هنرمندان تاثیرگذار بر «فرهنگ جوانان»؛نامزدهای تالار مشاهیر «راک اند رول» اعلام شدند

15/11/1400 12:05 ق.ظ

هنرمندان تاثیرگذار بر «فرهنگ جوانان»؛نامزدهای تالار مشاهیر «راک اند رول» اعلام شدند در فهرست امسال حضور هنرمندانی که برای نخستین بار نامزد ورود به تالار شدند چشمگیر است، از جمله دالی پارتون، امنم، لیونل ریچی، و دوران دوران که صاحب این افتخار شده‌اند.

در فهرست امسال حضور هنرمندانی که برای نخستین بار نامزد ورود به تالار شدند چشمگیر است، از جمله دالی پارتون، امنم، لیونل ریچی، و دوران دوران که صاحب این افتخار شده‌اند. تالار مشاهیر راک اند رول که در شهر کلیولند در ایالت اوهایو قرار دارد، برای این دوره هفده خواننده و گروه موسیقی را نامزد کرده است. پت بناتار، دیونه وارویک، کارلی سیمون، کیت بوش، و یوریتمیکس از سایر نامزدها هستند.

هر سال از میان نامزدها، هفت یا هشت گزینه برای ورود به تالار مشاهیر راک اند رول انتخاب می‌شوند. گزینش این هنرمندان بر اساس آرای هیأت داوران و هنردوستان صورت می‌گیرد و از ارزش و اعتبار زیادی در صنعت موسیقی برخوردار است.

نامزدها باید به صورت حرفه‌ای فعال باشند و از انتشار نخستین آلبوم یا آهنگ تجاری آنها بیست و پنج سال گذشته باشد. اسامی چهره‌های برگزیده، در ماه مه اعلام می‌شود و آنها در مراسمی در اواخر سال میلادی، به صورت رسمی به عضویت تالار مشاهیر راک اند رول در می‌آیند. headtopics.com

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

اعلام نامزدهای جوایز «بفتا»؛ «قهرمان» اصغر فرهادی ناکام مانداعلام نامزدهای جوایز «بفتا»؛ «قهرمان» اصغر_فرهادی ناکام ماند اصغر فرهادی به فهرست مقدماتی نامزدهای اسکار نیز رسیده است، ولی به گفته منتقدان سینمایی، در هفته‌های اخیر شانس خود را تا حد زیادی از دست داده است. ⬇️ بیشتر بخوانید:

سازمان جهانی بهداشت: اعلام پیروزی بر ویروس کرونا ناپختگی استسازمان جهانی بهداشت می‌گوید اشاعه اومیکرون تنها طی ۱۰ هفته گذشته موجب ابتلای ۹۰ میلیون نفر شده و به‌ اعتقاد تدروس اُدهانوم افزایش تعداد موارد ابتلا، لاجرم به‌معنای افزایش تعداد قربانیان خواهد بود.

شناسایی ۳۸۱۶۰ ابتلا و ۵۹ فوتی جدید کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته۵۹ فوتی و ۳۸۱۶۰ ابتلای جدید کرونا در کشور *مبتلایان جدید: ۳۸۱۶۰ *جانباختگان جدید: ۵۹ نفر *مجموع مبتلایان: ۶۴۴۶۴۰۴ نفر *مجموع بهبودیافتگان: ۶۱۱۵۱۳۴ *مجموع جان‌باختگان: ۱۳۲۵۶۳ نفر *مجموع واکسن تزریق شده: ۱۳۳۳۴۶۴۱۴

۶۱ فوتی و ۳۷۳۹۵ ابتلای جدید کرونا در کشور طی شبانه روز گذشته۶۱ فوتی و ۳۷۳۹۵ ابتلای جدید کرونا در کشور *مبتلایان جدید: ۳۷۳۹۵ *جانباختگان جدید: ۶۱ نفر *مجموع مبتلایان: ۶۴۸۳۷۹۹ نفر *مجموع بهبودیافتگان: ۶۱۲۱۳۵۳ نفر *مجموع جان‌باختگان: ۱۳۲۶۲۴ نفر *مجموع واکسن تزریق شده: ۱۳۴۱۳۷۲۶۸

دست‌کم ۲۰ کشته در حملات جدایی‌طلبان بلوچ به اردوگاه‌های ارتشِ پاکستانارتش پاکستان اعلام کرد هفت تن از نیروهای ارتش و دست‌کم ۱۳ مهاجم، طی دو حمله «تروریستی» به مقر نیروهای ارتش در ایالت بلوچستان این کشور کشته شدند. برکت در کشته های هر دو طرف TTP SanctionPakistan

پوتین: غرب خواسته‌های امنیتی روسیه درباره اوکراین را نادیده گرفتولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهوری روسیه اعلام کرد که ایالات متحده و پیمان آتلانتیک شمالی «ناتو»، به دلیل نپذیرفتن شروط روسیه در‌ چارچوب رویارویی بر سر اوکراین، به شما نهار دادند ؟ أمریکا ناتو روسیه - خواسته های امنیتی ویا تضمین های امنیتی با لشکرکشی به مدت یکسال ومانورهای پوشالی خامنه ای پسند ، وتهدید کشورهای ضعیف تامین وحل نمیشود. -روسیه توافق_مینسک را نقض کرده است. -چگونه است که حکومت روسیه ، سوریه را اشغال ویک

جان سایکس، مدیر بنیادی که این سازمان هنری را اداره می‌کند، در بیانیه رسانه‌ای خود گفت که «نامزدهای امسال، طیف متنوعی از هنرمندانی باورنکردنی را در برمی‌گیرد که تأثیر عمیقی بر صدای فرهنگ جوانان داشته‌اند.»

تالار مشاهیر راک اند رول که در شهر کلیولند در ایالت اوهایو قرار دارد، برای این دوره هفده خواننده و گروه موسیقی را نامزد کرده است.

پت بناتار، دیونه وارویک، کارلی سیمون، کیت بوش، و یوریتمیکس از سایر نامزدها هستند.

هر سال از میان نامزدها، هفت یا هشت گزینه برای ورود به تالار مشاهیر راک اند رول انتخاب می‌شوند.

گزینش این هنرمندان بر اساس آرای هیأت داوران و هنردوستان صورت می‌گیرد و از ارزش و اعتبار زیادی در صنعت موسیقی برخوردار است.

نامزدها باید به صورت حرفه‌ای فعال باشند و از انتشار نخستین آلبوم یا آهنگ تجاری آنها بیست و پنج سال گذشته باشد.

اسامی چهره‌های برگزیده، در ماه مه اعلام می‌شود و آنها در مراسمی در اواخر سال میلادی، به صورت رسمی به عضویت تالار مشاهیر راک اند رول در می‌آیند.

این تالار در سال ۱۹۸۳ و با هدف قدردانی از دستاوردهای هنرمندان راک و سایر سبک‌های موسیقی راه‌اندازی شد.