آژانس ایمنی هوانوردی اروپا به هواپیماهای مسافری که از آسمان ایران عبور می‌کنند هشدار داد

27/04/1399 10:02 ب.ظ

آژانس ایمنی هوانوردی اروپا به هواپیماهای مسافری که از آسمان ایران عبور می‌کنند هشدار داد آژانس ایمنی هوانوردی اروپا به هواپیماهای مسافری که از آسمان ایران عبور می‌کنند درباره خطر هدف قرار گرفتن تصادفی آنها توسط سامانه‌های پدافند هوایی آن کشور هشدار داد.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. یک هواپیمای اوکراینی با ده‌ها مسافر ایرانی در دی ماه ۹۸ توسط موشک‌های سپاه پاسداران سرنگون شد و در نتیجه ۱۷۶ نفر جان باختند آژانس ایمنی هوانوردی اروپا به هواپیماهای مسافری که از آسمان ایران عبور می‌کنند درباره خطر هدف قرار گرفتن تصادفی آنها توسط...

یک هواپیمای اوکراینی با ده‌ها مسافر ایرانی در دی ماه ۹۸ توسط موشک‌های سپاه پاسداران سرنگون شد و در نتیجه ۱۷۶ نفر جان باختند آژانس ایمنی هوانوردی اروپا به هواپیماهای مسافری که از آسمان ایران عبور می‌کنند درباره خطر هدف قرار گرفتن تصادفی آنها توسط سامانه‌های پدافند هوایی آن کشور هشدار داد.

به گزارش بلومبرگ، این نهاد اروپایی روز پنجشنبه در اطلاعیه‌ای گفت: «به دلیل وضعیت پرمخاطره امنیتی، و هماهنگی ضعیف بین هوانوردی غیرنظامی و عملیات نظامی، خطر عدم‌شناسایی هواپیماهای غیرنظامی وجود دارد.»

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

پنج عدد که نقش حیاتی نشست بروکسل در آینده اقتصاد اروپا را توضیح می‌دهدتصویب بودجه بلند مدت و نحوه اجرای طرح ۷۵۰ میلیارد یورویی احیای اقتصادی اروپا جهت جبران خسارت‌های ناشی از همه‌گیری ویروس کرونا مهم‌‌ترین محورهای این نشست را تشکیل می‌دهد.

دیوان عالی اروپا علیه توافقنامه داده‌های شخصی آمریکا و اروپا حکم داد | DW | 16.07.2020بر اساس رای دیوان عالی اروپا توافقنامه حمایت از اطلاعات شخصی میان اتحادیه اروپا و ایالات متحده از اعتبار ساقط است. با این حال اطلاعات کاربران اروپایی بر اساس سندی دیگری به ایالات متحده یا کشورهای دیگر منتقل شود.

جو لیبرمن: مذاکره با جنایتکارانی که مردم ایران را به گروگان گرفته‌اند، بی‌نتیجه استجو لیبرمن: مذاکره با جنایتکارانی که مردم ایران را به گروگان گرفته‌اند، بی‌نتیجه است آقای لیبرمن همچنین خاطرنشان کرد: از زمانی که استبداد در برابر آزادی وجود داشته،‌ همیشه کسانی که حق آزادی و زندگی در شرایط آزاد را داشته‌اند، در این نبرد شرکت کرده‌اند.

توافق انتقال داده‌های شخصی از اروپا به آمریکا باطل شددیوان دادگستری اتحادیه اروپا روز پنج‌شنبه با صدور حكمی توافق این اتحادیه با آمریكا در خصوص انتقال داده‌های شخصی به خارج از اروپا را به دلیل نگرانی‌های موجود در مورد عدم حفاظت لازم از آنها در ایالات متحده آمریکا باطل کرد.

هراس از بازگشت کرونا به اروپا؛ روند لغو قرنطینه کند شدآهنگ خروج از قرنطینه سه ماهه اروپا که در روزهای اول سرعت گرفته بود حالا با افزایش تعداد مبتلایان به ویروس کرونا آهنگی کند گرفته و در برخی مناطق باعث بازگشت تدابیر ویژه قرنطینه شده است.

واشنگتن: اروپا درباره لیبی فقط از ترکیه انتقاد می کندیک مقام وزارت خارجه آمریکا در امور خاور نزدیک با انتقاد از رویکرد اروپا در خصوص لیبی گفت که مخالفت آنها فقط با ترکیه است. - خبرگزاری آناتولی