجموعه‌‌ای از نقص‌ها و اشتباهات فاحش اشاره و تاکید شده که در صورت حذف هرکدام از حلقه‌های این زنجیره خطای انسانی، حادثه می‌توانست هرگز اتفاق نیافتد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دادستان کل آمریکا نسبت به «جاه‌طلبی‌های جهانی» چین به عنوان مهم‌ترین مساله قرن بیست و یکم هشدار دادصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

هشدار رئیس پلیس بهبهان و بازداشت 'عوامل آشوب' در خراسانپس از اعتراضات شبانه در بهبهان، رئیس پلیس این شهر تهدید کرده که با چنین تجمعاتی 'با قدرت و صلابت' برخورد خواهد شد. سپاه خراسان رضوی هم می‌گوید چند نفر برای فراخوان به تجمع بازداشت شده‌اند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

هشدار درباره 'موج دوم خیلی سنگین کرونا' در ایران | DW | 16.07.2020معاون ستاد مقابله با کرونا در تهران هشدار داد که موج دوم کرونا از موج اول 'خیلی سنگین‌تر' است. او می‌گوید تنها در یکی از بیمارستان‌های پایتخت ۱۷۲ نفر از کادر درمان به بیماری کووید-۱۹ مبتلا شده‌اند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »