پیام روشن مجلس شورای اسلامی به فیفا؛ فدراسیون دولتی است، تعلیقش کنید

13/11/1400 11:29:00 ق.ظ

عزیزی خادم با اطلاع از این موضوع که مجلس عامدانه حاضر به تصویب اساس‌نامه جدید فدراسیون نیست، اقدام به ارسال حکم دیوان عدالت اداری درباره منع به‌کارگیری بازنشسته‌ها کرده است.در این حکم قید شده بود که فدراسیون فوتبال یک شرکت خصوصی مستقل است. اطلاع_رسانی

نامه‌نگاری شهاب‌الدین عزیزی خادم، در پی پایان مهلت فدراسیون جهانی فوتبال به «جمهوری اسلامی» برای به رسمیت شناختن فدراسیون ایران به عنوان یک نهاد «مستقل و غیردولتی» بود.

درخواست کردند *** هجدهم آبان ۱۴۰۰ خبرگزاری

از احتمال حذف تیم ملی فوتبال ایران از رقابت‌های جام جهانی، در پی تعلیق فدراسیون فوتبال از سوی فیفا خبر داد. در همان روز، رسانه‌های ایران مدعی شدند که کنفدراسیون فوتبال آسیا طی هفته‌های پایانی ماه دسامبر، به فدراسیون فوتبال ایران تذکر داده بود که در صورت حل نشدن مباحثی مانند «اصلاح اساس‌نامه»، «خصوصی‌سازی باشگاه‌ها»، «کوتاه شدن دست دولت از دخالت در فوتبال» و «ممنوعیت ورود زنان به ورزشگاه‌ها» فدراسیون جهانی فوتبال، ایران را در خطر تعلیق قرار خواهد داد.

خبرگزاری تسنیم ساعاتی پس از اعلام خبر وصول پاسخ مکتوب فیفا، مدعی شد که فیفا ضمن ایراد نقدهایی به اساس‌نامه اصلاح شده، راه را برای برگزاری انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال باز گذاشته است. مهم‌ترین بخش مورد مناقشه در اساس‌نامه فدراسیون فوتبال ایران، جایی بود که این سازمان را نهادی «عمومی» و «غیردولتی» معرفی می‌کردند.

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

در پی ابتلای ۴۵ نماینده مجلس ایران به کرونا، ساعات کار مجلس کاهش یافتدر پی مثبت شدن نتیجه آزمایش کرونای ۴۵ نفر از نمایندگان مجلس ایران، هیئت رئیسه از کاهش ساعت کار مجلس در روزهای آینده و برگزاری جلسات در سه بخش جداگانه ساختمان در هفته آینده خبر... مگه کار هم می کردن؟ تعطیلی این مجلس از بودنش بهتره لا اقل در مصرف برق و زدن حرف مفت صرفه جویی میشه!

امریکا به رئیس فدراسیون کشتی ایران ویزا ندادامریکا به رئیس فدراسیون کشتی ایران ویزا نداد آمریکا برای علیرضا دبیر، رئیس فدراسیون کشتی ایران و دو ملی پوش و یک مربی ایرانی ویزای سفر به این کشور را صادر نکرد. کار درستی کردند. بستر قانونی برای محرومیت این افراد از امتیاز ویزای آمریکا در دوران ترامپ فراهم شد. ترکیه هم باید یک بانک اطلاعاتی از مشخصات افرادی که سابقهٔ 'توهین، تهدید، تحریف و ...' به این دولت-ملت را دارند تهیه کند. محرومیت از ویزا حداقل پاسخ مناسب است.

دستگیری «جوانترین فرمانده آتش‌ به اختیار» به اتهام فساد مالی؛ مهرشاد سهیلی کیست؟قرارگرفتن خبر دستگیری مهرشاد سهیلی، فرمانده ۱۷ساله یک قرارگاه جهادی وابسته به سپاه پاسداران، روی خروجی خبرگزاری مهر در روز سه شنبه دوازدهم بهمن، درحالی صورت گرفت که پیشتر چندین گزارش تحقیقی و میدانی درباره او در چندین رسانه مکتوب و دیجیتال داخل ایران، منتشر شده بود. با این حرفها مردم دل سرد نکنید ما که میگیم بچه ها متشکریم داریم میر نیم به جام جهانی همراه با یاسمین جون حرومزاده حرومزادست پول حروم خورده ‌بزرگ شده تو ژنشون هست اینها در زمان حیات از اولشون تا آخرشون لعنت می‌شوند ولی ککشون هم نمیگزه می دونند همه داستانشون دروغه و می دزدند می کشند و غارت می کنند از دوحالت در این گونه موارد جدا نیست، یا طرف با دزدان همکاری نکرده و موی دماغشان شده، یا دست در جیب دزدان کرده، وگرنه با اصل دزدی مشکل ندارند.

بایدن به طالبان: اگر می‌خواهید به مشروعیت‌تان توجه شود گروگان را آزاد کنیدرئیس‌جمهوری آمریکا می‌گوید تا طالبان یک شهروند آمریکایی را آزاد نکند، مشروعیتی پیدا نمی‌کند. آقای بایدن در آستانه دومین سالگرد «به گروگان گرفته شدن» یک کهنه‌سرباز آمریکایی به...

خطیب‌زاده: اگر مذاکره‌کنندگان «پاسخ درست» به خواست ایران بدهند به «توافق خوب» می‌رسیمسخنگوی وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران می‌گوید اگر فردای بازگشت هیئت‌ها به وین، طرف‌های مذاکره‌کننده به‌ویژه آمریکا به خواسته‌های ایران «پاسخ درست» بدهند و انتظاری بیش از برجام نداشته باشند، به‌سرعت می‌توان به یک توافق خوب، پایدار و قابل اتکا رسید. BlackMetalVahid خدا رو شکر 🙏🏼❤️ دولت حزب دموکراتی بایدن در بُن بست اگر باج (میلیاردها دلار برجامی) ب رژیم شیعه اَسلام گرای ایران بدهد عَواقب آن را واشنگتن خواهد دید از جمله رَقابت تسلیحاتی و افزایش جنگ های نیابتی عَقیدتی و تهدیدات علیه مُتحدین آمریکا اگر باج ندهد، رژیم یاغی در حال حرکت ب سَمت اتمی شُدن 😏 خطیب زاده احمق شارلاتان ، جمهوری اسلامی اصلا ایرانی نیست‌.

تعداد نمایندگان مبتلا به کرونا به ۴۵ نفر رسید