پوشش زنده؛ کاروان «۶۴ کیلومتری» نظامی روسیه به سمت کی‌یف در حال پیشروی است

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 40 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

کاروان «۶۴ کیلومتری» نظامی روسیه به سمت کی‌یف در حال پیشروی است آخرین اخبار و گزارش‌ها از جنگ اوکراین را در صفحه پوشش زنده وب‌سایت یورونیوز فارسی پیگیری کنید🔽

حمله روسیه به اوکراین در حالی وارد ششمین روز خود شد که تصاویر ماهواره‌ای در روز دوشنبه ۲۸ فوریه پیشروی یک کاروان نظامی روسیه در شمال کی‌یف، پایتخت اوکراین را نشان می‌دهد که حدود ۶۴ کیلومتر امتداد دارد که بسیار بیشتر از گزارش‌های اولیه است.

آخرین تحولات و خبرهای مرتبط با جنگ در اوکراین در تاریخ سه‌شنبه یک مارس را به صورت لحظه به لحظه دنبال کنید:شرکت «مسترکارت» فعالیت‌های چند موسسه مالی را به دلیل تحریم‌های وضع شده علیه روسیه مسدود می‌کند اوکسانا مارکارووا، سفیر اوکراین در آمریکا، پس از دیدار با اعضای کنگره آمریکا به خبرنگاران گفت که روسیه در تهاجم به کشورش از یک سلاح ترموباریک معروف به بمب خلاء استفاده کرده است.

ترکیه متحد ناتو، روز یکشنبه تهاجم روسیه به اوکراین را «جنگ» خواند؛ اقدامی که به آنکارا اجازه می‌داد با استناد به توافق بین‌المللی ۱۹۳۶ میلادی، برای عبور کشتی‌های روسی از تنگه‌های ترکیه محدودیت‌هایی قائل شود.اردوغان در یک سخنانی که پس از جلسه دولت برگزار شد، از موضع ایالات متحده و قدرت‌های غربی در قبال تهاجم اوکراین انتقاد کرد و گفت که این رویکرد نشانه‌ای از شکست نظم بین‌المللی است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

A war for the survival of Islam will happen, and this war will be the beginning of rise of Islam and Imam Al-Mahdi will lead this. Pakistan will save Islam in the coming future. Many of Muhammad Qasim’s dreams are already coming true. Learn more at

Muhammad Qasim has seen that closer to the end of times, many wars will be imposed against Islam and Muslims, and many people will be in despair. Muhammad Qasim's dreams indicate that he is the awaited Imam Al-Mahdi. Many people are claiming this

Muhammad Qasim said, 'I respect the Mahdi AS however my dreams are unrelated to him. This is only because he's not shown to me or mentioned anywhere in my dream. I am just sharing my dreams as I was commanded by Allah and his Messenger SAW'. Qasim himself is Mahdi!

درود بر پوتین

درخواست سفیر اوکراین از سناتورهای آمریکا: به سلاح‌های بیشتری نیاز داریم در صفحه پوشش لحظه به لحظه آخرین تحولات و خبرهای مرتبط با حمله نظامی روسیه به اوکراین در وب‌سایت یورونیوز بیشتر بخوانید:

خيلي ببخشيدا ولي همين كاروان هر ٦٤ كيلومترش شياف شه به پوتين الهي

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پنتاگون: نیروهای روسیه هنوز روی تسخیر کی‌یف متمرکز هستند🔺پنتاگون: نیروهای روسیه هنوز روی تسخیر کی‌یف متمرکز هستند ▪️جان کربی، سخنگوی وزارت دفاع آمریکا، با اشاره به گزارش‌هایی در مورد حرکت کاروان نظامی روسیه به سمت کی‌یف تاکید کرد که نیروهای روسیه همچنان روی تسخیر پایتخت متمرکز هستند. ⬇️ بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

گفتگوی لاوروف- چاووش اوغلو درباره مذاکرات روسیه-اوکراینوزارت امور خارجه روسیه اعلام کرد، سرگئی لاوروف، وزیر امور خارجه روسیه، به همتای ترک خود در مورد رویکرد مسکو در قبال مذاکرات با کی‌یف توضیح داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رئیس سرویس اطلاعات آلمان هنگام حمله روسیه در اوکراین بودرئیس سرویس اطلاعات آلمان هنگام حمله روسیه در اوکراین بود سرویس اطلاعات فدرال آلمان اعلام کرد رئیس سازمان امنیت اطلاعاتی خود را که هنگام وقوع تهاجم روسیه به اوکراین در کی‌یف بود با یک عملیات ویژه از آنجا خارج کرده است.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

ارزیابی اوکراین از هدف پوتین برای «آماده‌باش هسته‌ای»به گفته وزیر خارجه اوکراین، دستور رئیس جمهور روسیه به نیروهای بازدارنده هسته‌ای روسیه، تلاش برای گرفتن امتیاز در مذاکرات روز دوشنبه است. این یه احمق است که فکر میکنه روسیه اکراین رو واگذار میکنه . اکراین برای روسیه مادر و ناموسش است . امکان نداره روسیه اکراین رو از دست بده چه از لحاظ موقعیت جغرافیایی اکراین و چه از نظر سیاسی و قدرتی در دنیا.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

گول نخورید؛ عکس پوتین با سبیل هیتلر روی مجله تایم جعلی است«این تصویر در واقع بخشی از مجموعه‌ای شامل سه تصویر است که در روز حمله روسیه به اوکراین ایجاد کردم، زیرا متوجه شدم جلد رسمی مجله تایم فاقد روح و الهام‌بخشی است.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سفیر روسیه در مصر: در صورت اعمال تحریم‌ها صادرات گاز به اروپا را قطع می‌کنیمبه‌دنبال واکنش کشورهای غربی به حمله نظامی روسیه علیه اوکراین، گئورگی بوریسینکو، سفیر روسیه در مصر اعلام کرد که اگر تحریم‌ها علیه مسکو اعمال شود، این کشور
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »