پیانو نوازی موزیسین ترک در دامان طبیعت

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

یک پیانیست ترک با نواختن قطعه ای در دل طبیعت استان سامسون ترکیه٬ توجه کابران صفحات اجتماعی را به خود جلب کرد. - خبرگزاری آناتولی

یک پیانیست ترک با نواختن قطعه ای در دل طبیعت استان سامسون ترکیه٬ توجه کابران صفحات اجتماعی را به خود جلب کرد.جمیل سیلان پیانیست اهل استان سامسون ترکیه که از شیفتگان طبیعت است، اقدام به نواختن قطعه ای در لابلای گلهای زرد در طبیعت شهر «بافرا» این استان کرد و این اقدام وی با استقبال گسترده کاربران در صفحات اجتماعی روبرو شد.

این موزیسین 41 ساله که در کلبه خود در درون طبیعت در شهرستان یاکاکنت استان سامسون زندگی می کند دراین روزهای قرنطینه، هر از گاهی اقدامی به انتشار ویدئو از اجراهای خود در صفحات اجتماعی می کند. جمیل در گفتگو با خبرگزاری آناتولی اظهار داشت: نواختن پیانو در دامان طبیعت و بخصوص در این ایام سخت کرونایی لذت دیگری دارد.

وی تصریح کرد: موزیک و طبیعت به من آرامش می دهد. دوست دارم در مناطق مختلف و در دل طبیعت پیانو بنوازم و از این کار بسیار لذت می برم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تهدید مقام‌های ایرانی به ترک برجام در صورت تمدید تحریم​‌های تسلیحاتی | DW | 03.05.2020مقام‌های ایرانی تهدید کردند تداوم تحریم‌​های تسلیحاتی پیامدهای سنگینی خواهد داشت و 'پیکر کم‌جان برجام به مرگ ابدی' خواهد رفت. رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به خروج ایران از پروتکل الحاقی برجام تهدید کرد. گوززززززززززززز مودب و انسان باشید و به دیگران اهانت نکنید. دیده می شود افرادی در شبکه های اجتماعی هرکول های پشت رایانه اند،وقتی با آنها برخورد قانونی می شود،شروع می شود به آه و ناله که:فلان فعال فضای مجازی را گرفتند و چه و چه! در باب منافع ملی نیز اگر ایرانی هستید،حامی ایران باشید نه اجانب. مزدورانتون در آیت_الله_بی‌بی‌سی‌ کاربران توئیتر را تهدید میکنن، شما آخوندها هم دنیارو با برجام تهدید میکنید؟ اگر تهدید کاری بود، امروز کره‌شمالی ابر قدرت بود، نه اینکه مردمش از گشنگی علف بخورن.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

کاهش آمار قربانیان کرونا در ایران؛ ثبت موارد جدید در افغانستان و تاجیکستانآخرین داده‌ها درباره وضعیت شیوع ویروس جدید کرونا در ایران، افغانستان و تاجیکستان را در این مطلب بخوانید.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

صدها پرتغالی در روز جهانی کارگر برغم قرنطینه در لیسبون گردهم آمدندشیوع ویروس کرونا امسال باعث شد تا شمار هزاران نفری که در این روز به خیابانها می آمدند به حدود پانصد نفر تقلیل یابد. اگه نارنگی بودن جمع نمیشدن، نارنگیا خوبن دروغگویان کمونیست در پرچم کارگری....این گونه بود که به حکومت روسیه رسیده وشوروی تشکیل دادند ودهن مردمو از دیکتاتوری سرویس کردند و کل پول ملت روسیه رو خودشان هاپولی میکردند وبرای ملت تعیین تکلیف میکردندچی بخورند چی بیاشامند
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

استقرار پنج هزار مامور پلیس آلمان در روز جهانی کارگر در برلین
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آمار مرگ در اثر ویروس کرونا در آمریکا از ۶۵ هزار گذشتدر آمریکا آمار مرگ در اثر ابتلا به ویروس کرونا از ۶۵ هزار نفر بالاتر رفته هرچند برخی کارشناسان می گویند که رقم واقعی می تواند خیلی بالاتر باشد. 'آخرین هشدار و یادآوری به تمام بشریت: خورشید به ماه رسیده است -ادراک- تا هرکس که هلاک می‌شود براساس بینه هلاک شود و هرکس زنده می‌ماند بر اساس بینه زنده بماند.' امام ناصرمحمدیمانی ۱۳۹۹/۲/۹ه.ش. IslamicRepublicOfBBC نظر سنجی برای شما صورت گرفته توجه کنید
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ابتلای بیش از ۱۰ هزار نفر در ۲۴ ساعت گذشته در روسیه به ویروس کرونادر ۲۴ ساعت گذشته ۵۸ مورد مرگ ناشی از ویروس کووید-۱۹ در روسیه ثبت شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »