پیام تبریک اردوغان به مناسبت فرارسیدن «لیله الرغائب»

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 11 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 53%

پیام تبریک اردوغان به مناسبت فرارسیدن «لیله الرغائب» رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه به مناسبت فرارسیدن اولین شب جمعه ماه رجب «لیله الرغائب» پیام تبریکی در رسانه‌های اجتماعی منتشر کرد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

03.02.2022رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه به مناسبت فرارسیدن اولین شب جمعه ماه رجب «لیله الرغائب» پیام تبریکی در رسانه‌های اجتماعی منتشر کرد.

در متن پیام تبریک اردوغان آمده است: فرارسیدن لیله الرغائب را که مژده دهنده سه ماه مبارک است، به ملت ترکیه و جهان اسلام تبریک می‌گویم. امیدوارم این روزهای پربار برای همه بشریت صلح، آرامش و رفاه به ارمغان بیاورد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

سپاس از اردغان بخاطر تبریک لیلة الرغائب، برایم جالب که این شب آرزوها و این سنت برای همه مسلمانان است، نه تنها ویژه شیعیان باشد. من هم این شب مبارک را به همهٔ مسلمانان تبریک میگویم.

یاشاسین تورکیه الله اکبر 🏳🇹🇷

یاشاسین اردوغان ❤️🇹🇷🌹🔥

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پیام روشن مجلس شورای اسلامی به فیفا؛ فدراسیون دولتی است، تعلیقش کنید
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

دستگیری «جوانترین فرمانده آتش‌ به اختیار» به اتهام فساد مالی؛ مهرشاد سهیلی کیست؟قرارگرفتن خبر دستگیری مهرشاد سهیلی، فرمانده ۱۷ساله یک قرارگاه جهادی وابسته به سپاه پاسداران، روی خروجی خبرگزاری مهر در روز سه شنبه دوازدهم بهمن، درحالی صورت گرفت که پیشتر چندین گزارش تحقیقی و میدانی درباره او در چندین رسانه مکتوب و دیجیتال داخل ایران، منتشر شده بود. با این حرفها مردم دل سرد نکنید ما که میگیم بچه ها متشکریم داریم میر نیم به جام جهانی همراه با یاسمین جون حرومزاده حرومزادست پول حروم خورده ‌بزرگ شده تو ژنشون هست اینها در زمان حیات از اولشون تا آخرشون لعنت می‌شوند ولی ککشون هم نمیگزه می دونند همه داستانشون دروغه و می دزدند می کشند و غارت می کنند از دوحالت در این گونه موارد جدا نیست، یا طرف با دزدان همکاری نکرده و موی دماغشان شده، یا دست در جیب دزدان کرده، وگرنه با اصل دزدی مشکل ندارند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

اسرائیل همراه با عربستان و عمان به رزمایش بزرگ دریایی به فرماندهی آمریکا می‌پیوندداسرائیل، عربستان، عمان، امارات و بحرین از جمله ۶۰ کشوری هستند که در رزمایش بزرگ دریایی به فرماندهی آمریکا مشارکت دارند. ۶۰ کشور ؟ چه خبره
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

واشنگتن ۳ هزار نیروی دیگر به اروپا اعزام می‌کند، احتمال سفر ماکرون به روسیهآمریکا از اعزام ۳ هزار سرباز دیگر آمریکایی به اروپا برای دفاع از اعضای ناتو، در برابر هرگونه تجاوز خبر داد. تصمیمی که روسیه آن را «مخرب» ارزیابی کرد. دو هزار نفر از آمریکا مستقبما به آلمان و لهستان اعزام می شوند و هزار نفر از نیروهای حال حاضر آمریکا در آلمان به رومانی در شرق اروپا منتقل می شوند. جواب ماکرون به بایدن «اگر اروپایی‌ها ظرفیت دفاع از خود و ایجاد راه‌حل مشترک با همسایگان خود از جمله روس‌ها را نداشته باشند، هیچ نظم امنیتی و ثبات برای ما اروپایی‌ها وجود نخواهد داشت
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مهدی مهدوی‌کیا استعفایش را به فیفا اعلام کرد، نه به ایرانyounesipour منتظر فامیل هاشون هستیم که بیان جاشو بگیرن
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

حمله نیروهای آمریکایی‌ به ادلب سوریه به روایت یک شاهد عینیحمله نیروهای آمریکایی‌ به ادلب سوریه به روایت یک شاهد عینی مادر ادلبی که از شاهدان عینی حمله نیروهای آمریکایی به این شهر است، جزئیات این حمله شبانه را به خبرنگار آناتولی در منطقه توضیح داد. روس و انگلیس و فرانسه و یونان و عربستان و امارات و کشوری دیگر! تمام هم و غمشان بالا بردن این پرچم کثیف زیر پای این سرباز سلحشور تورک بود و عرب کشی و ترکمن کشی پیاز داغ این قضیه بود که چشمشان کورباد بد خوانده بوده اند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »